depremzede


Van ve Trabzon'da şaşırtan fiyat artışları! İki ilde neler oluyor?
Van ve Trabzon'da şaşırtan fiyat artışları! İki ilde neler oluyor? Mayıs ayında ülke genelinde en çok kira artışının yaşandığı il olarak öne çıkan Trabzon'da kira bedelleri 8-10 bin TL'ye çıktı. Satılık konutlardaki fiyat artışında başı çeken Van'da ise, bir konut 2 milyon TL'den aşağı satılmıyor.
Ünlü oyuncu çift, bayramda deprem bölgesine gitti
Ünlü oyuncu çift, bayramda deprem bölgesine gitti "Kardeşlerim" dizisinin Sarp'ı Atakan Özkaya ile "Aldatmak" dizisinin Yeşim'i Asena Girişken bayram tatilinde deprem bölgesine gitti.
Ünlü simalar depremzedeler için bir araya geldi
Ünlü simalar depremzedeler için bir araya geldi Dünya Boks Şampiyonu Olimpik Milli Sporcu Adem Kılıçcı, geçtiğimiz günlerde depremzedeler yararına bir boks gecesi düzenledi.
Hasan Can Kaya'nın deprem bölgesine yardımları sürüyor
Hasan Can Kaya'nın deprem bölgesine yardımları sürüyor Son dönemde yıldızı iyice parlayan komedyen Hasan Can Kaya, deprem bölgesini unutmadı.
Bakan Yerlikaya: "330 bin depremzedenin kira yardımı bayram öncesi yatırılacak"
Bakan Yerlikaya: "330 bin depremzedenin kira yardımı bayram öncesi yatırılacak" İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 45 bin hanenin kira yardımı aldığını belirterek, "Bunların ilk 2 ay kira ödemelerini gerçekleştirdik. Türkiye genelinde 330 bin Malatya’da ise 45 bin 700 hanenin kira yardımını bayramdan önce yatırmış olacağız" dedi.
Spiker Ali Yolcu haber sunarken bir anda soyunmaya başladı! İzleyiciler şaşırdı
Spiker Ali Yolcu haber sunarken bir anda soyunmaya başladı! İzleyiciler şaşırdı Depremin üzerinden 4 ay geçti ama Hatay'da depremzedeler hâlâ birçok sorunla mücadele ediyor. Kentte yayın yapan tek televizyon kanalının ana haber sunucusu, problemleri sıra dışı bir eylemle dile getirdi.
Engin Akyürek sevenleriyle imza gününde buluştu
Engin Akyürek sevenleriyle imza gününde buluştu Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, önceki gün 'Zamansız' adlı kitabının imza gününde Suadiye D&R mağazasında hayranlarıyla bir araya geldi.