depremzede


Murat Evgin depremzedeler için söyledi
Murat Evgin depremzedeler için söyledi Söz yazarı ve besteci Murat Evgin, geçtiğimiz akşam "Sezen Aksu Şarkıları" akustik dinletisi ile Decollage Art Space Dormen Sahne’de müzikseverlerle buluştu.
Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ'dan anlamlı konser
Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ'dan anlamlı konser "Yalı Çapkını" dizisinde Orhan'ı canlandıran Emre Altuğ, geçtiğimiz akşam İstanbul'daki bir mekanda sahne aldı.
Depremzedelere getirilen çadırlar ve halıyı çalan görevli tutuklandı
Depremzedelere getirilen çadırlar ve halıyı çalan görevli tutuklandı Gaziantep'in Nurdağı ilçesindeki depremzede aileler için getirilen çadır ve halıları çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan merkez çalışanı Mahmut K. (45), çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Ünlü isimler depremzede çocuklarla resim yaptı
Ünlü isimler depremzede çocuklarla resim yaptı Yonca Evcimik, İrem Derici, Atakan Işıktutan ve Özgür Aras Hatay’da 400 çocukla çadır kentte resim yaptı.
Ezgi Mola enkazdan kurtarılan köpeği sahiplendi
Ezgi Mola enkazdan kurtarılan köpeği sahiplendi Ezgi Mola, 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki yıkıcı depremlerin ardından göçükten kurtarılan ailesini kaybetmiş bir köpeği sahiplendi.
Selma Ergeç: "O konulara girmeyelim"
Selma Ergeç: "O konulara girmeyelim" "Camdaki Kız" dizisinde rol alan oyuncu Selma Ergeç, muhabirleri fark edince keyfi kaçtı.
Burcu Kara depremzede bebeğe sütanne oldu
Burcu Kara depremzede bebeğe sütanne oldu Oyuncu Burcu Kara, enkazdan sağ çıkarılan bir bebeğe sütannelik yaptığını söyledi.