Devlet Bahçeli


Ekrem İmamoğlu: "Fikrim net, başka ortamlarda da söyledim"
Ekrem İmamoğlu: "Fikrim net, başka ortamlarda da söyledim" CHP'de 'değişim' kelimesini en çok dile getiren isimlerin başında gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan dikkat çeken açıklama...
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş oldu
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş oldu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yeni başkanı AK Parti ve MHP'nin adayı Numan Kurtulmuş oldu.
Devlet Bahçeli Meclis başkanlığı görevini devraldı
Devlet Bahçeli Meclis başkanlığı görevini devraldı Meclis'in "en yaşlı üyesi" sıfatıyla MHP lideri Devlet Bahçeli, Meclis Başkanlığı görevini Mustafa Şentop'tan devraldı.
TBMM'de 28'inci dönem başlıyor
TBMM'de 28'inci dönem başlıyor Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM), 28'inci dönem yasama faaliyeti, yarın gerçekleştirilecek milletvekili yemin töreni ile başlayacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kazanan Türkiye'dir"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kazanan Türkiye'dir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimizin her iradesi gibi bu sonucun da başımızın üstünde yeri vardır. Fakat kazanan sadece biz değiliz. Kazanan Türkiye’dir. Kazanan tüm kesimleriyle milletimizin ta kendisidir. Kazanan demokrasimizdir" dedi.
Liderler oylarını kullanıyor
Liderler oylarını kullanıyor İki rakip Erdoğan ve Kılıçdaroğlu oy kullanmak için aynı saati seçti. AKP lideri Erdoğan İstanbul'da Saffet Çebi Ortaokulu’nda kullanırken, Kılıçdaroğlu ise Ankara Arjantin İlkokulu'nda aynı anda oylarını kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Devlet Bahçeli'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Devlet Bahçeli'yi kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.