Devlet Bahçeli


Devlet Bahçeli: "Bir kere satan yine satar"
Devlet Bahçeli: "Bir kere satan yine satar" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6'lı Masa'dan ayrılıp 3 gün sonra tekrar dönmesiyle ilgili sert ifadeler kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elbistan'da önemli açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elbistan'da önemli açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, deprem bölgesine ziyaretleri kapsamında Kahramanmaraş Elbistan'a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli Adıyaman'da açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli Adıyaman'da açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki konteyner kentte depremzedeleri ziyaret etti.
Devlet Bahçeli'nin BJK üyeliğinden istifa etmesi gündem yarattı
Devlet Bahçeli'nin BJK üyeliğinden istifa etmesi gündem yarattı MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Beşiktaş üyeliğinden istifa etiğini duyurması gündem yarattı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hasar tespit çalışması bitmek üzere"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hasar tespit çalışması bitmek üzere" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıktığı Hatay'da yerli ve yabancı arama kurtarma ekiplerini ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'dan kendilerini hedef alan MHP liderine yanıt
Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'dan kendilerini hedef alan MHP liderine yanıt MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Kahramanmaraş depremleri ile ilgili konuştu. Bahçeli, AHBAP derneği ve BaBaLa TV’yi sert sözlerle eleştirdi.
Seçim tarihi belli oldu!
Seçim tarihi belli oldu! MHP lideri Bahçeli’nin "Seçim tarihi tartışması son bulmalı. Mayıs ayı içerisinde bu işi bitirelim" çağrısının ardından, Erdoğan'dan çarpıcı bir açıklama geldi. Seçimin 14 Mayıs'ta yapılacağını açıkladı.