Devrim Özkan


Pamir Pekin setlere döndü
Pamir Pekin setlere döndü "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" her hafta seyirciyi ekran başına topluyor. Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait dizinin kadrosuna Pamir Pekin dahil oldu. Pekin, sevilen dizide ‘Kıvanç Zevret’ karakterine hayat verecek.
Oyuncu Pamir Pekin'den son dakika haberi
Oyuncu Pamir Pekin'den son dakika haberi Uzun süredir gözlerden uzak olan yakışıklı oyuncu Pamir Pekin'den flaş haber geldi...
"Mevlana" dizisi için geri sayım başladı
"Mevlana" dizisi için geri sayım başladı Kale Film'in TRT'nin dijital kanalı için hazırladığı 30 bölümlük "Mevlana" dizisi Ağustos ayında sete çıkacak.
Kaan Yıldırım'ın sakallarının sırrı ortaya çıktı!
Kaan Yıldırım'ın sakallarının sırrı ortaya çıktı! Kaan Yıldırım'ın yeni sakallı görüntüsü "Hadise'den ayrılan Kaan'ın saçı sakalı birbirine karıştı" yorumları yaptırmıştı...
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme!
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme! Oyuncu Devrim Özkan, erkek arkadaşı Halit Özgür Sarı'nın kendisini İlayda Alişan ile aldattığını söyledi. Özkan, birlikteliği öğrendikten sonra ilişkisini bitirdi.
Esra Bilgiç'in hayranlarından Devrim Özkan'a ağır küfürler
Esra Bilgiç'in hayranlarından Devrim Özkan'a ağır küfürler "Ramo" dizisindeki sahneleri her geçen gün artan Devrim Özkan, başrol oyuncusu Esra Bilgiç'in hayranları tarafından eleştirilere maruz kaldı.
Güzel oyunculardan anlamlı çağrı
Güzel oyunculardan anlamlı çağrı Güzel oyunculardan kadınlara anlamlı çağrı...