Devrim Yakut


Murat Boz ve Burcu Özberk'i buluşturan filmde yeni gelişme
Murat Boz ve Burcu Özberk'i buluşturan filmde yeni gelişme Murat Boz ve Burcu Özberk'i buluşturan filmin çekimlerinin başlaması bekleniyordu.
Oyuncu Devrim Yakut'un beynine pıhtı attı
Oyuncu Devrim Yakut'un beynine pıhtı attı "Camdaki Kız" dizisinde 'Gülcihan' karakterine hayat veren ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Devrim Yakut'tan çok üzücü bir haber geldi.
Çağan Irmak'ın merakla beklenen dizisine yeni isimler dahil oldu
Çağan Irmak'ın merakla beklenen dizisine yeni isimler dahil oldu Fark yaratan ve sektöre büyük değer katan işlere imza atan Çağan Irmak "Yaratılan" isimli yeni projesinin çekimlerine başladı. Irmak’ın hem yazıp hem de yönettiği dizi sıra dışı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.
Çağan Irmak'ın dizisine sürpriz oyuncu
Çağan Irmak'ın dizisine sürpriz oyuncu Çağan Irmak'ın O3 Medya'nın yapımcılığında çeceği "Yaratılan" adlı dizi projesinin yarın sete çıkması planlanıyor. Unutulmaz projelerin yaratıcısı Çağan Irmak'ın büyük merakla beklenen dizisi Netflix'te yayınlanacak.
Çağan Irmak'ın dizisine iki bomba isim dahil oldu
Çağan Irmak'ın dizisine iki bomba isim dahil oldu Çektiği unutulmaz filmlerle sinema tarihine geçen, "Asmalı Konak" başta olmak üzere birçok önemli diziye de imza atan Türkiye'nin en başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak'ın yeni projesi merakla bekleniyor.
Hande Erçel hakkında bomba iddia!
Hande Erçel hakkında bomba iddia! Son olarak "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.
Ecem Erkek ve Devrim Yakut'un sürpriz buluşması
Ecem Erkek ve Devrim Yakut'un sürpriz buluşması 'Camdaki Kız'ın "Gülcihan"ı Devrim Yakut ile 'Güldür Güldür Show'daki oyunculuğuyla hafızalarda yer eden Ecem Erkek, Alman formatı Schiller Street'le prensipte el sıkıştı.