Didem Delen


Uraz Kaygılaroğlu Neslihan Atagül'ü mü beğeniyor?
Uraz Kaygılaroğlu Neslihan Atagül'ü mü beğeniyor? Uraz Kaygılaroğlu'nun meslektaşı Kadir Doğulu'ya yaptığı gönderme türlü iddialara kapı açtı...
Hadise yeni yıla yeni aşkıyla mı girecek?
Hadise yeni yıla yeni aşkıyla mı girecek? Şarkıcı Hadise'nin 2023 yılına sürpriz aşkıyla Kıbrıs'ta gireceği iddia edildi.
"Yalı Çapkını"nın yayınlanması beklenen iki bölümüyle ilgili şaşırtan gelişme
"Yalı Çapkını"nın yayınlanması beklenen iki bölümüyle ilgili şaşırtan gelişme Yayın hayatına başladığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesi edinen "Yalı Çapkını", bu hafta yine heyecanlı sahneleriyle gündeme geldi.
Gülşen yılbaşında sahneye çıkacak mı?
Gülşen yılbaşında sahneye çıkacak mı? Hafta içi 5 gün YouTube’da ‘Beyaz Magazin’ kanalında yayınlanan program, bu haftadan itibaren Cumartesi ve Pazar günleri Beyaz TV’de canlı olarak ekrana gelmeye başladı.
"Beyaz Magazin" canlı yayınla izleyicileriyle buluştu
"Beyaz Magazin" canlı yayınla izleyicileriyle buluştu Usta televizyoncu Bilal Özbilge’nin hazırladığı, Didem Delen'in moderatörlük, Pınar Eliçe ve Bilal Özcan’ın yorumculuk yaptığı "Beyaz Magazin" programı canlı yayınla ekrana geldi.
Pınar Eliçe'den Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü'nün ani ayrılığına dair bomba yorum
Pınar Eliçe'den Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü'nün ani ayrılığına dair bomba yorum 5 yıldır aşk yaşayan Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü önceki gün ani bir karar alarak ayrıldıklarını duyurmuştu.
Yalı Çapkını dizisinin Ferit'i gerçek hayatta kim? Finalde başına ne gelecek?
Yalı Çapkını dizisinin Ferit'i gerçek hayatta kim? Finalde başına ne gelecek? "Beyaz Magazin" programı özel haberleriyle magazine yön verirken, "Yalı Çapkını" ile ilgili verilen yeni bilgi gündeme bomba gibi düştü.