Didem Delen


Ebru Gündeş'in aşkı Rassan'dan Şeyma Subaşı'na 50 bin dolarlık armağan!
Ebru Gündeş'in aşkı Rassan'dan Şeyma Subaşı'na 50 bin dolarlık armağan! Şarkıcı Ebru Gündeş ile evlilik yolunda olduğu söylenen 28 yaşında Iraklı bir iş adamı Rassan Khoshnaw hakkında son iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.
Mehmet Dinçerler'in yeni sevgilisi kim olacak?
Mehmet Dinçerler'in yeni sevgilisi kim olacak? Ünlü şarkıcı Hadise ile evliliği geçtiğimiz hafta sona eren Mehmet Dinçerler, ayrılığın ardından ilk kez objektiflere yansıdı. Bebek'te görüntülenen Dinçerler, gazetecilerin sorularına yanıt vermedi.
Mehmet Dinçerler ve Kerimcan Durmaz arasında şaşırtan gelişme!
Mehmet Dinçerler ve Kerimcan Durmaz arasında şaşırtan gelişme! Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanma davaları "Beyaz Magazin" programında yorumlanırken şaşırtan bir detay ortaya çıktı...
Pınar Eliçe'den sert Can Ateş yorumu
Pınar Eliçe'den sert Can Ateş yorumu Meryem Uzerli'nin eski aşkı Can Ateş'in çirkin oyunlarından bir türlü kurtulamadığı iddiası "Beyaz Magazin" programında yorumlandı.
Pınar Eliçe: "Hadise'nin boşanması için 'Çok şükür' diyorum"
Pınar Eliçe: "Hadise'nin boşanması için 'Çok şükür' diyorum" Hadise ve Mehmet Dinçerler'in bugün gerçekleşmesi beklenen boşanma davaları "Beyaz Magazin" programında yorumlandı.
Pınar Eliçe'den bomba Ebru Şallı-Uğur Akkuş yorumu
Pınar Eliçe'den bomba Ebru Şallı-Uğur Akkuş yorumu Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye verdiği pırlanta yüzükten sonra Ebru Şallı’nın tektaşının da sahte çıktığı iddiası magazin gündemine düştü.
Pınar Eliçe: "Reza Zarrab kendi derdine yansın"
Pınar Eliçe: "Reza Zarrab kendi derdine yansın" "Beyaz Magazin" gündeme getirdiği özel haberler ve çarpıcı yorumlarla magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor...