Didem Soydan


Serenay Sarıkaya'nın sokağında görüntülenen Burak Deniz'in kafası karıştı
Serenay Sarıkaya'nın sokağında görüntülenen Burak Deniz'in kafası karıştı Yakışıklı oyuncu Burak Deniz sabah saatlerinde Serenay Sarıkaya'nın oturduğu sokakta muhabirlerle karşılaşınca kafası karıştı.
Burak Deniz ve Didem Soydan masrafları bölüşüyor
Burak Deniz ve Didem Soydan masrafları bölüşüyor Her geçen gün artan mekanlardaki hesaplar, Didem Soydan ile Burak Deniz çiftini harekete geçirdi.
Didem Soydan: "Burak'la hasret çekmedik"
Didem Soydan: "Burak'la hasret çekmedik" Bir moda çekimi için kısa saçları aniden uzayan Didem Soydan; muhabirlerin sorularına yanıtladı.
Didem Soydan'ın saçları aniden uzadı
Didem Soydan'ın saçları aniden uzadı Yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile mutlu bir ilişkisi olan model Didem Soydan, imaj değişikliğine gitti.
Serenay Sarıkaya'dan flaş Burak Deniz açıklaması
Serenay Sarıkaya'dan flaş Burak Deniz açıklaması Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ile aşk yaşadığı yönündeki iddialara tepki gösterdi.
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan aşk iddiası!
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan aşk iddiası! Umut Evirgen’den ayrılan Serenay Sarıkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu Ünlü oyuncu Burak Deniz'in meslektaşı Burak Deniz tarafından hakarete uğradığı iddia edilmişti. Nilperi Şahinkaya davaya hazırlanırken, önce iddiaları reddeden daha sonra da açıklama yapan Burak Deniz herkesten özür dilemişti.