Didem Soydan


Burak Deniz ve Didem Soydan'dan ezber bozan fotoğraf İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden "Maraşlı" dizisinin yakışıklı yıldızı Burak Deniz ile model Didem Soydan, ezber bozarak el ele poz verdi.
Corona virüsü atlatan Didem Soydan hemen dışarı çıktı 30 yaşındaki yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile aşk yaşayan 37 yaşındaki model Didem Soydan, köpeğiyle birlikte Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Muhabirlerle konuşan Soydan, sağlık durumu hakkında konuştu.
Didem Soydan: "Fantezi için özel ayakkabım var" YouTube’daki ‘Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen’ programına konuk olan Didem Soydan'dan şaşırtan açıklamalar...
Didem Soydan da corona virüse yakalandı Hafta başında Covid-19 testi pozitif çıkan Burak Deniz'in ardından sevgilisi Didem Soydan'ın da corona virüsün pençesine düştüğü öğrenildi.
Burak Deniz'den 'Alina Boz' çıkışı! "Maraşlı" dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Burak Deniz, önceki gün Etiler’de hastane çıkışında objektiflere takıldı.
Didem Soydan'a sevgili morali Didem Soydan geçtiğimiz günlerde talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılan yakın arkadaşı ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün ani vefatıyla sarsılmıştı.
Arkadaşı Aslı Yılmaztürk'ü kaybeden Didem Soydan'dan flaş karar Uzun yıllardır tanıdığı dostu Aslı Yılmaztürk'ün ölüm haberiyle yıkılan manken Didem Soydan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.