Didem Soydan


Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan aşk iddiası!
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan aşk iddiası! Umut Evirgen’den ayrılan Serenay Sarıkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu Ünlü oyuncu Burak Deniz'in meslektaşı Burak Deniz tarafından hakarete uğradığı iddia edilmişti. Nilperi Şahinkaya davaya hazırlanırken, önce iddiaları reddeden daha sonra da açıklama yapan Burak Deniz herkesten özür dilemişti.
Didem Soydan'ın sevimli tatil arkadaşı
Didem Soydan'ın sevimli tatil arkadaşı Didem Soydan'ın sevimli paylaşımına beğeni yağdı.
Burak Deniz ve Didem Soydan'ın tatil keyfi
Burak Deniz ve Didem Soydan'ın tatil keyfi Aşklarına yeniden şans tanıyan model Didem Soydan ve oyuncu Burak Deniz, Bodrum'da objektiflere takıldı.
Didem Soydan'dan konuşulan poz
Didem Soydan'dan konuşulan poz Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen güzel manken Didem Soydan, dikkat çeken fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi.
Burak Deniz'in gündeminde aşk var
Burak Deniz'in gündeminde aşk var Başarılı kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen yakışıklı aktör Burak Deniz, aşk sorularından kaçamadı.
Burak Deniz'e model sevgilisinden tüyolar
Burak Deniz'e model sevgilisinden tüyolar Burak Deniz, geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaydı. Bir kafede yemek yiyen oyuncu, mekan çıkışı objektiflere yansıdı.