Dilan Çiçek Deniz


Dilan Çiçek Deniz tiyatro sahnesine hayran kaldı
Dilan Çiçek Deniz tiyatro sahnesine hayran kaldı "Amadeus" adlı oyununda 'Constanze' karakterini sahneleyen Dilan Çiçek Deniz, ilk tiyatro tecrübesiyle ilgili konuştu.
Dilan Çiçek Deniz'in Thor'u çapkınlık turlarında
Dilan Çiçek Deniz'in Thor'u çapkınlık turlarında Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve evlilik hazırlığı yapan Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson, sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı.
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson mahkemelik olabilir!
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson mahkemelik olabilir! Nişanlısı Thor’un kıskançlıklarından bunalıp yüzük atan Dilan Deniz, sosyal medyadan fotoğraflarını kaldırmayan İzlandalı’yı yakınları aracıyla uyardı.
Dilan Çiçek Deniz'den olay Thor hamlesi!
Dilan Çiçek Deniz'den olay Thor hamlesi! Dilan Çiçek Deniz, Thor Saevarsson defterini kapattı.
Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz'i çoktan unuttu
Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz'i çoktan unuttu Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile evlilik yolunda ilerlerken yollarını ayıran Thor Saevarsson, Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
"Kal" filminin çekimlerinde bilinmeyen gerçek ortaya çıktı!
"Kal" filminin çekimlerinde bilinmeyen gerçek ortaya çıktı! Başrollerini Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştıkları iddialı sahneleriyle dikkat çeken "Kal" filminin çekimlerinde bilinmeyen gerçek ortaya çıktı.
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson kesin olarak ayrıldı
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson kesin olarak ayrıldı Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile ayrıldı. Çift, evlilik yolunda giden ilişkilerini noktaladı.