Dilan Çiçek Deniz


Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü başrolü paylaşacak Dilan Çiçek Deniz geçen günlerde Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği "Kiracı" dizisiyle el sıkışmıştı. Dilan Çiçek Deniz'in partneri de belli oldu.
Dilan Çiçek Deniz sarı saçlarına veda etti Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz günlerde ani bir değişiklik yaparak saçlarını sarıya boyatmıştı. Oyuncu yeni projesi için eski görüntüsüne geri döndü.
Dilan Çiçek Deniz'in müjdeli haberinin detayları ortaya çıktı! Dilan Çiçek Deniz, önceki aylarda İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson'dan köprüde sürpriz bir evlilik teklifi almış; yaptığı açıklamada, "Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması" demişti.
Dilan Çiçek Deniz neye uğradığına şaşırdı: "Çantanı hazırla gidiyoruz" İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson, 2021 Aralık'ta güzel oyuncuya 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde sürpriz bir evlilik teklifi yapmıştı.
Dilan Çiçek Deniz'in yüzü yine gülmedi! Dilan Çiçek Deniz'in talihsizliği sürüyor. Genç ve güzel oyuncu büyük hüsrana uğradı.
Dilan Çiçek Deniz nazara geldi Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Dilan Çiçek Deniz gelinlik bakmaya başladı Nişanlısı Thor Saevarsson ile evlilik hazırlığında olan Dilan Deniz Çiçek, önceki gün bir AVM'ye girerken görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Deniz'in, düğün tarihinin belli olmadığını söylemesine rağmen gelinlik örneklerine bakması dikkatlerden kaçmadı.