Dilan Çiçek Deniz


Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan projeye sürpriz oyuncu
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan projeye sürpriz oyuncu Yeni sezonda İbrahim Çelikkol ile Dilan Çiçek Deniz'i buluşturacak olan "Kadınım" dizisinin ekibine başarılı bir oyuncu daha katıldı.
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol ekrana birlikte dönüyor
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol ekrana birlikte dönüyor Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol'un atv'nin NGM imzalı yeni dizisi "Kadınım"daki partneri belli oldu.
Bensu Soral son görüntüsüyle şaşırttı
Bensu Soral son görüntüsüyle şaşırttı Bensu Soral, çenesine yaptırdığı işlemle gündeme geldi. Soral’ın estetikle uzayan çenesi sosyal medyanın diline düştü, yorumlar gecikmedi.
Tiyatro oyunu "Amadeus" Anadolu turnesine çıkıyor
Tiyatro oyunu "Amadeus" Anadolu turnesine çıkıyor 4 yıldır büyük ilgi gören “Amadeus” oyunu, 16-17 Ağustos tarihlerinde Ankara’dan başlayacak turne kapsamında tiyatroseverlerle buluşacak.
Furkan Andıç'tan sürpriz geri dönüş!
Furkan Andıç'tan sürpriz geri dönüş! Eski sevgilisi Dilan Çiçek Deniz'in yakın arkadaşı Aybüke Pusat'la gizli saklı süren aşkını sonunda itiraf etmesiyle konuşulan Furkan Andıç'tan sürpriz bir geri dönüş haberi geldi.
Dilan Çiçek Deniz ve Duygu Sarışın aynı filmde buluştu
Dilan Çiçek Deniz ve Duygu Sarışın aynı filmde buluştu Cem Yiğit Üzümoğlu, Duygu Sarışın ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin başrollerini paylaştığı "Aşk Mevsimi" filmi oyuncuları bir araya geldi. İstanbul ve Bozcaada'daki çekimlerin başlamasına sayılı gün kala oyuncular provada buluştu.
Aşktan dili yanan Dilan Çiçek Deniz kendini işine verdi
Aşktan dili yanan Dilan Çiçek Deniz kendini işine verdi Thor Saevarsson ve Mert Yazıcıoğlu ile yaşadığı aşklarda yüzü gülmeyen Dilan Çiçek Deniz kendini işine verdi.