Dilan Çiçek Deniz


Dilan Çiçek Deniz'den şaşırtan haber: Kararı kesin!
Dilan Çiçek Deniz'den şaşırtan haber: Kararı kesin! Dilan Çiçek Deniz, at sevgisini başka bir boyuta taşıyor. Binicilik merakı olan güzel oyuncu, at sahibi olmaya karar verdi.
Ödül töreninde soğuk rüzgarlar esti! Eski sevgililer pişti oldu
Ödül töreninde soğuk rüzgarlar esti! Eski sevgililer pişti oldu Yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu, eski aşkları Afra Saraçoğlu ve Dilan Çiçek Deniz ile ödül töreninde pişti oldu.
Dilan Çiçek Deniz ile Cem Yiğit Üzümoğlu’ndan romantik sahne
Dilan Çiçek Deniz ile Cem Yiğit Üzümoğlu’ndan romantik sahne Cuma günü vizyona giren Dilan Çiçek Deniz ile Cem Yiğit Üzümoğlu’nun başrolünü paylaştığı “Aşk Mevsimi” filmi Bozcaada’nın etkileyici atmosferinde çekildi.
Dilan Çiçek Deniz: "Paşa gönlüm istedi estetik oldum"
Dilan Çiçek Deniz: "Paşa gönlüm istedi estetik oldum" Yüzündeki değişimle çok konuşulan ve "Estetik yaptırmadım" diyen güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, "Paşa gönlüm istedi estetik oldum" diyerek ilk kez itiraf etti.
Dilan Çiçek Deniz: "Allah'a havale ettiklerim var"
Dilan Çiçek Deniz: "Allah'a havale ettiklerim var" Dilan Çiçek Deniz; Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği Yılın Yıldızları Ödülleri gecesine güzelliğiyle damgasını vurdu.
Dilan Çiçek Deniz 'estetik bunalımından' çıktı
Dilan Çiçek Deniz 'estetik bunalımından' çıktı Genç yaşında katıldığı güzellik yarışmasının ardından şöhrete kavuşup oyunculuk yapmaya başlayan Dilan Çiçek Deniz; yaptırdığı estetik operasyonla sevenlerini şoke etmişti.
Dilan Çiçek Deniz 'Thor' dövmesini sildirecek mi?
Dilan Çiçek Deniz 'Thor' dövmesini sildirecek mi? Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile yönetmen Thor Saevarsson, evlenmeleri beklenirken ilişkiye nokta koymuşlardı. 28 yaşındaki güzel, İzlandalı reklam yönetmeni ile sevgili olduğu dönemde yaptırdığı şimşek dövmesi hakkında konuştu.