Diletta Leotta


Can Yaman - Diletta Leotta aşkı tüm hızıyla sürüyor
Can Yaman - Diletta Leotta aşkı tüm hızıyla sürüyor Ünlü oyuncu Can Yaman ile İtalyan spor spikeri Diletta Leotta'nın aşkı tam gaz sürüyor.
Can Yaman'ın uğradığı ihanete Demet Akalın'dan yorum
Can Yaman'ın uğradığı ihanete Demet Akalın'dan yorum Ünlü oyuncu Can Yaman, son dönemde İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı aşkla magazin gündemindeydi. Evlilik teklifi de yapılan ilişkide son günlerde yeni gelişmeler yaşandı.
Can Yaman Diletta'nın ihanetiyle sarsıldı!
Can Yaman Diletta'nın ihanetiyle sarsıldı! Ünlü oyuncu Can Yaman, son dönemde İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı aşkla magazin gündemindeydi. Evlilik teklifi de yapılan ilişkide son günlerde yeni gelişmeler yaşandı.
Can Yaman - Diletta Leotta aşkı bitti mi?
Can Yaman - Diletta Leotta aşkı bitti mi? Hem kariyeri hem de özel hayatıyla gündemden düşmeyen yakışıklı oyuncu Can Yaman, hayranlarını üzecek bir hamlede bulundu. Instagram hesabını kapatan Can Yaman, kafaları karıştırdı.
Can Yaman'ın İtalyan sevgilisi yüzüğünü gösterdi
Can Yaman'ın İtalyan sevgilisi yüzüğünü gösterdi Can Yaman'ın, Ocak ayında ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İtalyan magazin dergisi Chi, çiftin bir mekanda baş başa romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak, sürpriz aşkı belgelemişti.
Can Yaman ve Diletta Leotta'nın Roma'daki aşk yuvası
Can Yaman ve Diletta Leotta'nın Roma'daki aşk yuvası Can Yaman'ın, Ocak ayında ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İtalyan magazin dergisi Chi, çiftin bir mekanda baş başa romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak, sürpriz aşkı belgelemişti.
Can Yaman Diletta Leotta'nın annesiyle tanıştı
Can Yaman Diletta Leotta'nın annesiyle tanıştı İtalya'nın ünlü sunucularından Diletta Leotta ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Can Yaman, ilişkisinde ikinci ciddi adımı attı.