Diletta Leotta


Can Yaman ile Diletta Leotta yine sobelendi! Ferzan Özpetek'in yönettiği bir reklam filmi projesi için İtalya'da bulunan oyuncu Can Yaman'ın, ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.
Can Yaman'ın İtalya rotası belli oldu Önceki hafta Ferzan Özpetek'in yönettiği ünlü bir makarna markasının reklamında rol alan Can Yaman yeniden Roma'da...
Can Yaman aşkı için Roma ve Napoli arasında mekik dokuyacak Can Yaman, Türkiye’yi terk ediyor. Yakışıklı oyuncu, hem yeni dizisi hem de İtalyan spiker Diletta Leotta için Roma ile Napoli arasında mekik dokuyacak.
Can Yaman Demet Özdemir'li kareleri sildi "Erkenci Kuş" dizisinde Demet Özdemir ile başrolleri paylaşan Can Yaman eski partneri ile beraber çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından sildi.
Can Yaman’ın yeni aşkı Diletta Leotta ile ilgili şok iddia! Can Yaman, geçen hafta reklam çekimi için İtalya’ya gitti. Oyuncu, Roma’daki bir otelde İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile sarmaş dolaş görüntülendi.
Can Yaman ve Diletta Leotta aşkından yeni kareler Can Yaman ve Diletta Leotta aşkından yeni kareler ortaya çıktı.
Can Yaman hakkında sürpriz aşk dedikodusu! Son dönemin popüler oyuncularından Can Yaman’ın İtalya macerası tüm hızıyla devam ediyor.