Disney Plus


Aras Bulut İynemli'nin rol aldığı 'Atatürk' dizisi için skandal karar!
Aras Bulut İynemli'nin rol aldığı 'Atatürk' dizisi için skandal karar! Aras Bulut İynemli'nin başrol olduğu Disney Plus'ın 8 milyon dolar harcadığı "Atatürk" dizisinin akıbeti belli oldu.
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak?
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak? Disney Plus'ın yayınlamaktan vazgeçtiği yerli içeriklerinin ve anlaşma yapan starların kaderi ne olacak?
Şahan Gökbakar ve Murat Şeker birbirine girdi!
Şahan Gökbakar ve Murat Şeker birbirine girdi! Şahan Gökbakar ile Murat Şeker arasında yerli içerik almayı durdurma kararı alan Disney Plus yüzünden sert bir tartışma yaşandı.
Disney Plus 'Atatürk' sessizliğini bozdu! Dizi iptal mi edildi?
Disney Plus 'Atatürk' sessizliğini bozdu! Dizi iptal mi edildi? Amerika Ulusal Ermeni Komitesi'nin Disney Plus'ta yayınlanacak olan "Atatürk" dizisinin iptali için çağrıda bulunmasının ardından platformdaki yerli yapımların kaldırılmaya başlandığı iddia edildi.
Disney Plus'dan milyonlarca aboneyi şoke eden karar! Yerli yapımlar kaldırıldı!
Disney Plus'dan milyonlarca aboneyi şoke eden karar! Yerli yapımlar kaldırıldı! Disney Plus, ani bir kararla platformdaki Türk yapımı dizi ve filmleri kaldırdı. Kararın gerekçesi tam olarak bilinmese de, Atatürk'ün dizisinin çekilmesiyle ilgili olduğu öne çıkıyor.
Disney Plus'un Türk yıldızlarının projeleri rafa mı kalktı?
Disney Plus'un Türk yıldızlarının projeleri rafa mı kalktı? Geçen yıl 14 Haziran'da Türkiye pazarına giren Disney Plus cephesinde önemli bir karar alındı.