DNA


Metin Akpınar zor günler geçiriyor! Kimseyle görüşmek istemiyor
Metin Akpınar zor günler geçiriyor! Kimseyle görüşmek istemiyor 35 yıl sonra ikiz kızları olduğu ortaya çıkan Metin Akpınar, yaptığı açıklamada "Çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm" ifadelerini kullanmıştı.
Metin Akpınar'ın kızı Duygu'dan yeni açıklamalar
Metin Akpınar'ın kızı Duygu'dan yeni açıklamalar Duygu Nebioğlu’nun Yeşilçam’ın usta isimlerinden Metin Akpınar’a açtığı babalık davası geçen günlerde karara bağlandı ve 35 yaşındaki genç kadının ünlü oyuncunun kızı olduğu kesinleşti.
Metin Akpınar evlilik dışı doğan kızları ile ilgili açıklama yaptı
Metin Akpınar evlilik dışı doğan kızları ile ilgili açıklama yaptı Metin Akpınar, evlilik dışı kızlarıyla ilgili açıklama yaptı. Akpınar, konuyla ilgili olarak "Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm. Ayrıca eşim Göksel Akpınar'ı üzdüğüm için özür diliyorum" dedi.
Metin Akpınar'ın evlilik dışı bir değil, iki kızı mı var?
Metin Akpınar'ın evlilik dışı bir değil, iki kızı mı var? Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar'ın biyolojik babası olduğunu öğrendikten sonra babalık davası için mahkemeye başvurarak DNA testi yapılmasını istemişti.
Metin Akpınar evlilik dışı kızı olduğu haberiyle ilgili ne söyledi?
Metin Akpınar evlilik dışı kızı olduğu haberiyle ilgili ne söyledi? Metin Akpınar'ın evlilik dışı bir kızı olduğu mahkeme kararıyla kanıtlanmıştı. Ünlü sanatçı cephesinden ne yanıt geldi?
Duygu Nebioğlu: "Metin Akpinar'ın babam olduğu resmiyete kavuştu"
Duygu Nebioğlu: "Metin Akpinar'ın babam olduğu resmiyete kavuştu" Ünlü sanatçı Metin Akpınar 82 yaşında baba oldu. 62 yıllık evli olan Akpınar’ın yıllar öce evlilik dışı bir ilişkiden doğan kızı ortaya çıktı. Mahkeme, Duygu Nebioğlu’nun Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağladı.
Bilim adamları "vejetaryenliği" inceledi! Şaşırtan bulgu
Bilim adamları "vejetaryenliği" inceledi! Şaşırtan bulgu Yapılan yeni bir araştırma, vejetaryen olmanın kısmen genler tarafından yönlendirilebileceğini öne sürüyor. Bu durum bazı insanların etten vazgeçmekte neden daha çok zorlandıklarını da açıklayabilir.