Doğu Demirkol


Ünlü isimleri buluşturan 'Ölümlü Dünya'nın devamı gelecek mi?
Ünlü isimleri buluşturan 'Ölümlü Dünya'nın devamı gelecek mi? Unutulmaz komedi filmlerinden "Ölümlü Dünya"nın devam filminin çekilip çekilmeyeceği sorusu yanıtını buldu.
Mustafa Sandal'ın 'çalıntı' itirafı şaşırttı!
Mustafa Sandal'ın 'çalıntı' itirafı şaşırttı! Ünlü pop şarkıcı Mustafa Sandal, kendisiyle özdeşleşen hareketinin çalıntı olduğunu yıllar sonra itiraf etti...
Doğu Demirkol ile Alelade Show'da Petek Dinçöz rüzgârı esti
Doğu Demirkol ile Alelade Show'da Petek Dinçöz rüzgârı esti Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu, komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol'un sunduğu 'Doğu Demirkol ile Alelade Show'a ünlü şarkıcı Petek Dinçöz damgasını vurdu.
Kedi maması yiyen Hande Soral şoke etti
Kedi maması yiyen Hande Soral şoke etti İsmail Demirci ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Hande Soral'ın kedi maması yediği anlar gündem yarattı.
Danla Bilic'ten 'Yayına alkollü katıldı' iddiasına yanıt
Danla Bilic'ten 'Yayına alkollü katıldı' iddiasına yanıt Doğu Demirkol'un programına alkollü katıldığı iddia edilen sosyal medya fenomeni Danla Bilic, sessizliğini bozdu.
Danla Bilic katıldığı yayında şoke etti
Danla Bilic katıldığı yayında şoke etti YouTube'da yayınladığı makyaj videolarıyla büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Danla Bilic, 'Doğu Demirkol ile Alelade Show'un son bölümüne konuk oldu. Programda tuhaf hareketler sergileyen Bilic'in yayına alkollü çıktığı iddia edildi.
Doğu Demirkol'un ikinci sezon neşesi
Doğu Demirkol'un ikinci sezon neşesi Komedyen Doğu Demirkol'un kendi hayat hikayesinden uyarlanan, ilk sezonuyla beğeni toplayan 'Doğu' dizisi ikinci sezonu için hazırlıkları tamamladı.