Doğukan Güngör


Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında aşk var mı, yok mu? İtiraf geldi!
Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında aşk var mı, yok mu? İtiraf geldi! "Kızılcık Şerbeti" dizisindeki uyumları beğeniyle takip edilen Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında aşk söylentileri çıkmıştı.
Kızılcık Şerbeti'nin yayın durdurma cezası tebliğ edildi, oyuncuları ayaklandı!
Kızılcık Şerbeti'nin yayın durdurma cezası tebliğ edildi, oyuncuları ayaklandı! Televizyon tarihinde bu ceza bir dizi için ilk kez uygulanacak. Daha önce benzer bir karar "Yasak Elma" için verilmiş ancak yapılan itiraz olumlu sonuçlanmıştı. Bu kez ise kararın 7 Nisan itibariyle uygulanması zorunlu tutuldu.
Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Cuma akşamlarına damgasını vuran Kızılcık Şeebeti'nin yeni tanıtımı kısa sürede TT oldu.
"Kızılcık Şerbeti" dizisinde kabul edilemez sahne! İzleyiciler ayağa kalktı!
"Kızılcık Şerbeti" dizisinde kabul edilemez sahne! İzleyiciler ayağa kalktı! Kızılcık Şerbeti dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde başka biri seven Nursema, zorla tanımadığı bir adamla evlendirildi. Nikah gecesi evliliği istemediği söyleyerek cama çıkan Nursema, eşi tarafından itilerek aşağı düşürüldü.
'Kızılcık Şerbeti' dizisinde ayrılıklar mı yaşanacak?
'Kızılcık Şerbeti' dizisinde ayrılıklar mı yaşanacak? Kızılcık Şerbeti dizisi her hafta reytinglerini artırarak ekran macerasına devam ediyor.
Kızılcık Şerbeti'nde kızılca kıyamet koptu! Yeni bölüm neden ekranda yok?
Kızılcık Şerbeti'nde kızılca kıyamet koptu! Yeni bölüm neden ekranda yok? Kadrosunda ünlü oyuncuları buluşturan "Kızılcık Şerbeti" dizisinin yeni bölümünün ekrana gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.
Kızılcık Şerbeti dizisinde skandal aşk patlak verdi!
Kızılcık Şerbeti dizisinde skandal aşk patlak verdi! İddialı kadrosuyla dikkat çeken "Kızılcık Şerbeti" dizisi her hafta izleyiciyi ekran başına toplamayı başarıyor.