doğum günü


Meryem Uzerli'den küçük kızına doğum günü partisi
Meryem Uzerli'den küçük kızına doğum günü partisi 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı 'Hürrem Sultan' karakteriyle adını duyuran Meryem Uzerli, küçük kızı Lily Koi için doğum günü partisi düzenledi.
Sera Tokdemir'in oğlu 18 yaşına bastı
Sera Tokdemir'in oğlu 18 yaşına bastı Oyuncu Sera Tokdemir, 2019 yılında hayatını kaybeden eski kaleci Göksel Gencer ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Boran'ın doğum gününü kutladı.
Aslıhan Karalar'ın annesiyle pozuna yorum yağdı
Aslıhan Karalar'ın annesiyle pozuna yorum yağdı 2017 Best Model Of The World birincisi ve oyuncu Aslıhan Karalar, sosyal medya hesabından annesiyle pozunu paylaştı.
Gökhan Türkmen'in kıskandıran aile saadeti
Gökhan Türkmen'in kıskandıran aile saadeti Gökhan Türkmen 2014 yılında evlendiği Sinem Türkmen ile iki tane kızından en küçüğü Leyla Ada Türkmen'in doğum gününü kutladı.
Özgü Namal’a sette sürpriz doğum günü kutlaması
Özgü Namal’a sette sürpriz doğum günü kutlaması Dokuz yıl sonra oyunculuğa muhteşem bir dönüş yapan Özgü Namal yeni yaşını sette ekip arkadaşlarıyla kutladı.
Yağmur Ün'ün Diana'sı 1 yaşına bastı
Yağmur Ün'ün Diana'sı 1 yaşına bastı Genç oyuncu Yağmur Ün’ün sevimli kızı Su Diana 1 yaşına bastı.
Süreyya Yalçın yeni yaşını maske konseptli doğum günü partisi ile kutladı
Süreyya Yalçın yeni yaşını maske konseptli doğum günü partisi ile kutladı Zengin sosyetik Süreyya Yalçın'a eşi Ozan Baran sürpriz bir doğum günü düzenledi.