doğum günü


Müjde Uzman'dan sevgilisi Oğuzhan Uğur'a romantik kutlama
Müjde Uzman'dan sevgilisi Oğuzhan Uğur'a romantik kutlama Birliktelikleri boyunca onlarca kez ayrılıp barışan Müjde Uzman-Oğuzhan Uğur aşkında sular duruldu...
Sedef Avcı hediye yerine bağış istedi
Sedef Avcı hediye yerine bağış istedi Yıllar önce "Ezel" dizisinde canlandırdığı rolle milyonların sevdiği bir isim olan zarif oyuncu Sedef Avcı, Todev Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na el uzattı.
Damla Colbay büyük mutluluğunu böyle duyurdu!
Damla Colbay büyük mutluluğunu böyle duyurdu! Geçtiğimiz gün doğum günü olan Damla Colbay mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı.
Trabzonspor'un yakışıklı yıldızı Marc Bartra aşk hayatıyla gündem yarattı!
Trabzonspor'un yakışıklı yıldızı Marc Bartra aşk hayatıyla gündem yarattı! Yaz transfer döneminde Trabzonspor'un Real Betis'ten 1.25 milyon euro karşılığında transfer ettiği Marc Bartra, yeşil sahalar gibi çapkınlıkta da profesyonel...
Miray Daner yeni yaşına aşkla girdi
Miray Daner yeni yaşına aşkla girdi Sempatik oyuncu Miray Daner, önceki gece Armutlu’daki bir mekanda 24. yaşını sevgilisi Oğulcan Engin ve dostları ile birlikte kutladı.
"Alp Navruz ve İlayda Alişan büyük aşk yaşıyor" iddiası!
"Alp Navruz ve İlayda Alişan büyük aşk yaşıyor" iddiası! Yakışıklı aktör Alp Navruz'un geçtiğimiz haftalarda bir derginin Etiler'de gerçekleşen partisinde meslektaşı İlayda Alişan ile yakınlaştığı iddia edilmişti.
Hülya Avşar: "Zehra beni yeterince yoluyor"
Hülya Avşar: "Zehra beni yeterince yoluyor" Yeniköy'de objektiflere yansıyan Hülya Avşar, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.