Donald Trump


Jill Biden'ın kıyafetlerine ağır eleştiri
Jill Biden'ın kıyafetlerine ağır eleştiri ABD’de Kasım ayındaki seçimleri kazanarak göreve gelen Başkan Joe Biden ve eşi Jill Biden, önceki Başkan Donald Trump ve eşi Melania Trump’la pek çok konuda kıyaslanıyor.
Donald Trump’ın sırlarını sağ kolu Conway ortaya dökecek
Donald Trump’ın sırlarını sağ kolu Conway ortaya dökecek Eski ABD Başkanı Donald Trump'la ilgili kitap yazan isimler arasına başdanışmanı Kellyanne Conway de katıldı. Conway'in imza attığı kitap anlaşmasıyla, Beyaz Saray'daki sırları ortaya dökebileceği belirtiliyor.
Donald Trump'ın giderayak 'son icraatı' ortaya çıktı!
Donald Trump'ın giderayak 'son icraatı' ortaya çıktı! Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın görevi bırakmadan önceki Beyaz Saray'daki son icraatı ortaya çıktı. Trump ve eşi Melania'nın pek çok ismin aksine sessiz sedasız corona virüsü aşısı yaptırdığı öne sürüldü.
Beyaz Saray çalışanları Donald Trump’tan çok çekmiş!
Beyaz Saray çalışanları Donald Trump’tan çok çekmiş! Eski Başkan Donald Trump’tan şikayetçi olanlar listesine Beyaz Saray çalışanları da eklendi.
Ivanka Trump ve Jared Kushner nasıl servet sahibi oldu?
Ivanka Trump ve Jared Kushner nasıl servet sahibi oldu? Babasının başkanlığı sırasında eşi Jared Kushner ile Beyaz Saray'da görev alan Ivanka Trump, ABD manşetlerinde...
Donald Trump’ın son gününde Beyaz Saray’da nişan
Donald Trump’ın son gününde Beyaz Saray’da nişan ABD Başkanlığı sona eren Donald Trump’ın Beyaz Saray’daki son gününde kızı Tiffany Trump için nişan töreni düzenlendi.
Joe Biden ilk günden hızlı başladı!
Joe Biden ilk günden hızlı başladı! ABD'de yemin ederek ülkenin 46. Başkanı olan Joe Biden, görevine hızla başladı. Biden, Trump'ın duvar projesinden göçmenlerle ilgili kararlara kadar 17 kararname imzaladı.