Donald Trump


Donald Trump'ın avukatından kötü haber! ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani corona virüsüne yakalandı. Seçim sonuçlarına itiraz için eyalet eyalet gezen 76 yaşındaki Giuliani'nin Georgetown'da hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.
Melania Trump dev bir servet kazanmanın eşiğinde! Seçimi kaybeden ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump’ın Beyaz Saray’da geçirdiği 4 yılı kitap olarak yazacağı ifade edildi.
Seçimi kaybeden Donald Trump evsiz kaldı! ABD'de seçimleri kaybetmesine rağmen itirazlarını sürdüren Donald Trump, çok büyük bir sorunla daha karşı karşıya...
Donald Trump giderayak savaş çıkaracaktı! Donald Trump’ın yenilgiyi sükûnet içinde kabul edip görevi devretmesi şu an için uzak bir ihtimal olarak görülürken, giderayak neredeyse savaş çıkaracağı öne sürüldü.
Herkesin gözü Ashley Biden'ın üzerinde ABD, Başkan Donald Trump'ın kızından sonra yeni Başkan Joe Biden'ın kızını spot ışıkları altında görmeye hazırlanıyor. Biden’ın ikinci eşinden olan 39 yaşındaki kızı Ashley Biden'ın da siyaset sahnesinde güçlü bir şekilde yer alacağı belirtiliyor.
Donald Trump sonunda mağlubiyeti kabul etti! ABD Başkanı Trump, Biden’ın seçimi kazandığını ilk kez kabul etti. Biden’ın ismini anmayan Trump, “O, seçim hileli olduğu için kazandı” ifadesini kullandı.
Ivanka Trump kendine uygun bir iş bakıyor! ABD’de Trump’ın başkanlığı kaybetmesiyle kızı Ivanka ve damadı da Beyaz Saray’daki danışmanlık görevlerinden oldular. Zengin bir eser koleksiyonu olan Ivanka Trump’ın yeni iş alanı olarak sanat sektörünü seçeceği, görüşmeler yaptığı belirtildi.