Donald Trump


Donald Trump’tan yardım paketi resti ABD Başkanı Donald Trump 892 milyar dolarlık Corona virüs yardım paketinde yer alan bireysel yardımların artırılması yönünde düzeltilmesi gerektiğini belirterek, paketi imzalamamakla tehdit etti.
Komşuları Donald Trump'u istemiyor Gelecek ay görevinden ayrılacak olan ABD Başkanı Donald Trump’ın Florida’nın Palm Beach kasabasındaki Mar-a-Lago mülkünde oturmasının komşuları tarafından istenmediği ortaya çıktı.
Melania Trump Beyaz Saray'dan taşınmak için sabırsız! ABD Başkanı Donald Trump, görevini bırakmamak için elinden geleni yaparken eşi Melania’nın ‘Eve gitmek istiyorum’ diyerek Beyaz Saray’dan taşınmak istediği belirtildi.
WhatsApp ve Instagram satılabilir ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu ve ABD eyaletleri, Facebook’un rakiplerini satın almak için “satın al ya da yok et” stratejisi kullanarak küçük rakiplerini tuzağa düşürdüğünü belirterek dava açtı.
Trump'tan giderayak Biden'e soruşturma! İki yıl önce Trump tarafından Delaware Başsavcılığı’na getirilen Hunter Biden hakkında soruşturma başlattı.
Donald Trump'ın avukatından kötü haber! ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani corona virüsüne yakalandı. Seçim sonuçlarına itiraz için eyalet eyalet gezen 76 yaşındaki Giuliani'nin Georgetown'da hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.
Melania Trump dev bir servet kazanmanın eşiğinde! Seçimi kaybeden ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump’ın Beyaz Saray’da geçirdiği 4 yılı kitap olarak yazacağı ifade edildi.