Donald Trump


Joe Biden ilk günden hızlı başladı!
Joe Biden ilk günden hızlı başladı! ABD'de yemin ederek ülkenin 46. Başkanı olan Joe Biden, görevine hızla başladı. Biden, Trump'ın duvar projesinden göçmenlerle ilgili kararlara kadar 17 kararname imzaladı.
Joe Biden'ın kızından Ivanka Trump'a ağır taş!
Joe Biden'ın kızından Ivanka Trump'a ağır taş! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden’ın kızı Ashley Biden, Jenna Bush Hager ile yaptığı röportajda Ivanka Trump'a taş attı. Biden, İvanka gibi Beyaz Saray'da danışman olarak görev almayacağını açıkladı.
Donald Trump’ın ‘belge yapıştırma’ ekibi!
Donald Trump’ın ‘belge yapıştırma’ ekibi! Görevindeki son zamanlarını yaşayan Başkan Donald Trump’ın, Beyaz Saray’daki toplantı ve görüşmelere ilişkin belgelerin çoğunu yırttığı, bunların bir kısmını kurtarmak için “yapıştırma ekibi” olduğu öne sürüldü.
Donald Trump’ın oteline 20 Ocak önlemi
Donald Trump’ın oteline 20 Ocak önlemi ABD’de seçilmiş Başkan Joe Biden’in yemin töreni öncesi ülkenin farklı noktalarında saldırı olabileceği ihtimaline karşı Donald Trump’ın New York’taki otelinin çevresinde güvenlik önlemleri artırıldı.
Twitter’ın kurucusundan çok sert Donald Trump açıklaması
Twitter’ın kurucusundan çok sert Donald Trump açıklaması Twitter CEO’su Jack Dorsey, ABD Başkanı Donald Trump’ın Twitter hesabının kalıcı olarak askıya alınması konusunda açıklamada bulundu.
Amerika'da büyük kaos!..
Amerika'da büyük kaos!.. ABD Başkanı Donald Trump’ın düzenlediği mitingin ardından Trump destekçileri, başkent Washington DC’de bulunan kongre binasını bastı. Polis ekipleri ile göstericiler arasında arbede yaşandı.
Twitter ve Facebook Trump’ın hesabını kilitledi!
Twitter ve Facebook Trump’ın hesabını kilitledi! ABD Başkanı Trump'ın Twitter'daki 88 milyon, Facebook'taki 35 milyon takipçili sosyal medya hesapları geçici olarak kilitlendi. Twitter söz konusu paylaşımların devam etmesi halinde hesabın kalıcı olarak askıya alınacağını açıkladı.