Dr. Fahrettin Koca


Bakan Koca ile Kahramanmaraşlı vatandaş arasında ilginç diyalog Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Kahramanmaraşlı bir vatandaş arasında sosyal medyada ilginç bir diyalog yaşandı.
Kapalı olan restoran ve kafelerle ilgili gelişme Koronavirüs salgını nedeniyle restoran ve kafeler uzun bir süredir yalnızca paket servis ve gel-al hizmeti verebiliyor. Sağlık Bakanlığı'nın "Yerinde Karar" uygulamasıyla yeniden açılacak olan kafe ve restoranlara kapalı alanlarda oturmak için 45 dakika süre şartı ve müşteri kapasite sınırı geliyor.
Koronavirüs salgınında can kaybı 27568'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 91 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Koronavirüs salgınında can kaybı 27471'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 94 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Koronavirüs salgınında can kaybı 27377'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 93 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Koronavirüs salgınında can kaybı 27284'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 97 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Koronavirüs salgınında can kaybı 27187'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 94 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.