Dr. Fahrettin Koca


Bakan Koca'dan sevindiren açıklama: "Salgının son günlerindeyiz"
Bakan Koca'dan sevindiren açıklama: "Salgının son günlerindeyiz" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan koronavirüs salgınıyla ilgili sevindiren açıklama geldi. Bakan Koca, 2020 yılının Mart ayından bu yana ülkemizde görülen koronavirüs salgınının son günlerinde olunduğunu ifade etti.
Bakan Koca'dan sağlık çalışanlarına müjde: "Sonuç çok yakın"
Bakan Koca'dan sağlık çalışanlarına müjde: "Sonuç çok yakın" Sağlık Bakanı Koca, Ramazan Bayramı tatilinde 73 bin 965 sağlık çalışanının görev yaptığını bildirdi. Bakan Koca, sağlık çalışanlarına müjde vererek, "İtibar ve emeğin daha iyi maddi karşılığı sağlık çalışanının hakkı. Sonuç çok yakın." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlar Umre yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlar Umre yaptı Resmi temaslar için Suudi Arabistan'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki bakanlar Umre ziyareti yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: "Kapalı mekanda maske şartı kalktı"
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: "Kapalı mekanda maske şartı kalktı" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu Üyeleriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde açıklama yaptı.
Bilim Kurulu bugün toplanıyor
Bilim Kurulu bugün toplanıyor Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu'nun bugün toplanacağını açıkladı. Bakan Koca'nın paylaşımında 'Hayırlı kararları Çarşamba'ya bırakmayalım' ifadeleri ise merak konusu oldu
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı.
Vaka yoğunluğu en çok artan 10 şehir açıklandı
Vaka yoğunluğu en çok artan 10 şehir açıklandı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre haftalık COVID-19 vaka sayısı haritasını paylaştı.