Dubai

Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin'in arasına Meedo mu girdi?
Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin'in arasına Meedo mu girdi? Şevval Şahin, Marcus Aral'la ayrılıp soluğu Dubai'de aldı. Orada Şeyma Subaşı'nın eski aşkı Mısırlı Mohammed Alsaloussi yakınlaştı. Şahin, pozlarına Şeyma'nın ayrılırken yazdığı gibi "Free bird" yani "Özgür kuş" notunu düştü.
"Alman Youtuber'ım" diyen Ezgi Fındık tepki çekti
"Alman Youtuber'ım" diyen Ezgi Fındık tepki çekti Almanya doğumlu Ezgi Fındık, Türkiye'de büyüdü. Instagram'da yakaladığı şöhret sayesinde ülkemizin en çok kazanan sosyal medya fenomenleri arasında ilk sıralara yükseldi.
'100 etkili isim' davetine katılan Meryem Uzerli göz kamaştırdı
'100 etkili isim' davetine katılan Meryem Uzerli göz kamaştırdı Şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Meryem Uzerli, önceki gün Dubai’de bir davete katıldı. 100 etkili ismin ödüllendiği gecede Uzerli, dünyaca ünlü starları gölgede bıraktı.
Atasay Kamer'den Hande Erçel'e Burj Khalifa jesti
Atasay Kamer'den Hande Erçel'e Burj Khalifa jesti Oyuncu Hande Erçel’in bir mücevher markasıyla çıkaracağı yeni koleksiyonu Dubai’de tanıtıldı. Adı Erçel’le aşk dedikodusuna karışan Atasay Kamer, dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’ya Erçel’in yüzünü yansıtarak şov yaptı.
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan mutluluk pozu
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan mutluluk pozu Sosyal medya hesabından 'Akkuş' soyadını kaldıran Ebru Şallı'nın bu evliliği kendi içerisinde tamamen bitirdiği iddia ediliyordu. Ancak Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş'tan tüm bunları yalanlayan bir paylaşım geldi.
Zeynep Bastık Dubai'den havasını attı
Zeynep Bastık Dubai'den havasını attı Pop müziğin genç ve başarılı ismi Zeynep Bastık, kıskandırdı.
Uğur Güneş Dubai'den ödülle döndü
Uğur Güneş Dubai'den ödülle döndü Son olarak "Kanunsuz Topraklar" dizisiyle ekrana gelen Uğur Güneş, kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.