Dünya Kadınlar Günü


DeFacto’dan Kadınlar Günü’ne özel koleksiyon
DeFacto’dan Kadınlar Günü’ne özel koleksiyon Global moda markası DeFacto, Kadınlar Günü’ne özel koleksiyon hazırladı. Her yaşa ve tarza uygun ürünlerden oluşan koleksiyonda beyaz, krem ve pudra gibi açık renkleri öne çıkıyor.
'Binance Teknolojide Kadın Akademisi' ilk mezunlarını verdi
'Binance Teknolojide Kadın Akademisi' ilk mezunlarını verdi Binance ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından hayata geçirilen “Binance Teknolojide Kadın Akademisi”nin ilk mezunları 6 haftalık programın ardından sertifikalarını aldı.
Kültür Üniversitesi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında etkinlik
Kültür Üniversitesi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında etkinlik İstanbul Kültür Üniversitesi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında etkinlikler düzenlenecek.
Akbatı’dan 8 Mart’a özel sergi: Vitrinlerin Değişen Yüzü: Sanat
Akbatı’dan 8 Mart’a özel sergi: Vitrinlerin Değişen Yüzü: Sanat Akbatı’nın, İyilik İçin Sanat Derneği iş birliğiyle gerçekleştirdiği Sanatın İyi Hali Akbatı’da projesinin ilk etkinliği, 8 Mart Kadınlar Günü’nde gerçekleşiyor.
Kadınlar günü için suda 200 bin lale üretildi
Kadınlar günü için suda 200 bin lale üretildi Türkiye'de kesme çiçek sektörünün en büyük üretim merkezi Antalya'da, suda lale üretimi gerçekleştiriyor. Bir firmanın kış dönemi serada ürettiği laleler, özellikle özel günlerde büyük talep görüyor. 8 Mart Kadınlar Günü için de 200 bin adet, 7 renkte suda lale üretiliyor.
Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak
Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Toplum Gönüllüleri yararına ünlü oyuncu Aydan Taş’ın 3. Kez düzenlediği organizasyonun onur konuğu Nur Sürer olacak.
Onur Ünlü'den ayrılan Hazar Ergüçlü gizemli bir erkekle sobelendi! Büyük panik!
Onur Ünlü'den ayrılan Hazar Ergüçlü gizemli bir erkekle sobelendi! Büyük panik! Kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi Onur Ünlü’den ayrılan Hazar Ergüçlü, sona eren ilişkisinin ardından ilk kez biriyle görüntülendi.