Duygu Sarışın


Duygu Sarışın'la yollarını ayıran Çağatay Ulusoy hangi ünlü ismi markajına aldı?
Duygu Sarışın'la yollarını ayıran Çağatay Ulusoy hangi ünlü ismi markajına aldı? Duygu Sarışın’dan ayrılan Çağatay Ulusoy, gönlünü güzel oyuncu Ece Sükan'a kaptırdı. İddialara göre bir aydır birlikte olan çift, geçtiğimiz gün bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.
Burcu Biricik'ten flaş bebek açıklaması! Camdaki Kız anne mi oluyor?
Burcu Biricik'ten flaş bebek açıklaması! Camdaki Kız anne mi oluyor? "Camdaki Kız" dizisindeki performansı beğeniyle takip edilen oyuncu Burcu Biricik'ten “84 90 62 74/ Old Fools’’ oyununun prömiyerinde annelik itirafı geldi.
Duygu Sarışın'ın derin mutsuzluğu! Neşeli hallerinden eser kalmadı!
Duygu Sarışın'ın derin mutsuzluğu! Neşeli hallerinden eser kalmadı! Uzatmalı aşkı yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile yollarını ayırdığı konuşulan Duygu Sarışın, uzun süre sonra oldukça mutsuz bir halde objektiflere yansıdı.
Afra Saraçoğlu Çağatay Ulusoy'la görüşüyor iddiası!
Afra Saraçoğlu Çağatay Ulusoy'la görüşüyor iddiası! Bu sene başında uzun beraberliklerine nokta koyan iki yaralı kalp Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun görüştükleri iddiası magazin gündemine damgasını vurdu.
Çağatay Ulusoy'dan sürpriz haber geldi!
Çağatay Ulusoy'dan sürpriz haber geldi! Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'ın, yaklaşık 5 yıllık birlikteliklerini sonlandırma kararı aldığı haberi geçtiğimiz ay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Çağatay Ulusoy'un adı bomba isimle anılıyor!
Çağatay Ulusoy'un adı bomba isimle anılıyor! Geçtiğimiz haftalarda 7 yıldır birlikte olduğu Duygu Sarışın'la ayrılık kararı alan Çağatay Ulusoy, çapkınlıkta gaza bastı...
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy ayrıldı!
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy ayrıldı! Mutlu beraberliklerini gözlerden uzakta yaşayan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın çiftinden herkes evlilik haberi beklerken ayrılık haberi geldi.