Duygu Sarışın


Duygu Sarışın 'Berrak Tüzünataç' krizi çıkardı!
Duygu Sarışın 'Berrak Tüzünataç' krizi çıkardı! Duygu Sarışın, sevgilisi Çağatay Ulusoy’un Berrak Tüzünataç’la aynı projede yer alacak olması nedeniyle kıskançlık krizi çıkardı.
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un aşk hasadı!
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un aşk hasadı! Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz yıl yakın dostu Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber Brad Pitt, Johnny Depp ve David Beckham gibi ünlü isimlerin kervanına katılmıştı.
Çağatay Ulusoy - Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden olay haber!
Çağatay Ulusoy - Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden olay haber! Uzun süredir ortalarda görünmeyen Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde Kemerburgaz'daydı.
Çağatay Ulusoy ölümden mi döndü?
Çağatay Ulusoy ölümden mi döndü? Yeni dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy'un çekim sırasında kaza geçirdiği ileri sürüldü.
Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çiftinden flaş haber!
Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çiftinden flaş haber! Aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'dan son dakika haberi...
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy tatil öncesi flaş bir karar aldı
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy tatil öncesi flaş bir karar aldı Magazin dünyasının deniz tutkunu isimlerinin başında gelen Çağatay Ulusoy, tatil sezonunu açmadan önce aldığı kararla çok konuşulacak...
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'dan uzun süre sonra ilk fotoğraf
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'dan uzun süre sonra ilk fotoğraf Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın’ın arasının kötü olduğu, ilişkilerinin bitme noktasına geldiği söyleniyordu.