Ebru Gündeş


Reza Zarrab'ın sarışın güzelle fotoğrafı ortaya çıktı
Reza Zarrab'ın sarışın güzelle fotoğrafı ortaya çıktı ABD’de tutuklanan ve itirafçı olduktan sonra tahliye edilen Ebru Gündeş'in eski kocası Reza Zarrab, Miami'de lüks bir hayat yaşıyor.
Ünlü isimler bayramda paraya para demeyecek
Ünlü isimler bayramda paraya para demeyecek Ünlülerin Kurban Bayramı konserlerinden alacağı ücret dudak uçuklattı.
Nihan Çelik: "Snoop Dogg ile düet yapacağım"
Nihan Çelik: "Snoop Dogg ile düet yapacağım" Çıkardığı 'Yıldız' ve 'Bodrum Masalı' şarkılarıyla beğeni kazanan sesinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Türk Popunun son gözde isimlerinden 'Barbie' lakaplı Nihan Çelik ile Serdar Ortaç ile bir araya geldiği ve düet yaptığı yeni projesini “Fırtına”yı, hayallerini anlattı.
Ebru Gündeş'in genç aşkı: "Özel fotoğraflarımı hacker'lar çaldı"
Ebru Gündeş'in genç aşkı: "Özel fotoğraflarımı hacker'lar çaldı" Ebru Gündeş’le aşk karesi medyaya yansıyan Iraklı Rassan Khoshnaw, illegal gruplar tarafından hacker saldırısına uğradığını söyledi. Khoshnaw, özel hayatına dair görüntülerin telefonundan çalındığını iddia etti.
Bahar Candan Rassan konusunda Ebru Gündeş'i uyardı!
Bahar Candan Rassan konusunda Ebru Gündeş'i uyardı! Ebru Gündeş-Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi! Bir süredir ünlü sanatçıyı markajına alan 28 yaşındaki Kuzey Iraklı işadamı, ilgisiyle Gündeş’in kalbini çalmayı başardı.
Pınar Eliçe'den Ebru Gündeş'in yeni aşkı için flaş yorum
Pınar Eliçe'den Ebru Gündeş'in yeni aşkı için flaş yorum Ebru Gündeş ve yeni sevgilisi olan Iraklı Rassan Khoshnaw’ın birlikte çekildikleri fotoğrafı ortaya çıktı.
Ebru Gündeş'in yeni sevgilisiyle ilgili şaşırtan gerçek
Ebru Gündeş'in yeni sevgilisiyle ilgili şaşırtan gerçek 11 yıllık eşi ve kızı Alara’nın babası Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan 47 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş’in bir süredir birlikte olduğu iddia edilen 28 yaşındaki Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile samimi bir fotoğrafı sosyal medyaya sızdı.