Ebru Gündeş


Ünlü isimlerin yılbaşı anlaşmaları dudak uçuklattı! Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yılbaşını evlerinde geçiren şarkıcılar, bu sene fiyatlarını ikiye katladı. Ünlü isimlerin 31 Aralık'ta kazanacakları paralar dikkat çekti.
Reza Zarrab'ın yeni kız arkadaşı, yeni hayatı! Son olarak 8 Aralık 2017’de New York’ta Halkbank davasının ‘yıldız tanığı’ olarak ifade veren ve o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Reza Zarrab'ın nerede olduğu ortaya çıktı.
Murat Boz'dan Hadise sorusuna olay yanıt Ünlü şarkıcı Murat Boz, önceki akşam Zorlu AVM'den çıkarken objektiflere yansıdı. Boz, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.
Ebru Gündeş makyajsız ve filtresiz paylaşımıyla şaşırttı Şimdilerde "O Ses Türkiye" ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan şarkıcı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından takipçileriyle makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.
Ebru Gündeş'i dinlemek küçük bir servete mâl oldu! Geçtiğimiz hafta Bodrum'da 3 gün sahne aldığı mekanı tıka basan dolduran Ebru Gündeş'in hayranları kesenin ağzını açtı. 5 kişilik grup, Gündeş'i dinlemek için gittikleri mekanda 22 bin 500 TL ödedi.
Ebru Gündeş'ten Derya Uluğ'a konuşulacak nasihat! Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Haber Global'de yayınlanan "Hikayede Kalmasın"a konuk oldu. Uluğ, kariyerinin unutulmaz anlarına ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.
Ebru Gündeş'in 'o sözleri' Hadise'ye mi?... Ebru Gündeş, Corona virüs nedeniyle ara verdiği sahnelere hızlı bir geri dönüş yaptı.