Ebru Gündeş


Murat Boz'dan Hadise ve Ebru Gündeş'e özlem Koronavirüs salgını nedeniyle hiç dışarıya çıkmayan; alışverişini de şoförüne yaptıran popçu Murat Boz, gün içerisinde vaktini nasıl değerlendirdiğini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.
Serdar Ortaç'ın Ebru Gündeş itirafına Demet Akalın'dan sert yanıt! Serdar Ortaç, bir dönem yakın arkadaş olduğu Ebru Gündeş ile arasının açılma nedeni olarak Demet Akalın'ı göstermişti.
Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş'in arasını bozan dedikodu! Şarkıcı Serdar Ortaç, bir dönem yediğinin içtiğinin ayrı gitmediği Ebru Gündeş ile arasının açılma nedeni olarak Demet Akalın'ı gösterdi.
Ebru Gündeş 30 kişilik ekibini mağdur etmedi Corona virüs salgını nedeniyle işleri iptal edilen ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, ekibini unutmadı. Ebru Gündeş, müzisyenlere, kuaföre ve makyözlere ücretlerini ödemeye devam ediyor. Ebru Gündeş 30 kişilik ekibine toplam 120 bin lira ödedi.
Ebru Gündeş'in benzeri görenleri şaşırtıyor! Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in ikizi ortaya çıktı...
Ebru Gündeş, Hadise ve Ajda Pekkan'a virüs şoku! Corona virüs yüzünden ünlü isimler bir bir konserlerini iptal etmeye başladı.
Ebru Gündeş'ten sahnede şaşırtan açıklama Ebru Gündeş sahne aldığı mekanda kendisini izlemeye gelen Gökhan Tepe'yi görünce şaşırtan bir açıklamada bulundu.