Ebru Gündeş


Ebru Gündeş 3 saat sahnede kaldı Şarkıcı Ebru Gündeş, kış sezonunu Günay Restaurant’ta açtı.
Ebru Gündeş 170 bin TL'yi gözden çıkardı Ebru Gündeş yaşadığı zor günlerin ardından sahnede boy gösterip magazin basınından uzak durmaya çalışsa da harcamalarıyla gündem olmayı başarıyor.
Ebru Gündeş sahnesinde Tarkan'ı istemedi mi? Ünlü sanatçılar Ebru Gündeş ve Tarkan'ın modacı Gülnur Güneş'in düğünündeki düetleri çok konuşulsa da arka planda yaşananlarla ilgili bomba iddialar kulaktan kulağa dolaştı.
Ebru Gündeş'in tek dileği mutluluk 2019 yılına "Aşık" isimli albümüyle giren Ebru Gündeş, yoğun yaz konserlerini önceki gece Belek’teki konseriyle bitirdi.
'Alice' kadrosuna Ebru Gündeş şoku! Yeni sezonda perde açan 'Alice' müzikalinin kadrosu Ebru Gündeş şoku yaşadı.
Ebru Gündeş 3,5 milyon TL'yi garantiledi! Ebru Gündeş Temmuz ayında Harbiye Açıkhava'da art arda beş konser vermiş, 2.5 milyon lira kazanmıştı. Yoğun istek üzerine 11 ve 15 Eylül'de de sahneye çıkacak olan Ebru Gündeş, 1 milyon TL daha alacak. Böylece kazancı 3,5 milyon liraya çıkacak.
Ebru Gündeş'in suya düşen hayali! Geçen ay 5 gün Açıkhava’da konser verdikten sonra kızı Alara ile Marmaris’te kısa bir kaçamak yapan Ebru Gündeş’e bu yaz tatil yok!