Ebru Gündeş


İrem Derici Murat Boz'a sordu: "Bizim de yüzümüz gülmesin mi?"
İrem Derici Murat Boz'a sordu: "Bizim de yüzümüz gülmesin mi?" Şarkıcı İrem Derici, meslektaşı Murat Boz ile ilgili şaşırtan sözler söyledi.
Meryem Uzerli sürpriz programla ekrana dönüyor!
Meryem Uzerli sürpriz programla ekrana dönüyor! Uzun süredir televizyonda ekranda olmayan Meryem Uzerli'den seyircilerine büyük sürpriz var...
Sosyal medya Ebru Gündeş'in 'yeni yüzü'nü konuşuyor
Sosyal medya Ebru Gündeş'in 'yeni yüzü'nü konuşuyor Ebru Gündeş son fotoğrafları ile sosyal medyada çok konuşuldu. Şarkıcının yüzündeki değişim görenleri şaşırttı.
Oğuzhan Koç, Amsterdam'da kısa bir mola verdi
Oğuzhan Koç, Amsterdam'da kısa bir mola verdi Konserlerle dolu dolu geçen bir yaz sezonunun ardından "Yok mu?", "Yok" ve "Engeli Kaldır" şarkılarıyla müzik listelerinde yerini almaya devam eden Oğuzhan Koç, kısa bir mola verdi.
Ünlü isimlerin yılbaşı programları belli oldu
Ünlü isimlerin yılbaşı programları belli oldu Yılbaşının pazar akşamına denk gelmesi nedeniyle 29 Aralık Cuma gününden 2 Ocak Salı gününe kadar 3 günlük tatil fırsatı oluştu.
Ebru Gündeş yeni albümüyle geri döndü
Ebru Gündeş yeni albümüyle geri döndü Ebru Gündeş, hayranlarının merakla beklediği kariyerinin 16'ncı solo albümü 'Aşığım Hâlâ' bugün yayınlandı.
Melisa Döngel ve Halil İbrahim Ceyhan bir an olsun ayrılmıyor
Melisa Döngel ve Halil İbrahim Ceyhan bir an olsun ayrılmıyor Fox TV'de ekrana gelen "Kirli Sepeti"nin yıldızları Halil İbrahim Ceyhan ile Melisa Döngel; bir an olsun ayrılmıyor...