Ebru Özkan


Oktay Kaynarca'nın yeni projesi merakla bekleniyor
Oktay Kaynarca'nın yeni projesi merakla bekleniyor Oktay Kaynarca’nın yeni sezonda atv’de ekrana gelecek yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” hayranları tarafından merakla bekleniyor.
Ebru Özkan ve Timuçin Esen yeniden aynı projede
Ebru Özkan ve Timuçin Esen yeniden aynı projede OGM Pictures’ın Disney Plus için çekeği "Gri" dizisi önümüzdeki günlerde sete çıkıyor. Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden Taylan Biraderler‘in çekeceği dizinin yarın okuma provası yapılacak.
Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü
Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü ATV'nin merakla beklenen iddialı dizisi Hakim'in genç oyuncusu Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
Merakla beklenen diziye iki sürpriz oyuncu dahil oldu
Merakla beklenen diziye iki sürpriz oyuncu dahil oldu “Your Honor” dizisinin uyarlaması olan “Hakim” dizisi dün sete çıktı.
Yıldız isimleri buluşturan dizi merak uyandırdı
Yıldız isimleri buluşturan dizi merak uyandırdı Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yüce, Ebru Özkan, Eslem Akar, Fatih Berk Şahin ve Gülsen Tuncer’in rol aldığı dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.
Hasibe Eren bu kez sürpriz bir karaktere can verecek
Hasibe Eren bu kez sürpriz bir karaktere can verecek Limon Film’in Your Honor dizisinden uyarladığı "Hakim" dizisi merakla bekleniyor. Yılmaz Şahin’in yazdığı diziyi Erkan Tunç ile Süleyman Mert Özdemir yönetecek.
Ebru Özkan cephesinden flaş haber
Ebru Özkan cephesinden flaş haber Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Ebru Özkan, son olarak "Şahmaran" dizisinde rol almıştı.