Ebru Özkan


Bihter'in kadrosu tamamlanmıştı! Farah Zeynep Abdullah'tan şaşırtan açıklama!
Bihter'in kadrosu tamamlanmıştı! Farah Zeynep Abdullah'tan şaşırtan açıklama! Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz romanından uyarlanan "Aşk-ı Memnu" bu kez sinemaya uyarlanıyor...
Bihter filminde Beşir rolü de belli oldu! Dizideki Beşir fena bozulacak!
Bihter filminde Beşir rolü de belli oldu! Dizideki Beşir fena bozulacak! "Bihter" filminde yasak aşkın görgü tanığı Beşir'i kimin canlandıracağı merak konusuydu.
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı Salı akşamları ATV'de ekrana gelen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin oyuncusu paylaşımıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.
Hande Ataizi ve Nebahat Çehre'yi birbirine sokacak bomba gelişme!
Hande Ataizi ve Nebahat Çehre'yi birbirine sokacak bomba gelişme! Magazin dünyası önümüzdeki günlerde iki ünlü oyuncu Hande Ataizi ve Nebahat Çehre'yi konuşacak...
"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde iki ayrılık birden!
"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde iki ayrılık birden! "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin ana castından iki oyuncu ayrılıyor.
Ebru Özkan yeni rolünü anlattı
Ebru Özkan yeni rolünü anlattı Dijitalde seyircisiyle buluşan 'Ben Gri' dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Ebru Özkan, yapımda canlandırdığı karakterini anlattı.
"Ben Bu Cihana Sığmazam" Cannes'da büyük sükse yaptı
"Ben Bu Cihana Sığmazam" Cannes'da büyük sükse yaptı ATV dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” Cannes’da gerçekleştirilen Mipcom 2022 Fuarı’nda “Yılın en iyi ve trend draması” olarak anons edildi.