Ece Sükan


Ece Sükan eleştirileri umursamıyor
Ece Sükan eleştirileri umursamıyor Ece Sükan, cesur sosyal medya paylaşımlarının hatırlatılması üzerine, "Yorumları pek dikkate almıyorum" dedi. Çağatay Ulusoy’la kamera karşısına geçen Sükan, “Başladık, gayet güzel gidiyor. Enerjimizi çok uydu. Herkes çok tatlı" ifadelerini kullandı.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme Çağatay Ulusoy’un "Peyami" adlı terziye hayat vereceği Süslü Korkuluk dizisinin hazırlıkları sürüyor. Cem Karcı’nın yöneteceği OGM Pictures imzalı dizi Netflix’te yayınlanacak.
Ece Sükan olduğu yerde zıpladı
Ece Sükan olduğu yerde zıpladı Önceki gün Rumelihisarı'nda sosyal medya hesabı için fotoğraf çektiren Ece Sükan, dikkatleri üzerine çekti.
Ece Sükan: "İbrahim ve Demet'i çok eski tanırım"
Ece Sükan: "İbrahim ve Demet'i çok eski tanırım" Ece Sükan, Kuruçeşme'de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Kafede baş başa sohbet eden ikili mekan çıkışında muhabirleri kırmadı.
İbrahim Kutluay'dan Ece Sükan açıklaması
İbrahim Kutluay'dan Ece Sükan açıklaması Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Ece Sükan'ın Edvina Sponza korkusu
Ece Sükan'ın Edvina Sponza korkusu Demet Şener ile 13 yıllık evliliğini Edvina Sponza aşkı yüzünden bitiren İbrahim Kutluay, geçtiğimiz aylarda bu ilişkisine de nokta koymuştu.
Ece Sükan ve İbrahim Kutluay aşk yaşıyor
Ece Sükan ve İbrahim Kutluay aşk yaşıyor Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın aşk orucu kısa sürdü! Mayıs ayında, uğruna Demet Şener ile 13 yıllık evliliğini bitirdiği Edvina Sponza'dan ayrılan Kutluay, stil danışmanı Ece Sükan ile yeni bir aşka yelken açtı.