Ecem Erkek


Leyla Tanlar sürpriz partnerle dönüyor
Leyla Tanlar sürpriz partnerle dönüyor TMC Film'in Leyla Tanlar ile Binnur Kaya'yı buluşturan yeni dizisi "Güzel Günler"in çekimleri geçen günlerde Van'da başlamıştı.
Leyla Tanlar'ın yeni projesi belli oldu
Leyla Tanlar'ın yeni projesi belli oldu "Binbir Gece”, “Aliye”, “Canım Ailem” gibi Türk dizi tarihinin unutulmaz projelerine imza atan Erol Avcı’nın çekeceği “Güzel Günler” dizisi Cuma günü sete çıkıyor.
Binnur Kaya 'bambaşka' bir rolle ekrana gelecek
Binnur Kaya 'bambaşka' bir rolle ekrana gelecek "Kırmızı Oda" dizisiyle komediden drama geçiş yapan Binnur Kaya, yeni projesinde yine izleyicileri şaşırtacak.
Sürpriz isimleri buluşturan "Müjdemi İsterim" vizyon için geri sayımda
Sürpriz isimleri buluşturan "Müjdemi İsterim" vizyon için geri sayımda Başrollerini Ahmet Kural, Ecem Erkek ve İlker Aksum'un paylaştığı 'Müjdemi İsterim' filmi vizyona girmek için gün sayıyor.
Ecem Erkek ve Ahmet Kural seyirciyle buluşmak için sabırsız
Ecem Erkek ve Ahmet Kural seyirciyle buluşmak için sabırsız Yeni sinema sezonunun en çok konuşulacak komedisi ‘Müjdemi İsterim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.
Ahmet Kural ve Ecem Erkek sete çıktı
Ahmet Kural ve Ecem Erkek sete çıktı Başrollerini Ahmet Kural ve Ecem Erkek'in paylaştığı 'Müjdemi İsterim' filminin hazırlıkları tamamlandı.
Ünlü oyuncular okuma provasında buluştu
Ünlü oyuncular okuma provasında buluştu Yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği 'Müjdemi İsterim' sinema filminin hazırlıkları tamamlandı.