Eda Ece


Yasak Elma dizisi son bölümüyle tepki çekti
Yasak Elma dizisi son bölümüyle tepki çekti FOX TV'de pazartesi günleri ekrana gelen başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma son bölümde yine bomba olaylar yaşandı.
Eda Ece'nin "Evimizin direği" açıklaması merak uyandırdı
Eda Ece'nin "Evimizin direği" açıklaması merak uyandırdı Uzun süredir birlikteliklerini sürdüren Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan romantik paylaşımlar yaparak aşka gelmişti.
Esra Bilgiç'e sürpriz teklif
Esra Bilgiç'e sürpriz teklif Güzel oyuncu Esra Bilgiç dün akşam bir davete katıldı.
Finale gittiği bilinen Yasak Elma'dan şaşırtan karar!
Finale gittiği bilinen Yasak Elma'dan şaşırtan karar! "Yasak Elma" dizisi yıllardır ilgiyle izlenirken ekranın en sürprizli dizisi olarak ön plana çıkmaya da devam ediyor.
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in aksiyonlu akşamı
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in aksiyonlu akşamı Ünlü çift Eda Ece ve Buğrahan Tuncer önceki gün muhabirlerle kovalamaca yaşadı.
Eda Ece ile ilgili bilinmeyen gerçek ortaya çıktı!
Eda Ece ile ilgili bilinmeyen gerçek ortaya çıktı! Son dönemde Eda Ece, hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneğiyle ön plana çıkan isimlerin başında geliyor.
Eda Ece kalbinin sesini dinliyor
Eda Ece kalbinin sesini dinliyor Uzun yıllardır 'Yasak Elma' dizisinde rol alan Eda Ece, duygusal bir yapıya sahip olduğunu söyledi.