Eda Ece


Aleyna Kalaycıoğlu Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftine ağzına geleni söyledi!
Aleyna Kalaycıoğlu Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftine ağzına geleni söyledi! Aleyna Kalaycıoğlu'ndan da Ece-Buğrahan Tuncer çiftine olay sözler...
Eda Ece yürek yakan haberi duyurdu
Eda Ece yürek yakan haberi duyurdu Başrollerinde Eda Ece ve Biran Damla Yılmaz'ın paylaştığı "Yasak Elma" dizisi 6. sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanırken kahreden bir haber geldi.
Yasak Elma dizisinin final sezonuna dair bomba iddia!
Yasak Elma dizisinin final sezonuna dair bomba iddia! Fenomen dizi "Yasak Elma"nın final sezonu olması planlanan 6. yılında neler yaşanacak?
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çiftinden 4. yıl kutlaması
Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çiftinden 4. yıl kutlaması Oyuncu Eda Ece ile genç basketbolcu Buğrahan Tuncer çiftinin bir dargın bir barışık süren beraberliği 4. yılına girdi.
Yasak Elma dizisini izleyenleri yeni sezonda sürpriz bekliyor!
Yasak Elma dizisini izleyenleri yeni sezonda sürpriz bekliyor! FOX'un fenomen dizisi Yasak Elma'nın sete çıkış tarihi belli oldu.
Eda Ece'den flaş "Yasak Elma" açıklaması
Eda Ece'den flaş "Yasak Elma" açıklaması "Yasak Elma"nın Yıldız’ı Eda Ece, tatil dönüşü dizinin eski bölümlerinde kardeşine hayat veren başarılı oyuncu Sevda Erginci’yle buluştu.
Eda Ece: "Çocuğum bile oldu, her duyguyu tattım"
Eda Ece: "Çocuğum bile oldu, her duyguyu tattım" Aşkları bir dargın, bir barışık süren Eda Ece - Buğrahan Tuncer hattındaki son durumu güzel oyuncu açıkladı.