Eda Ece


Yasak Elma ekibinin eğlenceli gecesi Fox TV'de izleyicisiyle buluşan "Yasak Elma" dizisi, beşinci sezonuyla ekranlara geri döndü. Başarılarını kutlamaya çıkan dizinin kadrosu, gazetecilerle konuşmayı da ihmal etmedi.
Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, yeni diziye hazırlanıyor! Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Eda Ece, katıldığı programda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
Eda Ece'den sokak hayvanlarına destek 'Yasak Elma' dizisinde rol alan Ede Ece, HAYTAP ile sokak hayvanlarının korunmasına ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi amacıyla hayata geçirdiği kampanyanın yüzü oldu.
Eda Ece 'Filtre yok' notuyla paylaştı Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan oyuncu Eda Ece, makyajsız objektif karşısına geçti.
Eda Ece: "Kürk giymek küçük düşürücü" Hayvansever oyuncu Eda Ece, avcılığın yasaklanmasını istedi.
Eda Ece çocuklar için okudu "Yasak Elma" dizisi oyuncusu Eda Ece, Disney’in ‘Büyük Prenses Kutlaması’ kapsamında, Türkiye’de SosyalBen Vakfı ile yapılan iş birliğiyle üç yeni Disney hikayesini seslendirdiği videolar çekti.
Eda Ece sürpriz planını açıkladı! Oyuncu Eda Ece, geleceğe yönelik sürpriz planlarını ilk defa anlattı.