Eda Ece


Bebek bekleyen Eda Ece büyük acıyla sarsıldı: "Annen seni çok özleyecek"
Bebek bekleyen Eda Ece büyük acıyla sarsıldı: "Annen seni çok özleyecek" Güzel oyuncu Eda Ece, yaz sonunda anne olacağı haberini alarak mutluluktan havalara uçmuştu.
Eda Ece'nin bebeğinin cinsiyetini öğrendi mi?
Eda Ece'nin bebeğinin cinsiyetini öğrendi mi? Haziran ayında ünlü basketbolcu Buğrahan Tuncer‘le görkemli bir törenle nikah masasına oturan başarılı oyuncu Eda Ece‘nin geçen ay bebek beklediği haberi sevenlerini sevince boğmuştu.
Eda Ece'nin hamilelik haberini alan Şevval Sam sevinçten havalara uçtu
Eda Ece'nin hamilelik haberini alan Şevval Sam sevinçten havalara uçtu Geçtiğimiz akşam Ataşehir'deki bir AVM'nin 15. yıl kutlamalarında sahneye çıkan Şevval Sam, Eda Ece'nin hamilelik haberine dair sorulara cevap verdi.
Haziran ayında evlenen Eda Ece bebek bekliyor!
Haziran ayında evlenen Eda Ece bebek bekliyor! Haziran ayında genç basketbolcu Buğrahan Tuncer‘le dillere destan bir düğünle evlenen deneyimli oyuncu Eda Ece'nin bebek beklediği ortaya çıktı.
İbrahim Selim'in gizli saklı süren aşkı! Kızıl güzele fena tutuldu
İbrahim Selim'in gizli saklı süren aşkı! Kızıl güzele fena tutuldu Son olarak Selin Şekerci ile aşk yaşayan deneyimli oyuncu ve sunucu İbrahim Selim, aşk hayatındaki sessizliğini bozdu.
Eda Ece genç eşiyle lüksün keyfini sürüyor
Eda Ece genç eşiyle lüksün keyfini sürüyor Final yapan "Yasak Elma" dizisinin yanı sıra "Kapımdaki Dedektif" programıyla da ekrana gelen; sosyal medyanın en çok kazanan ünlülerinden Eda Ece genç eşi Buğrahan Tuncer ile lüksün keyfini sürüyor.
Sosyal medyanın 'kraliçeleri' belli oldu! Paylaşım başına rekor ücret
Sosyal medyanın 'kraliçeleri' belli oldu! Paylaşım başına rekor ücret Hande Erçel, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım karşılığında aldığı 350 bin lira ile en çok kazanan isim oldu. Erçel'i, Beren Saat takip etti.