Edirne


Meteoroloji'den Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
Meteoroloji'den Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Trakya kesimi için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
Meriç Nehri'ndeki şişme botta 33 kilo esrar ele geçirildi
Meriç Nehri'ndeki şişme botta 33 kilo esrar ele geçirildi Edirne'de Meriç Nehri'nde tespit edilen şişme botta 33 kilo 250 gram esrar ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı.
Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kaza! Sürücü ve eşi yaralandı
Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kaza! Sürücü ve eşi yaralandı Edirne'nin Keşan ilçesinde yağış nedeniyle kayganlaşan yolda refüje çarpan hafif ticari aracın sürücüsü Durmuş Koldaş (72) ve eşi Mevlüde Koldaş (73) yaralandı.
Yağmur fırtınasına hazırlıklı olun! Sabah saatlerinde başlayacak
Yağmur fırtınasına hazırlıklı olun! Sabah saatlerinde başlayacak Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre; yurt genelinde yaşanan kuraklığın, yarın Trakya ve İstanbul ile Ege'de son bulacağı öğrenildi. Meteoroloji İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve Çanakkale için "sarı" alarm verdi.
Yunanistan'a kaçmak isteyen 23 terör şüphelisi yakalandı
Yunanistan'a kaçmak isteyen 23 terör şüphelisi yakalandı Edirne'de son 1 haftada Yunanistan'a kaçmaya çalışan 23 terör örgütü şüphelisi, yakalandı.
Yunanistan’a kaçarken yakalanan 5 FETÖ şüphelisi tutuklandı
Yunanistan’a kaçarken yakalanan 5 FETÖ şüphelisi tutuklandı Edirne'de, yasa dışı yollarla Yunanistan’a kaçmak isterken yakalanan 5 FETÖ/PDY şüphelisi tutuklandı.
Sosyal medyada 'kin ve düşmanlığa tahrik' paylaşımlarına 27 gözaltı kararı
Sosyal medyada 'kin ve düşmanlığa tahrik' paylaşımlarına 27 gözaltı kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca sosyal medyada 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme', 'halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma' niteliğinde paylaşım yaptığı belirlenen 27 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.