Edvina Sponza


Demet Şener'le davalık olan İbrahim Kutluay'a yeni şok: "Edvina'yı rahat bırak"
Demet Şener'le davalık olan İbrahim Kutluay'a yeni şok: "Edvina'yı rahat bırak" Yılan hikayesine dönen İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza aşkında yeni bir gelişme yaşandı...
Edvina Sponza: "Konuştukça gözlerim doluyor, perişan olduk"
Edvina Sponza: "Konuştukça gözlerim doluyor, perişan olduk" Sosyetenin ünlü isimlerinden Edvina Sponza, önceki gün elinde çiçeklerle Bebek'te yürürken görüntülendi.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay sokak ortasında birbirine girdi!
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay sokak ortasında birbirine girdi! Aşkları yılan hikayesine dönen ve bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza’nın sokak ortasında birbirine girdiği iddia edildi.
Demet Şener - İbrahim Kutluay krizi yıllar sonra yeniden patlak verdi
Demet Şener - İbrahim Kutluay krizi yıllar sonra yeniden patlak verdi Demet Şener’in İbrahim Kutluay’a öfkesi dinmedi. Kendisine ihanet eden 13 yıllık eşi İbrahim Kutluay'dan 2018’de boşanan Şener, önceki akşam yanında yeni aşkı varken Kutluay ile bir mekanda denk geldi.
Ali Sabancı'nın oğlu Kaan Sabancı şair oldu
Ali Sabancı'nın oğlu Kaan Sabancı şair oldu Ali Sabancı'nın oğlu Kaan Sabancı şairlikte emin adımlarla ilerliyor.
İbrahim Kutluay kapısına gelen Edvina Sponza'yı geri gönderdi
İbrahim Kutluay kapısına gelen Edvina Sponza'yı geri gönderdi Demet Şener ile 12 yıllık evliliğini Edvina Sponza uğruna bitiren İbrahim Kutluay, yaşadığı çalkantılı ilişkisi ile gündemden düşmüyor.
İbrahim Kutluay ve Gülcan Arslan'ın olay buluşması!
İbrahim Kutluay ve Gülcan Arslan'ın olay buluşması! Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki akşam adının daha önce birlikte anıldığı oyuncu Gülcan Arslan ile bir davetteydi.