Edvina Sponza


İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın keyfi yerinde
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın keyfi yerinde Edvina Sponza-İbrahim Kutluay çifti, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı.
Edvina Sponza Gülcan Arslan'a ağzına geleni söyledi!
Edvina Sponza Gülcan Arslan'a ağzına geleni söyledi! İbrahim Kutluay'ın o dönemki eşi Demet Şener'le defalarca karşı karşıya gelen Edvina Sponza, şimdi de kıskançlık krizine girdi.
İbrahim Kutluay hakkında bomba aşk iddiası!
İbrahim Kutluay hakkında bomba aşk iddiası! İbrahim Kutluay'ın Edvina Sponza ile aşklarına bir şans daha verdiği konuşulurken; adı sürpriz bir isimle anıldı.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza ayrılıp barışma rekoru kırdı
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza ayrılıp barışma rekoru kırdı Ayrılıp barışma rekoru kıran Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, 14 Şubat'ı es geçmedi...
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay 15. kez ayrılıp barıştı
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay 15. kez ayrılıp barıştı Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, uğruna 2 çocuğunun annesi Demet Şener'le 11 yıllık evliliğini bitirdiği Edvina Sponza ile yapboza dönen aşkına bir kez daha devam kararı aldı.
Edvina Sponza yalnız kaldı
Edvina Sponza yalnız kaldı Şimdilerde adı Ece Sükan ile anılan İbrahim Kutluay'dan ayrıldıktan sonra ilk kez tek başına objektiflere yansıyan Edvina Sponza sorulardan kaçtı.
Ece Sükan'ın Edvina Sponza korkusu
Ece Sükan'ın Edvina Sponza korkusu Demet Şener ile 13 yıllık evliliğini Edvina Sponza aşkı yüzünden bitiren İbrahim Kutluay, geçtiğimiz aylarda bu ilişkisine de nokta koymuştu.