Edvina Sponza


Edvina Sponza'dan İbrahim Kutluay'a 'Evlenelim' baskısı! Demet Şener’in boşanmasıyla Edvina Sponza’yı evlilik aşkı sardı. İbrahim Kutluay’a nikah masasına oturmak için baskı yaptığı iddia edilen sosyetik güzel, Kutluay’ın Şener’le oturduğu villaya da gözünü dikti.
Demet Şener - Cenk Küpeli evliliğini bitiren gerçek sebep ne? İki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'la 11 yıllık evliliği 2018'de olaylı bir şekilde biten Demet Şener, 2019'da da Cenk Küpeli ile evlenmişti.
İbrahim Kutluay-Edvina Sponza aşkında her şey yolunda Bir dargın bir barışık sevgililer Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, önceki gün Arnavutköy’de objektiflere takıldı.
Çeşme'de görüntülenen İbrahim Kutluay panikledi Yeni yılı Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ile birlikte Çeşme'deki lüks otelde geçiren ve otel çıkışında sarışın bir kadınla görüntülenen basketbolcu İbrahim Kutluay'ın yanındaki genç kadının İstanbullu bir PR şirketinin sahibi olduğu, isminin de Gökçe Dölek olduğu öğrenildi.
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın yılbaşı planı belli oldu İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza, önceki gün Bebek’te görüntülendi.
İbrahim Kutluay'dan sürpriz evlilik açıklaması İbrahim Kutluay önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıdı.
İbrahim Kutluay'a büyük sürpriz! Aşklarını bir dargın bir barışık yürüten Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay'ın ilişkisi, farklı bir boyuta taşındı.