Edvina Sponza


Corona virüsü atlatan İbrahim Kutluay sevgilisine koştu Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, Corona virüsü atlatır, atlatmaz Arnavutköy’de sevgilisi Edvina Sponza ile buluştu.
Maskesiz görüntülenen Edvina Sponza panikledi İbrahim Kutluay'la aşkı bir dargın bir barışık devam eden Edvina Sponza, önceki gün Bebek'teydi.
Edvina Sponza: "Benim olmazsa olmazım" Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Edvina Sponza'dan konuşulacak sözler...
İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza'nın yüklü alışverişi Eski basketbolcu İbrahim Kutluay yeniden barıştığı Edvina Sponza ile sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günü Nişantaşı’nda yüklü bir alışveriş yaptı.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay yine barıştı Olaylı aşklarında bugüne dek sayısız kez ayrılıp barışan çift, en son geçen ay ilişkiye nokta koydu. Ancak yine birbirleri olmadan yapamayan Sponza ile Kutluay, dün Bebek’te barışmayı ilan etti…
İbrahim Kutluay tek başına alışverişte görüntülendi Edvina Sponza ile ilişkilerine nokta koyan İbrahim Kutluay, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Demet Şener'den günlerce konuşulacak açıklamalar! Kısa süre önce boşandığı Cenk Küpeli'nin milyonluk Volvo marka cipini kullanmaya devam eden Demet Şener, önceki gün kızı İrem ile Bebek'teydi. Demet Şener, bu kez kiralık Audi A3 marka bir otomobille görüntülendi.