Efe Önbilgin


Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'in fotoğraf kavgası sil baştan!
Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'in fotoğraf kavgası sil baştan! İş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden olan kızının bikinili fotoğraflarının paylaşılmasının engellenmesi için açtığı davayı kaybetti. Önbilgin, kararı İstinaf Mahkemesi'ne taşıdı. Mahkeme, davanın tekrardan görülmesine karar verdi.
Deniz Akkaya'dan Efe Önbilgin'e olay gönderme
Deniz Akkaya'dan Efe Önbilgin'e olay gönderme Bir döneme damga vuran manken Deniz Akkaya, önceki gün İstinyePark'taydı.
Deniz Akkaya: "Bazı yenilgiler birilerine ders olsun"
Deniz Akkaya: "Bazı yenilgiler birilerine ders olsun" Deniz Akkaya, kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'in "Çocuğumun fotoğraflarını ticari ve reklam amaçlı kullanıyor" iddiasıyla kendisine açtığı davayı kazandı.
Efe Önbilgin'in eski eşi Deniz Akkaya'ya açtığı davada karar çıktı
Efe Önbilgin'in eski eşi Deniz Akkaya'ya açtığı davada karar çıktı Ünlü iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden olan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılmasının engellenmesi için Akkaya’ya açtığı davayı kaybetti.
Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin arasında sular duruldu
Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin arasında sular duruldu Birbirleri hakkında birçok kere mahkemeye başvuran Deniz Akkaya ile eski sevgilisi ve kızının babası Efe Önbilgin, tüm davaları geri çekti.
Deniz Akkaya: Efe, Ayşe'ye soyadını hala vermedi
Deniz Akkaya: Efe, Ayşe'ye soyadını hala vermedi Efe Önbilgin'le olan olaylı ilişkisinin meyvesi Ayşe'si ile hayata yeniden merhaba diyen Deniz Akkaya, çok özel açıklamalaeda bulundu