eğitim


Yonca Lodi'nin gurur günü
Yonca Lodi'nin gurur günü Uzun bir süredir akustik çalışmalarla sevenlerinin karşısına çıkan müzisyen Yonca Lodi, okul heyecanı yaşadı.
Ebru Yaşar ve eşinin gurur günü
Ebru Yaşar ve eşinin gurur günü Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde, 2021-2022 eğitim öğretim sezonunda coşkulu bir şekilde açılışı yapılan Ebru Yaşar Gülseven Ortaokulu’ndaki öğrenciler ilk karnelerini aldı.
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın gurur günü
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın gurur günü 2008 yılında evlenen ve 2009 yılında kızları Su'yı kucaklarına alan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinin dün en mutlu günüydü.
İmam hatip okulunda dansöz oynattılar
İmam hatip okulunda dansöz oynattılar Eğitim İş Bursa Şubesi Başkanı Yeliz Toy, Nilüfer ilçesinde Çalı İmam Hatip Ortaokulu'na ait salonda Okul Aile Birliği Yönetimi'nin okula gelir elde etmek için okul çayı etkinliğinde dansöz oynatıldığını belirtti.
Öğrenciler LGS'de ter döktü
Öğrenciler LGS'de ter döktü Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 8’inci sınıf öğrencileri için düzenlenen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezî sınavın iki oturumu dün gerçekleşti.
Mesleğe 'net' çözüm
Mesleğe 'net' çözüm Tasarlanan “çırakarıyorum.com” web sayfası sayesinde işletmelerin çırak ve stajyer talepleri anında okullara iletiliyor ve işletmelerde açık olan istihdam alanları tespit edilebiliyor.
Harvard'ı bitiren Ece Hakim'in ailesinden tek arzusu
Harvard'ı bitiren Ece Hakim'in ailesinden tek arzusu Harvard’ı bitiren oyuncu Ece Hakim, ABD’de iş hayatına atıldı. Kendisini ziyaretine gelen ailesine sipariş verdi.