eğitim


19 milyon öğrenci ders başı yapıyor
19 milyon öğrenci ders başı yapıyor 2022-2023 eğitim öğretim dönemi bugün başlıyor. 19 milyon ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisi bugün ders başı yapacak.
İstanbul'da okulların ilk gününde toplu taşıma ücretsiz hizmet verecek
İstanbul'da okulların ilk gününde toplu taşıma ücretsiz hizmet verecek İstanbul'da okulların açılacağı ilk gün 06:00 – 14:00 saatleri arasında toplu ulaşım araçları ücretsiz hizmet verecek.
Buse Varol öğrenciliğin tadını çıkarıyor
Buse Varol öğrenciliğin tadını çıkarıyor Türkücü Alişan ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Buse Varol, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Boğaziçi Üniversitesi'nde skandal iddia
Boğaziçi Üniversitesi'nde skandal iddia Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ünal Zenginobuz, canlı yayında Türk öğrencilerin, yabancı kontenjanından Boğaziçi Üniversitesi’ne sınavsız şekilde yerleştirildiğini öne sürdü.
Bergüzar Korel'e hayranlarından büyük sürpriz!
Bergüzar Korel'e hayranlarından büyük sürpriz! Önceki gün 40 yaşına giren Bergüzar Korel için dünyanın dört bir yanındaki hayranları el ele verdi.
Buse Varol üniversiteli oldu
Buse Varol üniversiteli oldu Daha önce Türk Dili ve Edebiyatı ile İşletme Yönetimi'nden mezun olan Buse Varol, yeniden üniversiteli oldu. Varol, bu kez İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Felsefe Bölümü'ne yüzde 50 burslu olarak yerleştiğini açıkladı.
İş dünyasının ünlülerin mezun olduğu Aston American University'si fake mi?
İş dünyasının ünlülerin mezun olduğu Aston American University'si fake mi? Twitter'da bir kullanıcının dile getirdiği iddialarda bir binası bile olmayan Aston American University ve benzeri okullarda eğitim gören kimi kimselerin bu sahte diplomalarla Türkiye'de üst düzey mevkilere geldiği belirtiliyor...