eğitim


Çok sayıda ilde eğitime kar ve fırtına engeli
Çok sayıda ilde eğitime kar ve fırtına engeli İstanbul, Ankara ve yurt genelinde birçok ilde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara verildi.
81 il valiliğine 'ikinci yarıyıl' genelgesi
81 il valiliğine 'ikinci yarıyıl' genelgesi İçişleri Bakanlığı'nca 81 il valiliğine, '2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Yarısında Alınacak Asayiş ve Trafik Tedbirleri' genelgesi gönderilerek eğitim kurumları çevrelerinde trafik kazası ve asayiş olaylarına karşı güvenlik önlemlerinin alınması istendi.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu karar aşamasında!
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu karar aşamasında! 2016'da nikâh masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2020'de Lalin'i, 2022'nin mayıs ayında da ikinci çocukları Leyla'yı kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.
Miray Daner'in şöhret yolunda liseyi bile okumadığı ortaya çıktı!
Miray Daner'in şöhret yolunda liseyi bile okumadığı ortaya çıktı! "Vatanım Sensin" dizisindeki rolüyle tanınan Miray Daner, "Kuş Uçuşu" dizisindeki rolüyle adından söz ettiriyordu.
Kenan Doğulu ve Fadik Sevin Atasoy'un Amerika macerası! Beren duyunca şoke oldu!
Kenan Doğulu ve Fadik Sevin Atasoy'un Amerika macerası! Beren duyunca şoke oldu! Şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Fadik Sevin Atasoy arasındaki şaşırtan gerçek gün yüzüne çıktı.
Sevenleri öldüğüne inanamıyor! Henüz 27 yaşındaydı!
Sevenleri öldüğüne inanamıyor! Henüz 27 yaşındaydı! Son röportajında eğitimini tamamlamak istediğini ifade yakışıklı isim, henüz belirlenemeyen bir sebeple aramızdan ayrıldı.
Dünyanın en kısa IQ testi soruları!
Dünyanın en kısa IQ testi soruları! Dünyanın en kısa IQ testi olarak da bilinen Profesör Frederick’in hazırladığı üç soru, zekanızı ölçmek için hazırlandı.