Ekin Mert Daymaz


Ekin Mert Daymaz cephesinde sürpriz iddia! 2017'de aşk yaşamaya başladığı işletmeci Umut Evirgen'den geçen Temmuz ayında ayrılan Tuba Büyüküstün'ün kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Büyüküstün'den konuyla ilgili açıklama geldi ve bu iddiayı net bir dille yalanladı.
Tuba Büyüküstün'den ilk açıklama geldi Tuba Büyüküstün'ün kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı öne sürüldü.
Tuba Büyüküstün ve Ekin Mert Daymaz'ı tanıştıran kim çıktı? İki oyuncu Tuba Büyüküstün ve Ekin Mert Daymaz'ın yeni bir ilişkiye başladıkları ortaya çıkmıştı.
Tuba Büyüküstün ve Ekin Mert Daymaz aşk mı yaşıyor? Tuba Büyüküstün'ün gönlünü meslektaşı Ekin Mert Daymaz'a kaptırdığı iddia ediliyor. Ortak dostları sayesinde tanışıp bir ay önce aşk yaşamaya başlayan ikili, basından uzak kalmak için de Bağdat Caddesi'nde buluşuyor.
Eliz Sakuçoğlu ve Semih Ergün ayrıldı mı? Eliz Sakuçoğlu ile sevgilisi Semih Ergün, bir süredir fotoğraf paylaşmayınca ayrıldıkları iddia edildi.