Ekin Mert Daymaz


Sevda Erginci'den olay Ekin Mert Daymaz çıkışı!
Sevda Erginci'den olay Ekin Mert Daymaz çıkışı! Dizi erken final yaptı; selamı sabahı kesti... Sevda Erginci eski rol arkadaşı Ekin Mert Daymaz'ı neden hayatından çıkardı?
Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz arasında büyük kriz!
Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz arasında büyük kriz! 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinin ekrana veda etmesinin ardından Sevda Erginci, yapımda iki aşığı canlandırdığı rol arkadaşı Ekin Mert Daymaz için harekete geçti.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Erken final haberi Sevda Erginci'yi üzüntüye boğdu
Erken final haberi Sevda Erginci'yi üzüntüye boğdu Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme aldığı 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinin ekrana veda edeceği ortaya çıktı.
"Seni Kalbime Sakladım" reytinge yenik düştü
"Seni Kalbime Sakladım" reytinge yenik düştü Bu sezon yazlık diziler beklenen performansı gösteremedi. Final yapan projelere bir yenisi daha eklendi.
Sevda Erginci'ye uyku haram oldu
Sevda Erginci'ye uyku haram oldu TRT'nin başrolünü Ekin Mert Daymaz'la paylaştığı 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinde yer alan oyuncu Sevda Erginci, uyku sorunu yaşadığını söyledi.
Ekin Mert Daymaz'ın keyfi yerinde
Ekin Mert Daymaz'ın keyfi yerinde TRT'nin başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın paylaştığı 'Seni Kalbime Sakladım' dizisi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.