Ekin Mert Daymaz


Hayaller ve Hayatlar'a iptal üstüne iptal
Hayaller ve Hayatlar'a iptal üstüne iptal “Hayaller ve Hayatlar” dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekmiş, ilk sezonu büyük ilgi gören dizinin 2. sezonu için hazırlıklar başlamıştı.
Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci'nin sürpriz buluşması
Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci'nin sürpriz buluşması Televizyon dünyasının gözde yıldızları Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci'nin sürpriz buluşması heyecan yarattı.
Ekin Mert Daymaz'a Brezilyalı sevgili
Ekin Mert Daymaz'a Brezilyalı sevgili Yakın zamanda "Ben esmer seviyorum ama hep sarışın denk geliyor" açıklamasıyla çok konuşulan Ekin Mert Daymaz, amacına ulaştı!
"Hayaller ve Hayatlar" dizisi veda ediyor
"Hayaller ve Hayatlar" dizisi veda ediyor "Hayaller ve Hayatlar" dizisinin 2. sezon çekimleri önümüzdeki hafta başlayacaktı.
Ünlü çift setleri biter bitmez buluşuyor
Ünlü çift setleri biter bitmez buluşuyor Leyla Feray, Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’ın ‘Pera’sı. 2015 yazından beri birlikte olduğu Serhat Teoman ise ‘Oğlum’un ‘Komiser Sedat’ı.
Ekin Mert Daymaz: "Herhangi bir pişmanlığım yok"
Ekin Mert Daymaz: "Herhangi bir pişmanlığım yok" Ekin Mert Daymaz önceki gün Vadistanbul AVM'deydi.
Melisa Şenolsun ve Ekin Mert Daymaz gecelerde sobelendi
Melisa Şenolsun ve Ekin Mert Daymaz gecelerde sobelendi Daha önce adı aşk dedikodularına karışan ancak her defasında bu iddiaları yalanlayan Ekin Mert Daymaz ve Melisa Şenolsun, önceki gece Cihangir'deydi.