ekonomik kriz


Benzin yakında 50 TL mi olacak?
Benzin yakında 50 TL mi olacak? Benzin ve motorin zammı dur durak bilmiyor.
Mehmet Şimşek’ten krediler ve emekli maaşlarına ilişkin açıklama
Mehmet Şimşek’ten krediler ve emekli maaşlarına ilişkin açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yüksek enflasyona işaret ederek konut ve taşıt kredilere ilişkin yeni düzenlemeler geleceğinin sinyalini verdi. Şimşek ayrıca, en düşük emekli maaşlarına ilişkin de açıklamalarda bulundu.
Kızılay AVM iflas etti! Kiracıları çıkartıyor
Kızılay AVM iflas etti! Kiracıları çıkartıyor Yap-İşlet-Devret modeliyle, 25 yıllığına işletilmesi için Karsaklar Gayrimenkul’e verilen Ankara Kızılay AVM yönetimi iflas etti.
40 yıllık tekstil devi Dinçerler Tekstil konkordato istedi
40 yıllık tekstil devi Dinçerler Tekstil konkordato istedi Ekonomide yaşanan darboğaz, köklü firmaları sarsmaya başladı. 40 yıllık geçmişi bulunan Dinçer Tekstil San. Ve Tic. AŞ. konkordato istedi. Mahkeme, hem şirket hem kurucusuna 3 aylık geçici mühlet verdi.
"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında para ödülü değişti
"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında para ödülü değişti Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında Türk parasının kaybettiği değerin ardından büyük ödül de güncellendi.
Ekonomik kriz şirketleri de vurdu!
Ekonomik kriz şirketleri de vurdu! Yıl başından bu yana 41 binden fazla şirket ve ticari işletme kapandı. Yalnızca temmuz ayında üretimden çekilen imalat sanayi şirketi sayısı 548’i buldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2024 Mart'ında emaneti ehline vereceğiz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2024 Mart'ında emaneti ehline vereceğiz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin 22'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.