ekonomik kriz


Berna Laçin'in başından aşağı kaynar sular döküldü! Bunu ummuyordu!
Berna Laçin'in başından aşağı kaynar sular döküldü! Bunu ummuyordu! Ünlü tiyatro sanatçısı Berna Laçin, başına gelen olaya inanamıyor. Gözleri yuvalarından fırladı...
Telefonunuza Spotify uygulamasını yüklediyseniz bu haberi okuyun!
Telefonunuza Spotify uygulamasını yüklediyseniz bu haberi okuyun! Milyonlarca kişinin müzik dinlediği Spotify isimli dijital müzik uygulamasıyla ilgili bomba bir gerçek ortaya çıktı...
Şok! Microsoft'ta işler kötüye gidiyor
Şok! Microsoft'ta işler kötüye gidiyor Dev şirketler adım adım küçülüyor. Bunlardan birisi olan Microsoft, 10 bin çalışanıyla yollarını ayırmaya hazırlanıyor.
Alman halkı kömürle ısınmaya alışamadı
Alman halkı kömürle ısınmaya alışamadı Fahiş enerji zamları, Alman halkını alternatif ısınma arayışına itti. Halk, evde soba ve mangal yakmaya kalkınca karbonmonoksit zehirlenmeleri arttı.
Reha Özcan'ın içtiği çorba boğazında kaldı
Reha Özcan'ın içtiği çorba boğazında kaldı Günden güne artan hayat pahalılığına bir tepki de ünlü tiyatro sanatçısı Reha Özcan'dan geldi.
Dev şirketlerde gidişat kötü!
Dev şirketlerde gidişat kötü! Ekonomik sıkıntılarla boğuşan birçok şirket, adım adım küçülüyor. Bunlardan birisi olan Microsoft, toplu işten çıkarma yöntemini seçti.
10 kişiden 8’inin alım gücü düştü
10 kişiden 8’inin alım gücü düştü Vatandaş markasız ve ucuz ürünlere yöneliyor. Yapılan araştırmaya göre, Türkiye’de her 10 kişiden sekizinin son dönemde alım gücünün düştüğü ortaya çıktı.