Ekrem İmamoğlu


Ekrem İmamoğlu’ndan Diyanet’e ‘Boğaziçi Üniversitesi’ eleştirisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde 7 Şubat günü düzenlenen “Raylı Sistemlerde Büyük Hamle” toplantısının ardından bir grup köşe yazarı ve TV yorumcusuyla bir araya geldi.
İBB’nin kampanyalarına destek! Hayırseverler, zorda olanları yalnız bırakmadı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin salgın döneminde başlattığı ‘askıda fatura’ ‘aile destek’, ‘anne-bebek’ ve ‘eğitim destek’ paketlerine tam 30 milyon liralık destek sağlandı.
Ekrem İmamoğlu’ndan ‘Halk Ekmek’ açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, KİPTAŞ İzmit Konutları Kura Çekim Töreni'ne katıldı.
İstanbul Metrosu’na helikopter alınmış İstanbul Belediyesi şirketi Metro A.Ş., 2012’de Sikorsky satın aldı. Helikopterin 6 yılda getirisi 3.2 milyon, gideri 14.4 milyon TL oldu. İBB’nin başlattığı “Sikorsky niye alındı” incelemesi ise yarım kaldı.
Vakıflar dosyasından dudak uçuklatan rakamlar çıktı! AKP döneminde İBB’nin bazı dernek ve vakıflara yaptığı 164 mil-yon liralık harcama usulsüz bulundu. İBB Ensar ve TÜRGEV’in aralarında bulunduğu bazı vakıfların kullandığı 29 taşınmazın kira ve faturalarını ödemiş.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aşı fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Ankara Şehir Hastanesi'ne giderek corona aşısı oldu.
Cem Yılmaz isyan etti: "Tamam, bir daha yapmam" SMA'lı hastalar için başlatılan yardım kampanyasına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 'kirli oyun' demesinin ardından, kampanyaya destek veren isimlerden olan Cem Yılmaz, "Tamam yine siz haklısınız. Bir daha yapmam" diyerek kinayeli bir paylaşımda bulundu.