Ekrem İmamoğlu


Ekrem İmamoğlu'dan flaş kar uyarısı: "Yarın için program yapmayın" Son dakika açıklamalarında bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Yağış gün boyu devam edecek. Yarın kar yağışı daha da yoğun olacak. Tedbirler üst seviyeye çıkarılacak" dedi.
Ekrem İmamoğlu'ndan 6 ilçe için kritik uyarı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kar yağışının etkili olmasıyla kentteki son durum hakkında bilgi verdi. İmamoğlu, Anadolu Yakası'nda altı ilçeye de uyarıda bulundu..
Ekrem İmamoğlu: "Zorunlu olmadıkça yola çıkmayın" İstanbul’da beklenen kar yağışına karşı alınan önlemleri duyuran İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşları zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmaması konusunda uyardı.
Ekrem İmamoğlu’ndan 'Kanal İstanbul' uyarısı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: “Ulaşım akslarına yüzde 20 artı yük getirecek. Su ihtiyacından, kanalizasyon ihtiyacına kadar 2-2,5 milyonluk bir kent... Ki hiçbir zaman bu tür tasarımlar, çizildiği hatta kalmaz. O bir virüs gibi devam eder. Çatalca’nın güzel ormanlarına doğru girer”
İBB tarihi Botter Apartmanı için harekete geçti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Beyoğlu'nun sembol yapılarından tarihi Botter Apartmanı'nda restorasyon başlattı. Bina, CASA Botter adıyla tasarım ve sanat merkezi olarak hizmet verecek.
Ekrem İmamoğlu'ndan elektrik faturası paylaşımı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, artan elektrik faturalarıyla ilgili yaptığı paylaşımda "Daimi yaz saati uygulaması bizi güne karanlıkta başlatıyor ama elektrik faturaları 3 katına çıktı. Tuhaf ama gerçek" dedi.
Ekrem İmamoğlu'ndan elektrik faturası paylaşımı Vatandaşlar yüksek gelen elektrik faturalarına isyan ederken, konuyla ilgili bir mesaj da İBB Başkanı İmamoğlu'ndan geldi. İmamoğlu, "Elektrik faturaları gerçekten hafife alınacak gibi değil, çok yüklü. Hepimiz için öyle" dedi.