Elazığ


Elazığ'da deprem sonrası fay hattındaki kırıklar şoke etti
Elazığ'da deprem sonrası fay hattındaki kırıklar şoke etti Elazığ’da, 17 Şubat’ta meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki depremin ardından metrelerce uzanan fay hattındaki kırık, hayrete düşürdü.
Asrın felaketinde 15. gün! Can kaybı yükseldi
Asrın felaketinde 15. gün! Can kaybı yükseldi Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan; Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya ve Elazığ'da büyük bir yıkıma yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı yükseliyor.
Prof. Naci Görür'den Elazığ ve Palu açıklaması
Prof. Naci Görür'den Elazığ ve Palu açıklaması AFAD tarafından açıklanan bilgilere göre Elazığ Palu merkezli 3 deprem korku yarattı. Birbiri ardına gelen 4.7, 4.8 ve 4.6 büyüklüğündeki depremler sonrası Prof. Naci Görür'den dikkat çeken bir açıklama geldi.
Elazığ'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Elazığ'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi Elazığ'da saat 04.07'de 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Merkez üssünün Palu ilçesi olduğu deprem, yerin 14.56 kilometre derinliğinde kaydedildi.
THY ücretsiz tahliye uçuşunu 1 Mart'a kadar uzattı
THY ücretsiz tahliye uçuşunu 1 Mart'a kadar uzattı Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ilde etkili olan depremlerin ardından bölgeden tahliye uçuşları düzenleyen Türk Hava Yolları(THY), bu tahliye uçuşlarının 1 Mart'ta kadar ücretsiz olarak devam edeceğini açıkladı.
AFAD: "Toplam artçı sarsıntı sayısı, 6 bin 40'a ulaştı"
AFAD: "Toplam artçı sarsıntı sayısı, 6 bin 40'a ulaştı" Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürü Orhan Tatar'dan açıklamalar...
Elazığ'da vicdanlara sığmayan kira fırsatçılığı! 'Yazıklar olsun' dedirttiler!
Elazığ'da vicdanlara sığmayan kira fırsatçılığı! 'Yazıklar olsun' dedirttiler! Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Elazığ'a giden depremzedeler, asrın felaketi sonrası bölgede kira fiyatlarının 4'e katlandığını iddia etti. Mağdurların şikayetleri üzerine valilik inceleme başlattı.