Elazığ


10 ilde uyuşturucu operasyonu: 49 gözaltı
10 ilde uyuşturucu operasyonu: 49 gözaltı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 10 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 49 şüphelinin gözaltına alındığını, çok miktarda uyuşturucu ele geçirildiğini duyurdu.
Elazığ'da hasarlı cami minaresi kontrollü olarak yıkıldı
Elazığ'da hasarlı cami minaresi kontrollü olarak yıkıldı Kahramnmaraş merkezli depremlerin etkilediği illerden Elazığ’da hasar gören cami minaresi, kontrollü olarak yıkıldı.
Doktor ablasının kimliği ile dolandırdı!
Doktor ablasının kimliği ile dolandırdı! Kendisini kalp damar doktoru olarak tanıtan Seren G., rent a car şirketinden üç gün içinde 3 ayrı lüks araç kiraladı. Firmaya, doktor önlüğü ve boynuna astığı stetoskopla giden G.’nin foyası araçlardan biriyle kaza yapınca ortaya çıktı.
Paniğe kapılan hırsız kaçarken çaldıklarını düşürdü!
Paniğe kapılan hırsız kaçarken çaldıklarını düşürdü! Elazığ'da ev sahibinin fark ettiği hırsız, kaçtığı sırada çaldıklarını düşürdü. Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Naci Görür'den Malatya depreminin ardından flaş sözler
Naci Görür'den Malatya depreminin ardından flaş sözler Prof. Dr. Naci Görür Malatya depremiyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı.
Elazığ'da yolcu otobüsü TIR'a arkadan çarptı! 1 ölü, 34 yaralı
Elazığ'da yolcu otobüsü TIR'a arkadan çarptı! 1 ölü, 34 yaralı Elazığ’da TIR ile çarpışan yolcu otobüsündeki 1 kişi öldü, 34 kişi yaralandı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
"Elif Buse Doğan silah zoruyla konser verdi" iddiası!
"Elif Buse Doğan silah zoruyla konser verdi" iddiası! "Samsak döveci" şarkısıyla tanınan Elif Buse Doğan, konser ücretini alamadığı için mahkemelik olduğu organizatör Fatih Gül tarafından tehdit edildiğini iddia etti.