Elçin Sangu


"Yalancılar ve Mumları"nda bilinmeyen sıkıntı
"Yalancılar ve Mumları"nda bilinmeyen sıkıntı Medyapım'ın FOX için çektiği "Yalancılar Ve Mumları" dizisinde Ceren Moray, Şafak Pekdemir, Elçin Sangu ve Burcu Gölgedar başrolü paylaşıyor.
Elçin Sangu, yeni imajının Sinem Kobal'a benzetilmesine ne dedi?
Elçin Sangu, yeni imajının Sinem Kobal'a benzetilmesine ne dedi? Yeni dizisi “Yalancılar ve Mumları” için yıllardır kızıl olan saçlarını sarıya boyatan oyuncu Elçin Sangu’nun görüntüsü Sinem Kobal’a benzetilmişti.
İlker Kızmaz'dan konuşulacak haber
İlker Kızmaz'dan konuşulacak haber Medyapım’ın “Yasak Elma”nın yanı sıra FOX için hazırladığı “Yalancılar ve Mumları”nın rol dağılımıyla ilgili bilgiler ve yeni oyuncusu belli oldu.
Elçin Sangu'nun yeni imajı beğenilmedi
Elçin Sangu'nun yeni imajı beğenilmedi 'Kiralık Aşk' dizisiyle kariyerinde zirveye yükselen Elçin Sangu, yıllardır kızıl renkteki saçlarını sarıya boyattı. Sangu'nun yeni görüntüsü hayranlarını ikiye böldü.
Melike Güner'den konuşulacak haber
Melike Güner'den konuşulacak haber Bir dönem ekranın ünlü isimlerinden biri olan Melike Güner, uzun süredir sessizliğini koruyordu.
İsmail Demirci ve Elçin Sangu aynı projede mi buluşuyor?
İsmail Demirci ve Elçin Sangu aynı projede mi buluşuyor? Medyapım'ın FOX için hazırladığı Yalancı ve Mumları dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Elçin Sangu'ya 3 milyon liralık tazminat şoku!
Elçin Sangu'ya 3 milyon liralık tazminat şoku! Eski menajeri Başay Okay'ın, oyuncu Elçin Sangu'ya haksız yere sözleşmeyi feshettiği iddiasıyla 100 bin dolar cezai şart parası istemi ve mahrum bırakılan kazançtan olan payının belirlenmesi için açtığı tazminat davasına bilirkişi raporu geldi.