Elçin Sangu


Elçin Sangu senaryo seçiminde Son olarak Ezel Akay'ın yönettiği "9 Kere Leyla" filminde kamera karşısına geçen Elçin Sangu'nun yeni bir projeyle ekranlara dönüş hazırlığında olduğu öğrenildi.
Yüsra Geyik: "Oyunculuk deneyim işi" Küçük yaşta sektöre adım atan oyuncu Yüsra Geyik, “Bu deneyim işi. Yaşadıklarım hayatıma güvenmem gerektiğini öğretti” açıklamasını yaptı.
Şevval Şahin ve Elçin Sangu pişti oldu! Elçin Sangu'nun bir dergi çekimi için giydiği elbiseyi üç ay önce Şevval Şahin giymişti.
Demet Akbağ'dan '9 Kere Leyla' itirafı Demet Akbağ’ın başrolünü Elçin Sangu ve Haluk Bilginer ile paylaştığı ‘9 Kere Leyla’ filmi çok eleştiri almış, “Yönetmen Ezel Akay böyle yıldız kadroya yazık etti” yorumu yapılmıştı.
Arzu Sabancı'dan sosyal medyayı sallayan eleştiri Ezel Akay’ın yönettiği, Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un başrolü paylaştığı "9 Kere Leyla" herkesin dilinde.
Yunus Özdiken'den flaş Elçin Sangu açıklaması Yunus Özdiken, sevgilisi Elçin Sangu'nun yeni projesinden ve ilişkilerinden bahsetti.