elektrik


14 katlı apartmanın son katında çıkan yangın dehşete düşürdü!
14 katlı apartmanın son katında çıkan yangın dehşete düşürdü! Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesinde 14 katlı apartmanın son katında çıkan ve çatıya sıçrayan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Bakan Dönmez'den elektrik ve doğalgazda indirim mesajı!
Bakan Dönmez'den elektrik ve doğalgazda indirim mesajı! Enerjide Türkiye Yüzyılı Zirvesi’nde konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Fiyatlardaki düşüş seyrederse mart ayı içerisinde bir indirim olabilir" dedi.
Elektrikli otomobillerdeki şarj problemi tarih mi oluyor?
Elektrikli otomobillerdeki şarj problemi tarih mi oluyor? Ram Trucks, elektrikli otomobil endüstrisinde bir ilki gerçekleştirerek 2025 yılında kablosuz şarj teknolojisi üreteceğini açıkladı.
Elektrikli ve elektronik eşyalarda geri dönüşüme öncelik verilecek
Elektrikli ve elektronik eşyalarda geri dönüşüme öncelik verilecek Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından, “Elektrikli ve Elektronik Eşyalarda Bazı Zararlı Maddelerin Kullanımının Kısıtlanması” ve “Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların Yönetimi” hakkında yönetmeliklerde yapılan düzenlemeler Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Yılbaşında doğalgaz ve elektriğe zam yok!
Yılbaşında doğalgaz ve elektriğe zam yok! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yılbaşında elektrik ve doğalgaz fiyatlarına zam yapılmayacağını söyledi. Bakan Dönmez, "İlk değerlendirmelere göre yılbaşında herhangi bir zam söz konusu değil. Kısa süre içerisinde takvimi açıklayacağız inşallah" diye konuştu.
Elektrik akımına kapılan işçiden acı haber geldi
Elektrik akımına kapılan işçiden acı haber geldi Hatay’da bir fabrikanın çatısında kaynak yapan işçi elektrik akımına kapıldı. Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti.
Ayşe Tolga'nın bir kaç ay karanlıkta yaşadığı ortaya çıktı
Ayşe Tolga'nın bir kaç ay karanlıkta yaşadığı ortaya çıktı Rol aldığı "Şehnaz Tango" dizisiyle şöhrete kavuşan oyuncu Ayşe Tolga'dan şaşırtan açıklama.