Elon Musk


Elon Musk Twitter’ın reklam politikasından şikayetçi
Elon Musk Twitter’ın reklam politikasından şikayetçi Elon Musk yönetimindeki Twitter, reklam politikasında değişime hazırlanıyor. Twitter CEO’su Elon Musk, platformdaki reklamların sayısını azaltacaklarını söyledi.
Android sahipleri de beklenen Twitter özelliğine kavuştu
Android sahipleri de beklenen Twitter özelliğine kavuştu Twitter, Blue abonelik hizmetinin bugünden itibaren Android kullanıcılarına da sunulduğunu açıkladı.
Twitter Blue için yıllık ödeme seçeneği geldi!
Twitter Blue için yıllık ödeme seçeneği geldi! Twitter Blue aboneliği için yıllık ödeme seçeneği sunuldu. Peki fiyatı ne kadar ve aylık ödemeye göre avantajlı mı?
Elon Musk'tan "Twitter Blue"ya büyük zam!
Elon Musk'tan "Twitter Blue"ya büyük zam! Elon Musk, Twitter Blue abonelik fiyatına bir zam daha yapacak. Üstelik yük bu sefer iOS kullanıcılarının sırtına binecek.
Twitter anasayfası için büyük yenilik
Twitter anasayfası için büyük yenilik Twitter, algoritma ve sadece takipçi tabanlı anasayfa seçenekleri arasında geçişi çok daha kolay hâle getiren bir arayüze kavuştu.
Elon Musk'tan 140 bin dolarlık estetik!
Elon Musk'tan 140 bin dolarlık estetik! Teknoloji girişimcisi Elon Musk'ın yaptırdığı estetikler için bir servet harcadığı ortaya çıktı.
Twitter'da bir dönemin sonuna mı geliniyor?
Twitter'da bir dönemin sonuna mı geliniyor? Elon Musk, son olarak "Tweet Etkinliklerini Görüntüle" özelliğini kapatmaya izin vereceğini açıkladı...