Elon Musk


Ahu Aysal: "Paramla rezil oldum, uzaya göndermediler"
Ahu Aysal: "Paramla rezil oldum, uzaya göndermediler" 2014'te uzaya gitmek için 100 bin dolar veren Ahu Aysal’ın hayali suya düşmüştü. Şirketin sahibi Elon Musk ile mahkemelik olan Aysal, “Ya uzaya gönderecekler ya da paramı geri verecekler” dedi.
Rekabet Kurumu'ndan Twitter'a ceza!
Rekabet Kurumu'ndan Twitter'a ceza! Elon Musk'ın Twitter'ı devralma işlemi ile ilgili, Rekabetin Korunması Hakkında Kanu'nuna uygunluğu konusunda başlatılan inceleme sonuçlandı. İşlemin onaylanması ancak Elon Musk'a idari para cezası kesilmesine karar verildi.
Musk'un gözünü para bürüdü: Twitter şimdi de ödeme platformu olacak!
Musk'un gözünü para bürüdü: Twitter şimdi de ödeme platformu olacak! Ünlü iş insanı Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra platform üzerinde pek çok değişiklik yaptı.
Dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belli oldu
Dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belli oldu Similarweb, 2023 yılı için dünyanın en çok ziyaret edilen web sitelerini açıkladı.
Elon Musk Twitter’ın reklam politikasından şikayetçi
Elon Musk Twitter’ın reklam politikasından şikayetçi Elon Musk yönetimindeki Twitter, reklam politikasında değişime hazırlanıyor. Twitter CEO’su Elon Musk, platformdaki reklamların sayısını azaltacaklarını söyledi.
Android sahipleri de beklenen Twitter özelliğine kavuştu
Android sahipleri de beklenen Twitter özelliğine kavuştu Twitter, Blue abonelik hizmetinin bugünden itibaren Android kullanıcılarına da sunulduğunu açıkladı.
Twitter Blue için yıllık ödeme seçeneği geldi!
Twitter Blue için yıllık ödeme seçeneği geldi! Twitter Blue aboneliği için yıllık ödeme seçeneği sunuldu. Peki fiyatı ne kadar ve aylık ödemeye göre avantajlı mı?