Elon Musk


Elon Musk’ın yeni Twitter planı ortaya çıktı!
Elon Musk’ın yeni Twitter planı ortaya çıktı! Twitter’ı satın aldıktan sonra mavi tik için ücret alınması gerektiğine değinen Elon Musk, şirkette yeni bir dönem başlattı.
Elon Musk Twitter'da önüne gelen herkesi kovuyor
Elon Musk Twitter'da önüne gelen herkesi kovuyor Elon Musk, popüler sosyal medya platformu Twitter’ı satın aldıktan sonra radikal değişiklikler yapmak istediğini söylemişti.
Amber Heard'ün Twitter hesabı kapanınca gözler eski aşkına çevrildi!
Amber Heard'ün Twitter hesabı kapanınca gözler eski aşkına çevrildi! Amber Heard, geçtiğimiz aylarda eski eşi Johnny Depp ile sık sık gündemde yer almış ve neredeyse tüm dünyanın nefesini tutarak izlediği bir dava süreci yaşanmıştı.
Twitter'da olay çekiliş: Kazanan isimler kovuluyor!
Twitter'da olay çekiliş: Kazanan isimler kovuluyor! Elon Musk bugün Twitter çalışanlarının yarısını kovacak. Şu anda tüm şirket çalışanları yeni patrondan gelecek maili bekliyor.
Twitter’ın sevilen özelliği herkes için ücretsiz olabilir
Twitter’ın sevilen özelliği herkes için ücretsiz olabilir Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasından sonra yenilikler peş peşe geliyor. İddialara göre tweet düzenleme özelliği herkese ücretsiz olabilir.
Elon Musk'un gözünü para bürüdü!
Elon Musk'un gözünü para bürüdü! Twitter’ı satın alan Elon Musk, onaylanmış/doğrulanmış hesaplar için alınması planlanan ücreti açıkladı. Musk, mavi tik için kullanıcılardan aylık 8 dolar ücret alınacağını duyurdu.
Elon Musk Twitter'da kendisini 'tek yönetici' yaptı
Elon Musk Twitter'da kendisini 'tek yönetici' yaptı Sosyal medya devini satın alarak yine gündem olan Elon Musk, Twitter yönetim kurulu hakkında önemli bir karar aldı.