Elon Musk


Elon Musk hakkında haber yazan gazetecileri Twitter’dan banladı
Elon Musk hakkında haber yazan gazetecileri Twitter’dan banladı Özel jetinin konumunu paylaşan hesap ile ilgili paylaşım yapan ünlü gazetecilerin Twitter hesapları askıya alındı.
Elon Musk Twitter kullanıcılarından zorla para alacak!
Elon Musk Twitter kullanıcılarından zorla para alacak! Elon Musk, Twitter'daki onaylı hesaplar ile ilgili açıklama yaptı. Mavi tik sahibi Twitter kullanıcıları, incelemeye alınacak.
Twitter, App Store’dan ayrılacak mı?
Twitter, App Store’dan ayrılacak mı? 2022’nin en çok konuşulan isimlerinden birisi de Elon Musk. Bir süre önce Twitter’ı satın alan milyarder, platformda yapmış olduğu değişikliklerle ve açıklamalarla gündemden düşmüyor.
Elon Musk'ın Twitter'da işten çıkardığı Türk yönetici konuştu
Elon Musk'ın Twitter'da işten çıkardığı Türk yönetici konuştu Twitter'ı 44 milyar dolara satın aldıktan sonra Elon Musk'ın işten çıkardığı binlerce kişiden biri olan eski Twitter çalışanı teknik program müdürü Tuğçe Evirgen "Böyle bir şey öngörmüyorduk ama 3 hafta içinde bütün düzen değişti" dedi.
Elon Musk iPhone’a rakip olabilir!
Elon Musk iPhone’a rakip olabilir! Elon Musk, Apple ve Google'ın Twitter'ı uygulama mağazalarından kaldırması durumunda akıllı telefon üreteceğini açıkladı.
Twitter alternatifi Hive Social için ilgi büyük
Twitter alternatifi Hive Social için ilgi büyük Twitter’ın CEO’su Elon Musk’ın tartışmalı yenilikleri ve çalışanlarıyla yaşadığı problemlerden dolayı birçok kullanıcı Twitter alternatifi uygulamalara yöneldi.
Twitter yeniden işe alımlara başlıyor!
Twitter yeniden işe alımlara başlıyor! Elon Musk'ın sahibi olduğu Twitter, agresif işten çıkarma politikasının ardından yeniden işe alımlara başlıyor.