Elon Musk


Elon Musk'ın küresel internet projesi Starlink'e kedi girdi!
Elon Musk'ın küresel internet projesi Starlink'e kedi girdi! Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk, bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan Aydın'ın Karacasu ilçesinde bulunan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Afrodisias Antik Kenti içerisinde bulunan stadyumun fotoğrafını beğendi.
Elon Musk'ın ani ayrılık nedeni 'şarkı sözlerinde' gizli
Elon Musk'ın ani ayrılık nedeni 'şarkı sözlerinde' gizli Şarkıcı Grimes ile ilişkisini geçtiğimiz eylül ayında sonlandıran ABD'li girişimci Elon Musk, ayrılığın nedenini iş yoğunluğu olarak açıklamıştı. Ancak, Grimes, yeni şarkısında Musk'ın sanal oyunları kendisinden daha çok sevdiğini anlattı.
Elon Musk'tan tartışma yaratan anket
Elon Musk'tan tartışma yaratan anket Tesla ve SpaceX'in kurucusu ve dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Elon Musk, sosyal medyada çarpıcı bir açıklama yaptı.
Elon Musk ve sevgilisi Grimes ayrıldı
Elon Musk ve sevgilisi Grimes ayrıldı SpaceX'in kurucusu Elon Musk, üç yıldır birlikte olduğu Kanadalı şarkıcı Grimes ile ayrıldığını açıkladı.
Uğur Akkuş'tan Elon Musk'a teklif!
Uğur Akkuş'tan Elon Musk'a teklif! Uğur Akkuş: "Elon Musk'ın sahibi olduğu uzay ve havacılık şirketi SpaceX ile temas kurarak, Türkiye'de uzay turizmi üssü açmaları konusunda teklifte bulunduk. Hedefimiz Kapadokya'da uzay turizmi üssü kurmak..."
Ahu Aysal'ın "100 bin dolarımı ver" isyanı
Ahu Aysal'ın "100 bin dolarımı ver" isyanı Kızlarına bıraktığı 50 milyon TL’lik mirası ile gündeme gelen Ahu Aysal, konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Elon Musk: "Bekle bizi Mars, geliyoruz"
Elon Musk: "Bekle bizi Mars, geliyoruz" SpaceX’in Mars yolculuğu için geliştirdiği Starship SN8 roketi, test uçuşu için fırlatıldıktan 6 dakika sonra yere çakılarak infilak etti, misyonun arkasındaki ekip başarılı denemeyi sevinçle kutladı.