Emre Altuğ


Emre Altuğ'dan samimi itiraf: "Beni biraz panikletiyor"
Emre Altuğ'dan samimi itiraf: "Beni biraz panikletiyor" Ünlü oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, konuk olduğu programda kariyeri ve özel hayatına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Emre Altuğ'dan konuşulan 'Yalı Çapkını' paylaşımı
Emre Altuğ'dan konuşulan 'Yalı Çapkını' paylaşımı Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Star TV'nin reyting rekorları kıran "Yalı Çapkını" dizisi 36. bölümüyle sezon finali yapmıştı.
Aktör Çetin Tekindor'dan son dakika haberi
Aktör Çetin Tekindor'dan son dakika haberi Bir çok yapımda rol alan ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Çetin Tekindor, ekranın sevilen dizisi "Yalı Çapkını"nda 'Halis Ağa' rolüyle ekrana geliyordu...
Emre Altuğ'u görenler tanıyamadı! Hayranları şaşkın
Emre Altuğ'u görenler tanıyamadı! Hayranları şaşkın Yazı yeni bir şarkıyla karşılayan Emre Altuğ, imaj çalışmasında siyahlara büründü.
Emre Altuğ'a Afra ile Mert'in sürpriz aşkı soruldu
Emre Altuğ'a Afra ile Mert'in sürpriz aşkı soruldu "Yalı Çapkını" dizisinde 'Orhan' karakterini oynayan Emre Altuğ, Kıbrıs'ta sahne aldı.
Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'in 'mezuniyet' gururu
Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'in 'mezuniyet' gururu Eski eşler Emre Altuğ ve Çağla Şıkel, ilk çocukları Kuzey'in mezuniyet töreninde bir araya geldi.
'Yalı Çapkını' dizisinin Orhan'ından 'eksik prim' isyanı!
'Yalı Çapkını' dizisinin Orhan'ından 'eksik prim' isyanı! Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Beril Pozam gibi isimlerin başrolde yer aldığı "Yalı Çapkını" sezon finali yaptı. Dizinin oyuncuları sezon finali partisinde kurtlarını döktü.