Emre Altuğ


Emre Altuğ'a yeni aşkı olduğu iddia edilen Nazlı Eker soruldu Oyuncu ve model Nazlı Eker'le aşk yaşadığı iddia edilen Emre Altuğ, eski manken Burcu Çağrı ile hakkında çıkan haberleri yalanlamasının ardından yeni bir aşk haberiyle gündeme geldi.
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un Uzay buluşması Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel'in, ünlü sanatçı Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Uzay, 9 yaşına bastı.
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'dan Uzay paylaşımları Çağla Şıkel ve Emre Altuğ; sona eren evliliklerinden dünyaya gelen küçük oğulları Uzay'ın yaş gününü sosyal medya paylaşımlarıyla kutladı.
Burcu Çağrı, Emre Altuğ'a sordu: "Hani beni tanımıyordun?" Eski manken Burcu Çağrı, dört yıldır birlikte olduklarını iddia ettiği şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ’un, “Benim o kişiyle bir ilgim yok” sözlerine Instagram hesabından cevap verdi.
Burcu Çağrı'nın Emre Altuğ'a öfkesi dinmiyor Çağla Şıkel'den sonra adı kimselerle anılmayan Emre Altuğ'un eski manken Burcu Çağrı ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.
Emre Altuğ oğullarıyla online hasret gideriyor "Sihirli Annem" dizisinin yeni versiyonunda rol alan Emre Altuğ, her gün sette olduğu için çocukları Uzay ve Kuzey ile artık özlemini online dindiriyor.
Burcu Çağrı'dan Emre Altuğ'a sert yanıt Manken Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler sorulan oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, “Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” şeklinde konuşmuştu.