Emre Altuğ


Burcu Çağrı'dan Emre Altuğ'a sert yanıt Manken Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler sorulan oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, “Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” şeklinde konuşmuştu.
Emre Altuğ Burcu Çağrı konusuna son noktayı koydu Ortaköy’de arkadaşının motosiklet dükkanında objektiflere yansıyan şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, eski manken Burcu Çağrı’nın “Dört yıldır beraberdik” açıklamasına yanıt verdi.
Emre Altuğ'dan 'Etme Eyleme' çıkışı Emre Altuğ'un 'Ortada bir birliktelik yok' dediği 1998 Elite Model Look üçüncü güzeli Burcu Çağrı, "İki ay önce ayrıldık. Bütün çevresi biliyordu." açıklamasıyla eski sevgilisini yalanlamıştı.
Burcu Çağrı - Emre Altuğ cephesinde sular durulmuyor Burcu Çağrı ile Emre Altuğ cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Emre Altuğ'un 'Ortada bir birliktelik yok' dediği Burcu Çağrı, "İki ay önce ayrıldık. Bütün çevresi biliyordu." açıklamasıyla eski sevgilisini yalanladı.
Burcu Çağrı'nın ağır göndermesi Emre Altuğ'a mı? Sanatçı Emre Altuğ'un, manken Çağla Şıkel ile boşandıktan sonra aşk orucunu Burcu Çağrı ile bozduğu iddia edilmişti. Emre Altuğ'un aşk iddialarını yalanlamasından sonra Burcu Çağrı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
Nisa Bölükbaşı 'Sihirli Annem'de rol aldı Yeniden çekilmeye başlayan başrollerinde Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu ve Nergis Kumbasar'ın rol aldığı "Sihirli Annem"in kadrosuna "Survivor 2020" yarışması ile adını duyuran Nisa Bölükbaşı dahil oldu.
Emre Altuğ: "Burcu Çağrı sevgilim değil" Şarkıcı Emre Altuğ ve eski Türkiye güzellerinden Burcu Çağrı'nın uzun süredir birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Altuğ, aşk dedikodularına son noktayı koydu.