Emre Belözoğlu


Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera büyük paraları nasıl kaptırdı?
Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera büyük paraları nasıl kaptırdı? "Bu ülkede insanları kandırmak istiyorsan ya umut vereceksin ya da korku" Bu sözler, Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılarından Selçuk Parsadan'a ait...
Futbolcuları dolandıran banka müdiresi Seçil Erzan'ın 216 yıl hapsi istendi
Futbolcuları dolandıran banka müdiresi Seçil Erzan'ın 216 yıl hapsi istendi Denizbank'ın eski şube müdiresi olan Seçil Erzan ve beraberindeki 6 şüpheli hakkında iddianame düzenlendi.
Dudak uçuklatan vurgun olayında şok gelişme!
Dudak uçuklatan vurgun olayında şok gelişme! Geçtiğimiz aylarda gündem olan vurgunla alakalı yeni bir gelişme oldu. Özel bir bankanın eski şube müdürü olan Seçil Erzan, 'özel fon' yalanıyla aralarında Emre Belözoğlu, Arda Turan ve Fernando Muslera'nın da olduğu isimleri dolandırdı. Zimmetine geçirdiği paranın 80 milyon dolar olduğu söylendi
FUTBOL DÜNYASININ EFSANELERİ DEPREMZEDELER İÇİN 15 YIL SONRA SAHADA BULUŞUYOR
FUTBOL DÜNYASININ EFSANELERİ DEPREMZEDELER İÇİN 15 YIL SONRA SAHADA BULUŞUYOR 2008 Avrupa Şampiyonası'nda karşı karşıya gelen Türkiye ve İsviçre milli futbol takımları, 15 yıl aradan sonra bu kez bir yardım organizasyonu çerçevesinde depremzedeler için sahaya çıkıyor.
Fatih Altaylı'dan bomba Emre Belözoğlu açıklaması: "Bir kişiyi öldürdü"
Fatih Altaylı'dan bomba Emre Belözoğlu açıklaması: "Bir kişiyi öldürdü" Ünlü televizyoncu ve gazeteci Fatih Altaylı, Youtube kanalında yaptığı programda eski futbolcu Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'nun, trafik kazasında bir kişiyi öldürdüğünü söyledi.
Dolandırıcı banka müdiresi arkadaşlarını da kandırmış!
Dolandırıcı banka müdiresi arkadaşlarını da kandırmış! Ünlüleri 80 milyon dolar dolandıran Seçil Erzan’ın yeni mağdurları çıktı. Dermatolog Evrim Pınar Güzel ve babası, Erzan’a 11.5 milyon TL kaptırdı.
Arda Turan'ın 60 milyon TL'yi nasıl kaptırdığı ortaya çıktı!
Arda Turan'ın 60 milyon TL'yi nasıl kaptırdığı ortaya çıktı! Banka müdürü Seçil Erzan, futbol dünyasını oyuna getirmişti. Erzan, müşterisi olan aralarında Fatih Terim, kızı Buse Bahçekapılı, damadı Volkan Bahçekapılı, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera gibi ünlü futbolcuları fon yalanıyla soyup soğana çevirmişti.