Emre Karayel


Son Yaz dizisiyle ilgili son karar verildi O3 Medya'nın FOX için çektiği "Son Yaz" dizisiyle ilgili konuşulacak karar.
Emre Karayel - Gizem Demirci çiftinden flaş haber Ünlü oyuncu Emre Karayel, geçtiğimiz yıl Kasım ayında iç mimar Gizem Demirci ile dünyaevine girmişti.
'Son Yaz' dizisinden ayrılan ayrılana! O3 Medya imzalı "Son Yaz"da yeni ayrılıklar yaşandı. İstanbul'da devam edecek olan diziden Funda Eryiğit'in ardından Emre Karayel, Şebnem Dönmez ve Erdem Şanlı da ayrıldı.
'Son Yaz' dizisinin oyuncusundan konuşulacak açıklama İzmir'de çekilen "Son Yaz" adlı dizide rol alan Sinan Tuzcu, izin gününde İstanbul'a geldi.
Emre Karayel: "Özel tiyatroların vergi borcu silinmeli" Tiyatro sahnesi ve ekranların sevilen ismi oyuncu Emre Karayel şu sıralar FOX'taki "Son Yaz" dizisinde avukat 'Fatih' karakterine hayat veriyor.
"Son Yaz" dizisinden ilk kareler paylaşıldı! Henüz ekrana gelmeden sosyal medyada ilgi toplayan 'Son Yaz'ın Çeşme setinden ilk kare Ali Atay’ın çektiği ekip pozu oldu.
Emre Karayel ve Gizem Demirci'nin balayı mutluluğu Geçtiğimiz gün evlenen oyuncu Emre Karayel ile iç mimar Gizem Demirci balayı için Bodrum'a gitti.