Emre Karayel


Emre Karayel ve Gizem Demirci'nin büyük mutluluğu
Emre Karayel ve Gizem Demirci'nin büyük mutluluğu 2020 yılında nikah masasına oturan Emre Karayel ile iç mimar Gizem Demirci, ilk kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Gizem Demirci, geçtiğimiz gün sezaryenle doğum yaptı.
Emre Karayel'in eşi Gizem Demirci'den karnı burnunda poz
Emre Karayel'in eşi Gizem Demirci'den karnı burnunda poz Oyuncu Emre Karayel ile mutlu birlikteliği süren iç mimar Gizem Demirci, hamileliğinin 34. haftasına girdi.
Bebek heyecanı yaşayan ünlü çift: "Doğum Türkiye'de"
Bebek heyecanı yaşayan ünlü çift: "Doğum Türkiye'de" Baba olmak için gün sayan Emre Karayel, eşi Gizem Demirci’yle Nişantaşı’nda görüntülendi.
Gizem Demirci: "Oğlum çok şanslı"
Gizem Demirci: "Oğlum çok şanslı" Oyuncu Emre Karayel ile 2020’de evlendiği iç mimar Gizem Demirci yakında anne-baba olacak.
Emre Karayel'in eşi dondurmaya aşerdi
Emre Karayel'in eşi dondurmaya aşerdi Emre Karayel 2020’de 8 yıldır aşk yaşadığı iç mimar Gizem Demirci ile hayatını birleştirmişti.
Emre Karayel: "Büyük kaza atlattık"
Emre Karayel: "Büyük kaza atlattık" Oyuncu Emre Karayel, Adana'dan İstanbul'a dönmek için bindiği uçağa yıldırım isabet ettiğini belirterek, "Ne yalan söyleyeyim, çok korktuk" ifadesini kullandı.
Emre Karayel'in heyecanlı günleri
Emre Karayel'in heyecanlı günleri Önceki gün hamile eşi Gizem Demirci ile birlikte Bebek'te görüntülenen Emre Karayel, "Biraz hava almaya çıktık. Doğuma çok az kaldı. Eşimin canı dondurma çekti. Dondurma yedik" dedi.