Emre Yetkin


Burcu Biricik'ten olay Emre Yetkin paylaşımı
Burcu Biricik'ten olay Emre Yetkin paylaşımı İki sezondur Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı romanından ekranlara uyarlanan "Camdaki Kız" dizisinde başrol oynayan Burcu Biricik, 2016 yılında reklamcı Emre Yetkin ile nikah masasına oturmuştu.
Emre Yetkin'den 'bebek' sorusuna sitemkar cevap
Emre Yetkin'den 'bebek' sorusuna sitemkar cevap Gülseren Budaycıoğlu'nun aynı adlı romanından ekranlara uyarlanan 'Camdaki Kız' dizisinde başrol oynayan Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin ile önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.
Burcu Biricik: "İnşallah bana da nasip olur"
Burcu Biricik: "İnşallah bana da nasip olur" Önceki gün objektiflere yansıyan Burcu Biricik, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Burcu Biricik flaş gelişmeyi duyurdu
Burcu Biricik flaş gelişmeyi duyurdu 2016 yılında hayatını Emre Yetkin ile birleştiren Burcu Biricik geçen sezon önce "Kırmızı Oda" ardından "Fatma" ve son olarak "Camdaki Kız"daki başarılı performansıyla göz doldurmuştu...
Burcu Biricik ile eşinin gezmediği tatil beldesi kalmadı
Burcu Biricik ile eşinin gezmediği tatil beldesi kalmadı Burcu Biricik ile eşi Emre Yetkin sezonu Temmuz ayında Datça’da açmış, ardından Bodrum’da ve Çeşme’de tatil yapmıştı.
Burcu Biricik 'Camdaki Kız'ın stresini doğada atıyor
Burcu Biricik 'Camdaki Kız'ın stresini doğada atıyor 'Camdaki Kız' dizisi sezon finali yapan Burcu Biricik, kendisini doğanın kollarına attı.
Burcu Biricik ve eşi soluğu veterinerde aldı
Burcu Biricik ve eşi soluğu veterinerde aldı Kanal D’de ekrana gelen "Camdaki Kız" dizisinde oynayan Burcu Biricik, kedisi Cesi’yi veterinere götürdü.