Enis Arıkan


Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü Oyuncu Enis Arıkan, önceki akşam 40. yaş gününü yakın arkadaşlarıyla bir araya gelerek kutladı.
"Alice" 74. kez kapalı gişe!
"Alice" 74. kez kapalı gişe! İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, pek çok kez kapalı gişe oynayan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde "Haldun Dormen Özel Ödülü" ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, verdiği kısa aranın ardından geri dönüyor.
Ezgi Mola yakın dostu Enis Arıkan'ı bombaladı!
Ezgi Mola yakın dostu Enis Arıkan'ı bombaladı! Ezgi Mola ile sevgilisi Mustafa Aksakallı da karavan modasına uydu.
Enis Arıkan: "Göbeğimi çekersiniz diye denize giremiyorum"
Enis Arıkan: "Göbeğimi çekersiniz diye denize giremiyorum" Enis Arıkan, önceki gün Arnavutköy'deki bir restorana görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Arıkan, yaz tatilini beklediğini ve iki ay dinlenmek isteğini dile getirdi.
Alice Müzikali dijitalde yayınlanacak
Alice Müzikali dijitalde yayınlanacak Ünlüleri buluşturan kadrosuyla dikkat çeken Alice Müzikali'nin hangi platformda yayınlanacağı merak konusuydu.
Enis Arıkan'dan 'Hayatınızda birisi var mı?' sorusuna güldüren yanıt
Enis Arıkan'dan 'Hayatınızda birisi var mı?' sorusuna güldüren yanıt 'Camdaki Kız' dizisinde "Muzo" karakterini canlandıran Enis Arıkan, Nişantaşı’nda görüntülendi. Arıkan, gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. Samimi açıklamalarda bulundu.
Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ı şoke eden haber
Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ı şoke eden haber Yakın arkadaşlıklarıyla bilinen oyuncular Ezgi Mola ve Enis Arıkan okudukları haberle şoke oldu.