Enis Arıkan


"Camdaki Kız" ekibi final öncesi bir araya geldi
"Camdaki Kız" ekibi final öncesi bir araya geldi Üç sezon boyunca seyirciyi ekran başına toplayan "Camdaki Kız" dizisi ekrana veda etmeye hazırlanıyor.
Enis Arıkan annesiyle beraber mankenlik yaptı
Enis Arıkan annesiyle beraber mankenlik yaptı Enis Arıkan ve annesi Selma Arıkan, bir giyim firmasının Anneler Günü'ne özel koleksiyonunu tanıttı.
Ezgi Mola bebek mi bekliyor? Enis Arıkan ağzından kaçırdı!
Ezgi Mola bebek mi bekliyor? Enis Arıkan ağzından kaçırdı! Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı önceki akşam 14 kişiyi davet ettikleri bir törenle dünya evine girdi. Ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın ani evliliği bebek beklediği iddialarını beraberinde getirdi.
Enis Arıkan yakın arkadaşı Ezgi Mola'nın en mutlu gününü şova çevirdi
Enis Arıkan yakın arkadaşı Ezgi Mola'nın en mutlu gününü şova çevirdi Oyuncu Enis Arıkan'ın yakın arkadaşı Ezgi Mola'nın nikahında yaptığı ciddiyetten uzak paylaşım yadırgandı.
Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı apar topar evlendi
Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı apar topar evlendi Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı 4 yıllık beraberliklerini dün akşam nikah masasına taşıdı.
Alice Müzikali son 10 oyunuyla sahnede
Alice Müzikali son 10 oyunuyla sahnede Başarılı oyuncu kadrosu ve büyüleyici sahne şovuyla göz kamaştıran Alice Müzikali, son on oyunuyla Zorlu PSM Sahnesinde seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.
Gökay Kalaycıoğlu'ndan samimi itiraflar: "Magazin masaları kurmacadan ibaret"
Gökay Kalaycıoğlu'ndan samimi itiraflar: "Magazin masaları kurmacadan ibaret" Kendisi de bir magazin masasında yer alan Gökay Kalaycıoğlu, ‘magazin masalarının kurmaca olduğunu' itiraf etti. “Ekran yüzlerine roller dağıtılıyor” diyen ünlü sunucu “Yapımcı, ‘Sen bu fikri savunacaksın, olaya bu taraftan bakacaksın, tartışma çıkacak' diyor bizler de oynuyoruz” dedi.