erişim engeli


Ekşi Sözlük'e yeniden erişim engeli getirildi
Ekşi Sözlük'e yeniden erişim engeli getirildi Ankara 5.Sulh Ceza Hakimliği, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun itirazının ardından Ekşi Sözlük'e yeniden erişim engeli getirilmesine karar verdi.
Erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük'ün CEO'su sessizliğini bozdu
Erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük'ün CEO'su sessizliğini bozdu Erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük’ün CEO’su Başak Purut, karar hakkında BTK’nin kendilerine bir açıklama yapmadığını ve içeriği bilmedikleri için itiraz edemediklerini söyledi.
Ekşisözlük'e erişim engeli getirildi
Ekşisözlük'e erişim engeli getirildi 1999 yılından beri aktif bir şekilde internet üzerinde kullanıcılar tarafından kullanılan Ekşisözlük, erişime engellendi.
Hande Erçel 'geçmişini sildirmek' için harekete geçti
Hande Erçel 'geçmişini sildirmek' için harekete geçti Geçmişine sünger çekmek isteyen oyuncu Hande Erçel'den radikal karar geldi.
ECE KURDOĞLU'NDAN JET HIZIYLA TEDBİR KARARI!
ECE KURDOĞLU'NDAN JET HIZIYLA TEDBİR KARARI! Cemiyet hayatının ünlü ismi Ece Kurdoğlu sabah saatlerinde Sabah Gazetesi'nde yayınlanan habere akşam saatlerinde erişim engeli kararı aldırdı.
Estetik Cerrah Serdar Eren hapis cezasına tedbir kararı aldırdı!
Estetik Cerrah Serdar Eren hapis cezasına tedbir kararı aldırdı! Eşi Burcu Eren ile olaylı boşanma davaları sürerken hapis cezası haberiyle gündeme gelen ünlülerin estetikçisi Serdar Eren; haberlerin erişime engellenmesi için İstanbul Anadolu 10. Sulh Ceza Hakimliği’nin yolunu tuttu...
İran'da internet kesildi!
İran'da internet kesildi! Dünyanın farklı yerlerindeki internet hızını ve erişimini izleyen ağ olan NetBlocks, İran'da sosyal medya platformlarına erişimin engellendiğini duyurdu.