erişim engeli


Güler Sabancı 'iftira videolarıyla' ilgili harekete geçti
Güler Sabancı 'iftira videolarıyla' ilgili harekete geçti Ünlü iş insanı Güler Sabancı'nın avukatları, İstanbul Adliyesi'ne giderek Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne erişim engeli talebinde bulundu.
55 internet sitesine erişim engeli
55 internet sitesine erişim engeli SPK haftalık bülteninde izinsiz işlem gerçekleştirdiğini tespit ettiği ve işlem başlattığı internet sitelerinin isimlerini yayımladı.
Ünal Aysal 'özel hayat' dedi mahkeme reddetti!
Ünal Aysal 'özel hayat' dedi mahkeme reddetti! Galatasaray Spor Kulübü eski Başkanı iş insanı Ünal Aysal, iflasının ardından aile içerisinde yaşanan tartışmaların medyaya düşmesi nedeniyle çıkan haberlerin kaldırılması için harekete geçti.
Dansöz Asena geçmişini sildirdi
Dansöz Asena geçmişini sildirdi Ünlü oryantal Asena, 2017 yılında Hasan Dere ile evlenmiş ve hayatını değiştirmeye karar vermişti.
Modacı Ebru Yener'in ‘O haberleri kaldırın’ talebine ret
Modacı Ebru Yener'in ‘O haberleri kaldırın’ talebine ret En son Dubai'de şeyh eşlerine vereceği özel bir defile ile adından söz ettiren modacı Ebru Yener, yıllar öncesine ait haberlerine erişimin engellenmesini istedi.
DJ Doğuş Çabakçor'un 100 bin dolarlık hatası!
DJ Doğuş Çabakçor'un 100 bin dolarlık hatası! Ünlü DJ Doğuş Çabakçor, geçen yıl eşi Begüm Yücel'den boşanmıştı. Çiftin arasında da 10 maddelik bir protokol imzalanmıştı.
Sibel Meriç'in erişim engeli talebine ret
Sibel Meriç'in erişim engeli talebine ret Manken ve şarkıcı Sibel Meriç, 2000 yılında yayınlanan, yetişkin içeriklerin yer aldığı bir filmin peşine düştü.