erişim engeli


KARDELEN ACAR UYKULARINI KAÇIRAN FOTOĞRAFLARINI KALDIRMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!
KARDELEN ACAR UYKULARINI KAÇIRAN FOTOĞRAFLARINI KALDIRMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ! Bir dönemin hızlı çapkınlarından Erdal Acar'ın eşi Kardelen Acar'ın geçtiğimiz aylarda yaptığı sosyal medya şovu kabusla bitmişti.
İrem Derici’nin üvey annesine mahkemeden kötü haber!
İrem Derici’nin üvey annesine mahkemeden kötü haber! Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin babası, reklamcı Hulusi Derici, geçtiğimiz günlerde 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici'ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.
Metin Hara önce savcılığa sonra mahkemeye başvurdu
Metin Hara önce savcılığa sonra mahkemeye başvurdu Metin Hara; ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı ilişkiyle ilgili yorumların ve diploması olmamasına rağmen tabip unvanını kullanmasını eleştiren haber ve paylaşımların kaldırılması için savcılığın kapısını çaldı. Hara, “O haber ve yorumlar beni aşağılıyor, psikolojimin çökmesine neden oluyor” dedi.
GÖKHAN SARIGÖL SAHTE MAHKEME KARARI İLE HABERLERİNİ KALDIRMAYA ÇALIŞTI
GÖKHAN SARIGÖL SAHTE MAHKEME KARARI İLE HABERLERİNİ KALDIRMAYA ÇALIŞTI Diken, Gazete Duvar ve urfastar.com'a gönderilen sahte erişim engeli kararlarıyla bazı haberlerin yayından kaldırılmaya çalışıldığı ortaya çıktı.
Ünlü doktorların nafaka kavgasında yeni gelişme
Ünlü doktorların nafaka kavgasında yeni gelişme Ünlü estetik cerrahı Berker Büyükgüral ile boşandığı doktor eşi Seda Fazıl'ın arasındaki nafaka kavgasında yeni perde...
Sedat Peker'den 'erişim engeli' açıklaması
Sedat Peker'den 'erişim engeli' açıklaması Sedat Peker, sosyal medya hesaplarına erişim engeli talebinin ardından yeni açıklama yaptı.
Sedat Peker'in sosyal medya hesaplarına erişim engeli
Sedat Peker'in sosyal medya hesaplarına erişim engeli Sedat Peker’in sosyal medya hesaplarına, millî güvenlik ve kamu düzeninin korunması gerekçesiyle erişim engeli getirildi...