Erol Mütercimler


Erol Mütercimler Atatürk'ün hayatını kurtaran saatin hikayesini anlattı
Erol Mütercimler Atatürk'ün hayatını kurtaran saatin hikayesini anlattı Sözcü Televizyonu'nda İpek Özbey ile özel bir yayın gerçekleştiren Erol Mütercimler Atatürk'ün hayatını kurtaran saatin hikayesini anlattı.
Erol Mütercimler: "Atatürk hakkında az bilinenler"
Erol Mütercimler: "Atatürk hakkında az bilinenler" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Özgür Özel artık milyonları sokağa dökmek zorunda"
Erol Mütercimler: "Özgür Özel artık milyonları sokağa dökmek zorunda" Ünlü yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Özgür Özel ile CHP değişecek mi?"
Erol Mütercimler: "Özgür Özel ile CHP değişecek mi?" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Ekonomi açıklamalarına güvenmiyoruz"
Erol Mütercimler: "Ekonomi açıklamalarına güvenmiyoruz" Ünlü yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Netanyahu din savaşı istiyor"
Erol Mütercimler: "Netanyahu din savaşı istiyor" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: Filistinliler hem toprak sattı hem de Rum kesimini destekledi
Erol Mütercimler: Filistinliler hem toprak sattı hem de Rum kesimini destekledi Ünlü yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.