Erol Mütercimler


Erol Mütercimler Namık Koçak'ın konuğu oldu
Erol Mütercimler Namık Koçak'ın konuğu oldu Türk yazar, asker, fizikçi, araştırmacı, televizyon programcısı Dr. Erol Mütercimler; Tele1'de Namık Koçak'ın konuğu oldu.
Erol Mütercimler'den çok çarpıcı "Altılı Masa" yorumu
Erol Mütercimler'den çok çarpıcı "Altılı Masa" yorumu TV100'ün ilgiyle izlenen "Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık" programında Erol Mütercimler altılı masayla ilgili "Taktik düzeyde meydana çıkarsanız Tayyip Bey sizi ezer geçer, adam taktik ustası. Tayyip Bey’le taktik düzeyde boğuşamazsınız." dedi.
Erol Mütercimler: "Ahmet Davutoğlu seçmeni tedirgin etti, neden?"
Erol Mütercimler: "Ahmet Davutoğlu seçmeni tedirgin etti, neden?" Erol Mütercimler Youtube kanalında yorumladı: "Ahmet Davutoğlu seçmeni tedirgin etti, neden?"
Erol Mütercimler'den Ekrem İmamoğlu'na çok sert tepki: "Orası kamunun malı"
Erol Mütercimler'den Ekrem İmamoğlu'na çok sert tepki: "Orası kamunun malı" Barış Yarkadaş’ın gündeme getirdiği Swiss Otel satışına bir tepki de usta isim Erol Mütercimler’den geldi. Mütercimler, İBB Başkanı İmamoğlu’na seslenerek “Oteli satarsanız benden oy alamazsınız” dedi.
Erol Mütercimler hayranları saat 19:15’te ekran başına!
Erol Mütercimler hayranları saat 19:15’te ekran başına! tv100 ekranlarına gündemin nabzını tutacak, iç ve dış siyaset tartışmalarına farklı bir soluk getirecek yepyeni bir program geliyor.
Erol Mütercimler TV100'de 'yorumcu' olarak yer alacak
Erol Mütercimler TV100'de 'yorumcu' olarak yer alacak Yazar ve televizyon programcısı Erol Mütercimler 13 Eylül 2021‘den itibaren tv100‘de her gün 18.15 – 19.00 saatleri arası haberlerden önce yorum yapacağını duyurdu.
"Şimdiki Zaman Siyaset" hangi kanalda yayınlanacak?
"Şimdiki Zaman Siyaset" hangi kanalda yayınlanacak? Halk TV’de yayınlanan "Şimdiki Zaman Siyaset" programı yayından kaldırılmıştı.