Erol Mütercimler


Erol Mütercimler: "AKP'de Osman Kavala çıkmazı"-2
Erol Mütercimler: "AKP'de Osman Kavala çıkmazı"-2 Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Milli Eğitimde Orta Çağ zihniyeti"-1
Erol Mütercimler: "Milli Eğitimde Orta Çağ zihniyeti"-1 Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Dağ fare doğurmasın"
Erol Mütercimler: "Dağ fare doğurmasın" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Cumhuriyet tarihinin en alçakça provokasyonu"
Erol Mütercimler: "Cumhuriyet tarihinin en alçakça provokasyonu" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Akşener bu ülkeye büyük kötülük yaptı"
Erol Mütercimler: "Akşener bu ülkeye büyük kötülük yaptı" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Liyakatsız insanların bizi yönetmesinden utanıyoruz"
Erol Mütercimler: "Liyakatsız insanların bizi yönetmesinden utanıyoruz" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Biz bitti demeden bitmez"
Erol Mütercimler: "Biz bitti demeden bitmez" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.