Erzurum


Ece Vahapoğlu'nun Palandöken neşesi
Ece Vahapoğlu'nun Palandöken neşesi Evlendikten sonra yoga eğitmeni olan Ece Vahapoğlu, önceki gün Erzurum'daydı.
İsmail Ege Şaşmaz'ın kıskandıran mutluluğu
İsmail Ege Şaşmaz'ın kıskandıran mutluluğu Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, Hande Ünal ile geçtiğimiz yıl Temmuz ayında nikah masasına oturmuştu. Mutlulukları parmak ısırtan çift geçtiğimiz gün soluğu dağda aldı.
Barıştıklarını açıklayan Damla Ersubaşı ve eski eşinden yeni haber
Barıştıklarını açıklayan Damla Ersubaşı ve eski eşinden yeni haber Damla Ersubaşı kızlarının babası Mustafa Can Keser’den Eylül 2020’de olaylı şekilde boşanmıştı. Eski karı-koca, 2021’in son günlerinde ise yeniden bir araya gelmişti.
Erzurum'da 4.8 büyüklüğünde deprem
Erzurum'da 4.8 büyüklüğünde deprem Erzurum ve çevresinde hissedilen bir deprem oldu. Kandilli Rasathanesi'nin aktardığı ilk bilgilere depremin büyüklüğü 4.8 olarak gerçekleşti.
Deprem fırtınasını ay tutulması mı tetikledi?
Deprem fırtınasını ay tutulması mı tetikledi? 2021'inson, 581 yılın da en uzun parçalı Ay tutulmasını yine depremler izledi. Türkiye'de önce Erzurum ardından Tokat sallandı. Akıllara yine "Tutulma, depremi tetikliyor mu?" sorusu geldi. Uzmanlar "Elimizde bilimsel veri yok, tesadüf" dedi.
22 milyon lirayla başladı, 33 milyona bitirildi!
22 milyon lirayla başladı, 33 milyona bitirildi! Erzurum Palandöken Belediyesi’nin önceki AKP’li Belediye Başkanı döneminde 33 milyon lira harcanarak yapılan ‘Akıllı Nikah Sarayı’, işletim giderlerinin yüksekliği nedeni ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'na devredildi.
Sahte alkol üretene suçüstü
Sahte alkol üretene suçüstü Geçtiğimiz aylarda yüzlerce vatandaşın ölümüne neden olan sahte içkiye yönelik operasyonlar devam ediyor. Erzurum Emniyet ve Jandarma TİM’leri belirlenen bir adreste sahte alkol üretimi yapan bir şahsı yakaladı.