Esra Bilgiç


Murat Yıldırım'ın eşine 'Aradan çekil' dediler! Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, 'Ramo' dizisindeki partneri Esra Bilgiç’le kendisini yakıştıran ve eşi İman Elbani'ye gelen hakaret ve rahatsız edici yorumlara, "Bu kadın 5 kez bebek kaybetti” sözleriyle isyan etti.
Esra Bilgiç hedef büyüttü Oyuncu Esra Bilgiç ününü dünyaya yaymaya devam ediyor. İlk olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde "Halime Hatun" karakterine hayat veren ve şimdilerde Show Tv'nin sevilen dizisi 'Ramo'da oynayan Esra Bilgiç'in adı bir Hollywood projesinde geçiyor.
Esra Bilgiç'in hayranlarından Devrim Özkan'a ağır küfürler "Ramo" dizisindeki sahneleri her geçen gün artan Devrim Özkan, başrol oyuncusu Esra Bilgiç'in hayranları tarafından eleştirilere maruz kaldı.
'Ramo' dizisine sürpriz oyuncu! Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in rol aldığı "Ramo" dizisinin kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor.
Esra Bilgiç'in Twitter'dan çekilme nedeni Murat Yıldırım çıktı! Show TV'de Cuma günleri ekrana gelen Ramo dizisinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç ikilisi birbirlerine çok yakıştırılıyor.
Ramo dizisine sürpriz transfer! Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in rol aldığı "Ramo" dizisinin kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.
Ramo'daki gizemli oyuncu kim çıktı? Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç'i buluşturan "Ramo"nun fragmanlarındaki gizemli oyuncu merak konusu oldu.