Esra Bilgiç


Esra Bilgiç: "Bu işler hesapsız olmalı"
Esra Bilgiç: "Bu işler hesapsız olmalı" Son olarak "Süslü Korkuluk" isimli yapımdan ani ayrılığıyla gündemde olan oyuncu Esra Bilgiç'ten konuşulacak sözler...
Esra Bilgiç'in ani ayrılığının yankıları sürüyor!
Esra Bilgiç'in ani ayrılığının yankıları sürüyor! Esra Bilgiç’in Çağatay Ulusoy’la başrol oynayacağı "Süslü Korkuluk" dizisinden son anda ayrılmasının yankıları sürüyor.
Esra Bilgiç 'Süslü Korkuluk'tan ayrıldı!
Esra Bilgiç 'Süslü Korkuluk'tan ayrıldı! “Süslü Korkuluk” dizisi kriz üzerine krize sahne oluyor. OGM Pictures imzalı dizinin önce tv8’de tanıtımı yayınlanmış, ardından tv8 yönetimiyle yaşanan gerginlik sonrası projenin nerede yayınlanacağı merak konusu olmuştu.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisiyle ilgili gizli gerçek ortaya çıktı!
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisiyle ilgili gizli gerçek ortaya çıktı! İlk olarak TV8'de ekrana gelmesi beklenen daha sonra yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle dijital platform ile anlaşma sağlandı.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi sete çıktı
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi sete çıktı Çağatay Ulusoy ile Esra Bilgiç’i buluşturan “Süslü Korkuluk” dizisi bugün sete çıktı. Cem Karcı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin çekimleri Kırklareli’nde başladı.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme Çağatay Ulusoy’un "Peyami" adlı terziye hayat vereceği Süslü Korkuluk dizisinin hazırlıkları sürüyor. Cem Karcı’nın yöneteceği OGM Pictures imzalı dizi Netflix’te yayınlanacak.
Esra Bilgiç ses getiren reklam filminden ne kadar kazandı?
Esra Bilgiç ses getiren reklam filminden ne kadar kazandı? Son olarak rol aldığı "Adanış: Kutsal Kavga" filmiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Esra Bilgiç, bir markanın iç çamaşırı reklamı için kamera karşısına geçti.