Esra Bilgiç


Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç 'Aşk Sanatı' filmi için sete çıktı
Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç 'Aşk Sanatı' filmi için sete çıktı Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı "Aşk Sanatı" filminin çekimlerine başlandı.
Yağmur Tanrısevsin'in rolünü kim kaptı?
Yağmur Tanrısevsin'in rolünü kim kaptı? “Saklı Kalsın” dizisinin çekimleri yakında başlıyor. Şükrü Özyıldız‘ın başrolünü oynayacağı diziden Yağmur Tanrısevsin, Feyyaz Duman ile son olarak Esra Bilgiç ayrılmış ve Ayşe Üner Kutlu‘nun yazdığı dizi için yeniden oyuncu arayışına başlanmıştı.
Esra Bilgiç süper minisiyle nefes kesti!
Esra Bilgiç süper minisiyle nefes kesti! Ekranların sevilen oyuncusu Esra Bilgiç, hem özel hayatı hem de kariyeriyle sık sık gündeme gelen isimlerden biri.
Esra Bilgiç'ten şaşırtan ayrılık kararı!
Esra Bilgiç'ten şaşırtan ayrılık kararı! Esra Bilgiç geçen aylarda 03 Medya’yla hem dizi, hem de film anlaşması yapmıştı.
Larissa Gacemer hangi projenin kadrosuna katıldı?
Larissa Gacemer hangi projenin kadrosuna katıldı? Burak Gacemer ile mutlu evliliğiyle kıskandıran Brezilyalı model Larissa Gacemer, iddialı bir filmin kadrosuna katıldı.
Ünlü isimleri buluşturan dizi setinde şok! Apar topar ayrıldı!
Ünlü isimleri buluşturan dizi setinde şok! Apar topar ayrıldı! O3 Medya’nın Latin ülkeleri için çekeceği “Saklı Kalsın” dizisinin seti şaşırtan bir olaya sahne oldu.
Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesi ve rol arkadaşları belli oldu!
Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesi ve rol arkadaşları belli oldu! Yağmur Tanrısevsin'in “Kalp Yarası”nın ardından hangi projeyle dizi setlerine döneceği merak konusuydu.