ev sahibi


İstanbul'da ev kiralarının artışı durdurulamıyor
İstanbul'da ev kiralarının artışı durdurulamıyor Geçinemiyoruz Platformu'nun Ağustos ayı raporuna göre Kadıköy'de 30 bin TL ve altı ilanlar incelendiğinde ortalama kira 16 bin 180 TL, 20 bin TL ve altı ilanlar baz alındığından 13 bin 707 TL. Asgari ücretlinin ev kiralaması ise neredeyse imkansız.
Mihre Mutlu ile İbrahim Çelikkol'dan konuşulacak haber
Mihre Mutlu ile İbrahim Çelikkol'dan konuşulacak haber Sevilen oyuncu İbrahim Çelikkol, mimar Mihre Mutlu ile 2017 yılında dünyaevine girmiş, 2019 yılında bebeklerini kucaklarına almışlardı.
Kirada "emlakçı oyunununa" dikkat!
Kirada "emlakçı oyunununa" dikkat! İkinci el araçta yaşanan fırsatçılık kiralık eve sıçradı. Emlakçılar, her bölgede taban fiyat belirliyor. Dairesini kiralayacak ev sahiplerini de buna ikna ediyor. Böylece kiralık ev fiyatları borsa gibi yükseliyor.
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti!
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti! Uzun süredir Bebek'te oturan Nilperi Şahinkaya, önceki gün sanatçı sevgilisi Emre Yusufi ile Etiler'de görüntülendi.
Bakan Kurum: "Yeni konut kampanyası başlayacak"
Bakan Kurum: "Yeni konut kampanyası başlayacak" Marmara Depremi'nin 23. yılında İstanbul'da açıklamalarda bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum; yeni bir konut kampanyası başlatacaklarını duyurdu.
Tuğba Özay 'Vicdansızlık' diyerek isyan etti!
Tuğba Özay 'Vicdansızlık' diyerek isyan etti! Manken Tuğba Özay, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Bursa’da kiracı ev sahibini silahla rehin aldı
Bursa’da kiracı ev sahibini silahla rehin aldı Bursa'da ev sahibi ile kiracı arasındaki tartışmada silahlar konuştu.