Evrim Alasya


Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım ile Ömer barışacak mı?
Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım ile Ömer barışacak mı? Kıvılcım ile Ömer’in yaşadıkları uzun ayrılık "Kızılcık Şerbeti" hayranlarını üzüyor.
Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer! Ömer'in hayatı temelden sarsılacak
Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer! Ömer'in hayatı temelden sarsılacak Ekranlarda fırtınalar estiren fenomen dizi 'Kızılcık Şerbeti', yeni transferle gündemi sarstı. Dizi ekibine yepyeni bir kan gelirken, Ömer karakterine hayat veren Barış Kılıç'a partner olacak.
'Kızılcık Şerbeti' dizisinden izleyicilerine yeni bölümde sürpriz
'Kızılcık Şerbeti' dizisinden izleyicilerine yeni bölümde sürpriz Fenomen dizi "Kızılcık Şerbeti"nin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde sürpriz bir konuk var.
Kızılcık Şerbeti oyuncuları yeni yıl yemeğinde buluştu
Kızılcık Şerbeti oyuncuları yeni yıl yemeğinde buluştu Geçen hafta 15 reytinge yaklaşarak sezonun en yüksek izlenme rakamına ulaşan Kızılcık Şerbeti dizisi ekibi yeni yıl partisinde buluştu.
"Kızılcık Şerbeti" dizisinin oyuncularından seti bekletenlere veryansın!
"Kızılcık Şerbeti" dizisinin oyuncularından seti bekletenlere veryansın! Reyting rekortmeni "Kızılcık Şerbeti" dizisinin başrol oyuncuları Evrim Alasya ve Barış Kılıç, çarpıcı açıklamalara imza attı.
Nebahat Çehre'ye 'Evrim Hanım' diye seslendiler
Nebahat Çehre'ye 'Evrim Hanım' diye seslendiler Yeşilçam'ın ve sahnelerin ünlü ismi Nebahat Çehre dün oturduğu site sakinleriyle beraber Cumhuriyet'imizin 100. yaş günü coşkusunu yaşadı.
Çağatay Ulusoy'un 'Terzi'si veda mı ediyor?
Çağatay Ulusoy'un 'Terzi'si veda mı ediyor? Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı "Terzi" dizisinin üçüncü sezonunun ne zaman seyirciyle buluşacağı merak konusuydu.