eylem


Türkiye'de eylem hazırlığındaki DEAŞ'lı İstanbul'da yakalandı
Türkiye'de eylem hazırlığındaki DEAŞ'lı İstanbul'da yakalandı Eylem hazırlığındaki DEAŞ’lı terörist A.H. İstanbul'da yakalandı. Evinde bomba yapımında kullanılan malzeme ele geçirilen şüphelinin daha önce Türkiye’de yapılan terör saldırılarıyla ilgili araştırma yaptığı tespit edildi.
İstanbul'da vapurlardan düdük çalma eylemi
İstanbul'da vapurlardan düdük çalma eylemi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Hatları AŞ.ye bağlı vapurlar, toplu iş sözleşmesinde anlaşmaya varılamaması üzerine İstanbul Boğazında bir dakikalık düdük çalma eylemi yaptı.
Osmaniye'de gösteri ve yürüyüşlere 15 gün yasak
Osmaniye'de gösteri ve yürüyüşlere 15 gün yasak Osmaniye'de, valilik kararıyla 15 gün süreyle miting, açık yer toplantıları, gösteri yürüyüşü, basın açıklaması, çadır kurma ve stant açma dahil her türlü etkinlik 17 Mart’a kadar yasaklandı.
Nevzat Aydın Maldivler'de düğün için milyonluk ada kapattı!
Nevzat Aydın Maldivler'de düğün için milyonluk ada kapattı! Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, ikinci evliliği için 5 milyon dolar bütçe ayırdı. Maldivler'de ada kapattı. 150 arkadaşını özel uçakla taşıdı. Bu sırada şirket çalışanları ise düşük maaş zammına karşı İstanbul'da protesto yapmaktaydı...
Haluk Levent'ten Yemek Sepeti işçilerine baklavalı destek
Haluk Levent'ten Yemek Sepeti işçilerine baklavalı destek Sanatçı Haluk Levent, Yemek Sepeti ve Banabi çalışanlarının grevlerinin 10. gününde şirketin genel merkezi önündeki eyleme katıldı. Levent, "Biliyorsunuz 7 yıldır nerede bir grev varsa oraya gider baklava götürürüm. Size de baklava getirdim" dedi.
Yurtiçi Kargo çalışanları da kontak kapattı!
Yurtiçi Kargo çalışanları da kontak kapattı! HepsiJet, Scotty, Yemek Sepeti ve Banabi çalışanlarından sonra Yurtiçi Kargo çalışanları da düşük zam oranlarına karşı kontak kapattı.
Yemeksepeti işçilerinden eylem kararı!
Yemeksepeti işçilerinden eylem kararı! Kurye ve kargo sektöründe maaş zammına karşı eylemler artıyor. Uzun yıllardır sendikal mücadele veren Yemeksepeti işçileri de salı günü genel merkez önünde bir basın açıklaması gerçekleştireceklerini duyurdular.