Ezgi Eyüboğlu


Oğulcan Engin'in yeni flörtü, Oğulcan'ın telefonunda gördüklerine inanamadı!
Oğulcan Engin'in yeni flörtü, Oğulcan'ın telefonunda gördüklerine inanamadı! Spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin, yaklaşık iki yıl aşk yaşadığı oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile Temmuz ayında süpriz bir şekilde ayrılmıştı. Çapkınlıklarıyla bilinen Engin, iki ay sonra ise YouTuber Ala Tokel ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Ezgi Eyüboğlu'ndan Ankaralıları şok eden paylaşım
Ezgi Eyüboğlu'ndan Ankaralıları şok eden paylaşım Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu “Ankara’nın en sevdiğim yanı İstanbul’a dönüşü” diye mesaj attı. Ezgi Eyüboğlu, paylaşımının ardından Ankaralılar’dan tepki aldı.
Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil"
Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil" Ezgi Eyüboğlu, 1.5 yıldır aşk yaşadığı spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'den sürpriz bir kararla ayrılmıştı.
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor Kaan Yıldırım'ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile bir dönem aşk yaşadığı Hadise'nin kıyafet piştisi olay oldu. Ünlü oyuncunun Hadise'nin geçtiğimiz sene giydiği turuncu renkli kıyafeti bir dergi çekimi için tercih etmesi çok konuşuldu.
Oğulcan Engin Ezgi Eyüboğlu'nu unutamıyor
Oğulcan Engin Ezgi Eyüboğlu'nu unutamıyor Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu’nun yaklaşık 2 yıl önce başlayan aşkı 27 Temmuz’da bitmişti.
Ezgi Eyüboğlu aradaki son bağı da kopardı
Ezgi Eyüboğlu aradaki son bağı da kopardı İki yıla yaklaşan aşklarını gözlerden uzak yaşayan ve evlenecekleri beklenen güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin ilişkilerini noktalama kararı almıştı.
Teşkilat dizisine konuşulacak transfer!
Teşkilat dizisine konuşulacak transfer! Tims&B’nin imza attığı "Teşkilat" dizisi geçen sezon pazar akşamlarında bugüne kadar görülmemiş reytinglere imza atmıştı.