Ezgi Eyüboğlu


Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil"
Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil" Ezgi Eyüboğlu, 1.5 yıldır aşk yaşadığı spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'den sürpriz bir kararla ayrılmıştı.
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor Kaan Yıldırım'ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile bir dönem aşk yaşadığı Hadise'nin kıyafet piştisi olay oldu. Ünlü oyuncunun Hadise'nin geçtiğimiz sene giydiği turuncu renkli kıyafeti bir dergi çekimi için tercih etmesi çok konuşuldu.
Oğulcan Engin Ezgi Eyüboğlu'nu unutamıyor
Oğulcan Engin Ezgi Eyüboğlu'nu unutamıyor Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu’nun yaklaşık 2 yıl önce başlayan aşkı 27 Temmuz’da bitmişti.
Ezgi Eyüboğlu aradaki son bağı da kopardı
Ezgi Eyüboğlu aradaki son bağı da kopardı İki yıla yaklaşan aşklarını gözlerden uzak yaşayan ve evlenecekleri beklenen güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin ilişkilerini noktalama kararı almıştı.
Teşkilat dizisine konuşulacak transfer!
Teşkilat dizisine konuşulacak transfer! Tims&B’nin imza attığı "Teşkilat" dizisi geçen sezon pazar akşamlarında bugüne kadar görülmemiş reytinglere imza atmıştı.
Oğulcan Engin'in ayrılıktan haberi yok
Oğulcan Engin'in ayrılıktan haberi yok TRT1'de ekrana getirilen "Teşkilat" dizisinin yıldızı Ezgi Eyüboğlu, sevgilisi Oğulcan Engin ile olan fotoğraflarını sosyal medyadan kaldırmasının ardından ayrılık iddiaları gündeme geldi. Sessizliğini bozan Oğulcan Engin, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.
Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin'i sildi!
Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin'i sildi! Son dönemin popüler oyuncularından Ezgi Eyüboğlu, yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı sevgilisi Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten çıkardı.