Ezgi Eyüboğlu


Ezgi Eyüboğlu, Kerim Çarmıklı'nın eski eşinin yakın arkadaşı çıktı!
Ezgi Eyüboğlu, Kerim Çarmıklı'nın eski eşinin yakın arkadaşı çıktı! Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin’den ayrıldı! Ara vermeden yeni bir aşka yelken açtı! Bu kez de sosyetik Kerim Çarmıklı ile yakalandı... Yeni sevgilisinin eski eşi ise arkadaşı çıktı!
Ezgi Eyüboğlu'nun sosyetik isimle fotoğrafı kafa karıştırdı
Ezgi Eyüboğlu'nun sosyetik isimle fotoğrafı kafa karıştırdı Oğulcan Engin'in Miray Daner ile aşk yaşamaya başlamasınına ardından eski aşkı Ezgi Eyüboğlu'nun özel hayatında da flaş bir gelişme yaşandı.
Miray Daner çok sürpriz bir isimle aşk yaşıyor!
Miray Daner çok sürpriz bir isimle aşk yaşıyor! Magazin dünyasında bir aşk bombası daha patladı. Daha önce Kubilay Aka ile yaşadığı aşkla sıkça gündeme gelen Miray Daner; çok sürpriz bir isimle aşk yaşamaya başladı.
Oğulcan Engin'in yeni flörtü, Oğulcan'ın telefonunda gördüklerine inanamadı!
Oğulcan Engin'in yeni flörtü, Oğulcan'ın telefonunda gördüklerine inanamadı! Spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin, yaklaşık iki yıl aşk yaşadığı oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile Temmuz ayında süpriz bir şekilde ayrılmıştı. Çapkınlıklarıyla bilinen Engin, iki ay sonra ise YouTuber Ala Tokel ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Ezgi Eyüboğlu'ndan Ankaralıları şok eden paylaşım
Ezgi Eyüboğlu'ndan Ankaralıları şok eden paylaşım Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu “Ankara’nın en sevdiğim yanı İstanbul’a dönüşü” diye mesaj attı. Ezgi Eyüboğlu, paylaşımının ardından Ankaralılar’dan tepki aldı.
Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil"
Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil" Ezgi Eyüboğlu, 1.5 yıldır aşk yaşadığı spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'den sürpriz bir kararla ayrılmıştı.
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor Kaan Yıldırım'ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile bir dönem aşk yaşadığı Hadise'nin kıyafet piştisi olay oldu. Ünlü oyuncunun Hadise'nin geçtiğimiz sene giydiği turuncu renkli kıyafeti bir dergi çekimi için tercih etmesi çok konuşuldu.