Ezgi Mola


Cansu Kurtçu: "Safiye'nin titizliği aynı ben" Söz yazarı ve besteci Cansu Kurtçu, TRT Müzik’teki ‘İpek Yolu’na katıldı.
Ezgi Mola birlikte kamera karşısına geçtiği partnerinden şıkayetçi oldu! "Masumlar Apartmanı" dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, birlikte kamera karşısına geçtiği ünlü isimden kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.
Alice Müzikali Provalara Başladı 7 Şubat 2019’da perde açan, pek çok kez kapalı gişe oynayan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Haldun Dormen Özel Ödülü” ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, uzun bir aranın ardından ilk kez perde açtığı 7 Şubat’ta yeniden seyirciyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Enis Arıkan'ın 39. yaş sevinci Kanal D’deki ‘Camdaki Kız’ın ‘Muzo’su Enis Arıkan önceki gün 39 yaşına girdi.
Ezgi Mola: "Ben kim ne yiyor bilemem" "Masumlar Apartmanı" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Ezgi Mola önceki gün bir restaurantta görüntülendi.
Enis Arıkan, 'öldü' haberlerine tepki gösterdi! Soğuk algınlığı şikayetiyle hastaneye giden Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan, yaptırdığı testin ardından ikinci kez koronavirüse yakalandığını öğrendi.
Ezgi Mola: "Ben Safiye değilim" "Masumlar Apartmanı" dizisinde titizlik hastası Safiye'yi oynayan Ezgi Mola, sert sahnelerden çok etkilendiğini ancak kısa sürede rolün etkisinden çıktığını belirtti.