Ezgi Mola


Tacizcisiyle başı derde giren Ezgi Mola ifade verdi
Tacizcisiyle başı derde giren Ezgi Mola ifade verdi Son olarak TRT'de ekrana gelen "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan Ezgi Mola, bir şahıs tarafından yıllardır takip edildiğini ve tacize uğradığını iddia etmesinin ardından açtığı davada ifade verdi.
Farah Zeynep Abdullah'ın hapsi istendi
Farah Zeynep Abdullah'ın hapsi istendi Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'ya destek olmak için paylaşım yapan Farah Zeynep Abdullah hakkında 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Ezgi Mola büyük acıyla sarsıldı
Ezgi Mola büyük acıyla sarsıldı Üç ay önce Tibet spaniel cinsi köpeği 'Suşi'yi kaybeden Ezgi Mola, diğer köpeği 'Kuki'nin de hayata veda ettiğini, "Ben ne yapacağım şimdi?" sözleriyle duyurdu.
Ezgi Mola'nın başrol oynayacağı diziye flaş isim dahil oldu
Ezgi Mola'nın başrol oynayacağı diziye flaş isim dahil oldu Son olarak ekranda "Masumlar Apartmanı" dizisinde başarılı bir performans gösteren Ezgi Mola, "Ayten" isimli dizide başrol oynayacak.
"Alice" 74. kez kapalı gişe!
"Alice" 74. kez kapalı gişe! İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, pek çok kez kapalı gişe oynayan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde "Haldun Dormen Özel Ödülü" ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, verdiği kısa aranın ardından geri dönüyor.
Ezgi Mola'nın sessiz sedasız aşkı
Ezgi Mola'nın sessiz sedasız aşkı Son olarak "Masumlar Apartmanı" isimli diziyle ekrana gelen Ezgi Mola'nın Mustafa Aksakallı ile uzatmalı aşkı sessiz sedasız sürüyor.
Yıldız isimler aynı dizide mi buluşacak?
Yıldız isimler aynı dizide mi buluşacak? Yılmaz Erdoğan'ın "Organize İşler" dizisinin hazırlıkları sürüyor.