Ezgi Mola


Ezgi Mola'ya arkadaşlarından melekli sürpriz "Masumlar Apartmanı" dizisinde 'Safiye' rolünü canlandıran oyuncu Ezgi Mola'ya doğum günü sürprizleri sürüyor.
Mustafa Aksakallı'dan Ezgi Mola'ya romantik kutlama Yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlilik yolunda ilerleyen oyuncu Ezgi Mola, 38 yaşına bastı.
Tansel Öngel albüm mü çıkartacak? Bu yıla damgasını vuran fenomen dizilerin başında gelen Masumlar Apartmanı'nda Naci dönemine ara veriliyor.
Jason Statham’ın Antalya paylaşımına beğeni yağdı 'Five Eyes' filminin çekimleri için iki ay Antalya'da kalan İngiliz aktör Jason Statham, sosyal medya hesabından Aspendos Antik Tiyatrosu'nda çektirdiği fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflar 1 milyondan fazla beğeni alırken Ezgi Mola'nın hayran olduğu aktöre esprili yorumu dikkatlerden kaçmadı.
Ezgi Mola'nın bağış kampanyasına yoğun ilgi 29 Mart'taki doğum günü için sevenlerinin Kanserli Çocuk Umut Vakfı'na bağış yapmasını isteyen Ezgi Mola, aldığı sonuç karşısında mutluluk yaşadı.
'Masumlar Apartmanı'nda izleyenleri bekleyen sürpriz Naci'yi bulmak için tren garına giden ama bulamayarak üzüntü yaşayan Safiye, trenin hareket etmesi üzerine ise gözyaşlarına boğulmuştu...
'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yorgun düştü Büyük beğeniyle izlenen "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan ünlü oyuncular Ezgi Mola ile Metin Coşkun'un sette çekilen fotoğrafı saatler süren çekimlerin gerçek yüzünü bir kez daha gösterdi.