Fahriye Evcen


Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen hastane çıkışı görüntülendi Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, Nişantaşı’nda bir hastane çıkışı ellerindeki röntgen filmiyle objektiflere takıldı.
Fahriye Evcen 'o listeye' adını yazdırdı Yakışıklı aktör Burak Özçivit'le süren mutlu evliliğiyle örnek olan oyuncu Fahriye Evcen'in güzelliği de dillere destan.
Fahriye-Burak çiftinin sevimli Karan'ı Almanca öğreniyor Ünlü oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan okula başladı.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit düşman çatlattı Oğulları Karan'ı evde bırakan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti, geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülendi.
Ünlü isimler kar sevincini Instagram'da yaşadı Sinem Kobal, Fahriye Evcen, Ayça Ayşin Turan, Seda Bakan, Tülin Şahin gibi ünlü isimler karda çekilen fotoğraflarını vakit kaybetmeden Instagram hesaplarında paylaştı.
Fahriye Evcen'in giyim tarzına yakın ilgi ATV'nin sevilen dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit'in güzel eşi Fahriye Evcen, modanın parlayan yıldızı oldu.
Fahriye Evcen'in doğal güzelliğine beğeni yağdı Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gündeme gelirken takipçileri 'Kış güneşi Fahriye' yorumunda bulundu.