Fahriye Evcen


Sosyal medyanın 'kraliçeleri' belli oldu! Paylaşım başına rekor ücret
Sosyal medyanın 'kraliçeleri' belli oldu! Paylaşım başına rekor ücret Hande Erçel, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım karşılığında aldığı 350 bin lira ile en çok kazanan isim oldu. Erçel'i, Beren Saat takip etti.
Sosyal medya Fahriye Evcen'in kaşlarını konuştu
Sosyal medya Fahriye Evcen'in kaşlarını konuştu "Kuruluş Osman" dizisinin başrolü Burak Özçivit, kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ile yaz tatiline çıktı.
Burak Özçivit göbekli görüntüsüyle şaşırttı
Burak Özçivit göbekli görüntüsüyle şaşırttı Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, oğulları Karan ve Kerem ile birlikte tatile çıktı. Özçivit ailesi, soluğu Bodrum'da aldı.
Burak Özçivit yükseklik korkusunu böyle yendi
Burak Özçivit yükseklik korkusunu böyle yendi Ünü sınırlarımızı aşan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, yükseklik korkusunu yenmek için radikal bir karar aldı.
Fahriye Evcen'in tarzı sevenlerini ikiye böldü! Şık mı, rüküş mü?
Fahriye Evcen'in tarzı sevenlerini ikiye böldü! Şık mı, rüküş mü? Burak Özçivit ile örnek bir evliliği olan Fahriye Evcen, zaman zaman giyim zevki nedeniyle eleştiriliyor.
Burak Özçivit müjdeli haberi dizi setinde duyurdu!
Burak Özçivit müjdeli haberi dizi setinde duyurdu! Meslektaşı Fahriye Evcen ile mutlu bir evliliği olan yakışıklı aktör Burak Özçivit müjdeli haberi dizi setinde duyurdu.
Büşra Pekin şimdi de ringlere el attı!
Büşra Pekin şimdi de ringlere el attı! Kick boksa merak saran ünlü isimlerin arasına oyuncu Büşra Pekin de girdi.