Fahriye Evcen


Fahriye Evcen hamilelik tarzıyla dikkat çekti
Fahriye Evcen hamilelik tarzıyla dikkat çekti Şimdilerde yedi aylık hamile olan Fahriye Evcen, önceki gün Sarıyer’de bulunan bir AVM’de görüntülendi.
Fahriye Evcen'e eşi Burak Özçivit'ten çok lüks bebek hediyesi
Fahriye Evcen'e eşi Burak Özçivit'ten çok lüks bebek hediyesi Yakışıklı aktör Burak Özçivit, ikinci bebeklerine hamile olan eşi Fahriye Evcen’e 10 milyon lira değerinde beyaz bir cip hediye etti. Cipin plakası FE harflerinden oluşuyor.
Sosyal medya Burak Özçivit ve Kevin Spacey'in buluşmasını konuşuyor
Sosyal medya Burak Özçivit ve Kevin Spacey'in buluşmasını konuşuyor Burak Özçivit, Dünya Kupası'nın düzenlendiği Katar'da Kevin Spacey ile bir araya geldi. Özçivit, Spacey ile çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.
Özçivit ailesi AVM'de yeni yıl neşesi yaşadı
Özçivit ailesi AVM'de yeni yıl neşesi yaşadı Özçivit ailesi hafta sonunu yaklaşan yeni yılın neşesiyle geçirdi.
Bebek bekleyen Fahriye Evcen'in son görüntüsünü eşi paylaştı
Bebek bekleyen Fahriye Evcen'in son görüntüsünü eşi paylaştı Hayranları ikinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'in son görüntüsünü merak ederken; 7 aylık hamile olan Evcen'in son halini eşi Burak Özçivit paylaştı.
Fahriye Evcen'in üniversite yıllığında yazanlar şoke etti
Fahriye Evcen'in üniversite yıllığında yazanlar şoke etti Ünlü oyuncu Fahriye Evcen üniversite yıllığı ile sosyal medyanın gündemine oturdu.
Fahriye Evcen "Merhaba sevimli pasta" notuyla paylaştı
Fahriye Evcen "Merhaba sevimli pasta" notuyla paylaştı Yakışıklı aktör Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.