Fahriye Evcen


Burak Özçivit’ten sevimli Karan’a büyük sürpriz Yeni sezonda 'Alp Arslan' dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen, at binme ve kılıç eğitimi almaya başladı. Burak Özçivit, oğlunu da at çiftliğine götürerek Karan'a büyük bir sürpriz yaptı.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit paraya para demiyor Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bebek'te 2 milyon 200 bin TL’ye aldıkları Ferrari ile görüntülendi. Geçen sezon oynadığı diziden bölüm başı 325 bin TL alan Özçivit'in kolundaki saat de dikkat çekti.
Fahriye Evcen derslere başladı Yeni sezonun iddialı dizilerinin başında "Alp Arslan" geliyor.
Merakla beklenen 'Alp Arslan'da son dakika gelişmesi! Seyircilerin merakla beklediği 'Alp Arslan' dizisi ay sonunda sete çıkıyor.
Fahriye Evcen ve Barış Arduç'u buluşturacak diziye sürpriz transfer Başrollerini Fahriye Evcen ve Barış Arduç'un paylaşacağı 'Alp Arslan' dizisine oyuncu Gizem Karaca, dahil oldu.
Barış Arduç ve Fahriye Evcen'i buluşturan dizinin kadrosu netleşiyor Akli Film’in patronu Emre Konuk’un titiz bir çalışmayla TRT için hazırladığı “Alp Arslan” dizisinin cast çalışmaları tam gaz sürüyor.
Yangın Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinin evine dayandı! İki aydır Bodrum’da tatil yapan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün İstanbul’a döndü. Ünlü çift, uçaktan iner inmez Gümüşlük’teki yangında alevlerin evlerine kadar geldiğini öğrenince şoke oldu.