Fahriye Evcen


Karan'ın doğum günü 'iyilik hareketine' dönüştü Atv'nin reyting rekortmeni dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit ile oyuncu eşi Fahriye Evcen'in bebekleri, dün 1 yaşına bastı.
Fahriye Evcen'in karantina paylaşımına rekor beğeni Corona virüs salgını nedeniyle evinde kalan ünlüler, sosyal medyaya sardı. Geçen günlerde parmak akımına katılan oyuncu Fahriye Evcen de yeni bir karantina paylaşımı geldi.
Burak Özçivit Fahriye Evcen'e bir servet hediye etti! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, setlerden uzak kalıp oğlu Karan’a bakma fedakârlığı gösteren eşi Fahriye Evcen’e 170 bin TL değerinde Rolex Datejust Gold saat hediye etti.
Karan'ın birinci yaşına online parti! Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in sevimli oğulları Karan, 1 yaşına balıyor...
Fahriye Evcen kolunda bir servet taşıyor Oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyanın son dönem modasına uyarak bir meydan okuma gerçekleştirmişti.
Fahriye Evcen: "İyi insan olmaya çabalayalım" Geçtiğimiz sene anne olan oyuncu Fahriye Evcen, ekranlardan uzakta bir yaşam sürdürüyor. Bu zaman zarfında babasının vefatıyla üzüntüye boğulan Evcen, şimdilerde evinde Corona virüsü sebebiyle beklemede...
Fahriye Evcen Instagram'a baharı getirdi Sevilen oyuncu Fahriye Evcen'in Instagram hesabından paylaştığı rengarenk pozlarına beğeni yağdı.