Fahriye Evcen


Fahriye Evcen ve Burak Özçivit objektiflere yansıdı Burak Özçivit ile Fahriye Evcen Etiler'de bir mekanda görüntülendi.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'ten filtreli paylaşım 3 yıl önce dünyaevine giren oyuncu çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, geçen yıl ilk oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Anne olduktan sonra ekranlara ara veren Evcen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.
Fahriye Evcen kendisini gökyüzüne ait hissediyor! Uzaya olan ilgisiyle bilinen oyuncu Fahriye Evcen, kendisini gökyüzüne ait hissettiğini söyledi.
Fahriye Evcen anneliği sevdi Oğlu Karan'ı kucağına aldıktan sonra ekranlara ara veren Fahriye Evcen, hayranlarından gelen soruları yanıtladı.
Fahriye Evcen'den büyük kavga iddiasının ardından ilk paylaşım Oyuncu çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in önceki günlerde yazlıklarında komşularının da şahitlik ettiği büyük bir kavgaya tutuştukları iddia edilmişti.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit neden kavga etti? İddialara göre Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti Bodrum’daki yazlıklarında büyük bir kavgaya tutuştu.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen birbirine girdi! İddialara göre Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti Bodrum’daki yazlıklarında büyük bir kavgaya tutuştu.