Fahriye Evcen


Fahriye Evcen saçlarını kaybediyor
Fahriye Evcen saçlarını kaybediyor Daha önce birçok kez şampuan markasının reklam filmlerinde yer alan güzel oyuncu Fahriye Evcen'in saçlarının son görüntüsü şaşırttı.
Katar'da Fahriye Evcen rüzgarı esti
Katar'da Fahriye Evcen rüzgarı esti Türkiye’yle birlikte Türk dizilerinin çokça izlendiği ülkelerde de geniş bir hayran kitlesi olan Fahriye Evcen, Katar Turizm tarafından 18. Doha Mücevher ve Saat Fuarına davet edildi.
Fahriye Evcen 'Alparslan: Büyük Selçuklu'ya veda edecek mi?
Fahriye Evcen 'Alparslan: Büyük Selçuklu'ya veda edecek mi? Fahriye Evcen'in iddialı projeden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusuydu.
Burak Özçivit ile Karan'ın baba-oğul günü
Burak Özçivit ile Karan'ın baba-oğul günü ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit, dün tüm vaktini oğluyla geçirdi.
Fahriye Evcen'in merak edilen sırrı ortaya çıktı!
Fahriye Evcen'in merak edilen sırrı ortaya çıktı! "Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisiyle kariyerinde zirve yapan oyuncu Fahriye Evcen, formda görüntüsünün sırrını açıkladı.
Burak Özçivit'in Kenan Sofuoğlu hayali
Burak Özçivit'in Kenan Sofuoğlu hayali 'Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit, önceki akşam katıldığı bir partide oğlu Karan'la ilgili samimi açıklamalar yaptı.
Fahriye Evcen Katar'da büyüledi
Fahriye Evcen Katar'da büyüledi Oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de adından söz ettiren ünlü oyuncu Fahriye Evcen yine zarafetini konuşturdu.