Fahriye Evcen


Demet Özdemir'in gizemli paylaşımı! "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde İbrahim Çelikkol'la başrolde oynayan Demet Özdemir'in sosyal medyadan paylaştığı siyah bodyli fotoğrafı gündeme damga vurdu. Hayranlarını ikiye bölen bu kareyi Demet Özdemir bir süre sonra kaldırdı.
Fahriye Evcen'in son paylaşımı tartışma yarattı Oyuncu Fahriye Evcen'in arkasındaki kapının çizgilerinin yamulduğunu görenler; oyuncunun, fotoğrafına photoshop yaptığını iddia ederek yorum yağdırdı.
Fahriye Evcen: "Burak ne giydiğime karışmaz" Oğlu Karan Özçivit ile birlikte Etiler'de objektiflere yansıyan oyuncu Fahriye Evcen, muhabirlerle sohbet etti.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 63 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Fahriye Evcen: "Oğlum keşke ressam olsa" 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile nikah masasına oturan Fahriye Evcen, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Fahriye Evcen son fotoğraflarıyla hayranlık uyandırdı Fahriye Evcen'in Dünya Kadınlar Günü'ne özel verdiği pozlara beğeni yağdı.
Fahriye Evcen: "Küçük ressamım işbaşında" Meslektaşı Burak Özçivit'le mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen, oğlu Karan'ın resim yaparken eğlendiği anları gözler önüne serdi.