Fahriye Evcen


Fahriye Evcen'i kahreden haber! Ekranın özlenen oyuncularından Fahriye Evcen’in geçen yıl mide kanseri ameliyatı geçiren ve midesinin bir kısmı ameliyatla alınan babası Ramazan Evcen’in hastalığı yeniden nüksetti.
Fahriye Evcen yapımcılara şart koştu! Oğlu Karan’a bakmak için bir süre sektöre ara veren Fahriye Evcen, setlere günde 9 saat çalışma ve haftada iki gün izin şartıyla döneceğini yapımcılara söyledi.
Seda Demir: "Neslihan beni düğününe çağırmadı" "Yaprak Dökümü" dizisiyle tanınan oyuncu Seda Demir bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk oldu.
Burak Özçivit - Fahriye Evcen çiftinden sürpriz! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, uzun süredir yan yana görüntü vermediği eşi oyuncu Fahriye Evcen ile birlikte çekildiği bir pozunu paylaştı.
Fahriye Evcen kilo vermeyi kafasına koydu Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, geçen nisan ayında ilk oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Doğumun ardından fazla kilolarıyla günlerce konuşulan Evcen'in, 2020'ye fit girebilmek için yoğun mesai harcadığı öğrenildi.
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'in reddettiği teklif kime nasip oldu? Ünlü bir marka önce Tuba Büyüküstün'e ardından Beren Saat'e teklif götürdü; iki oyuncu da reddedince önerilen teklif bir başka ünlü güzele nasip oldu.
Burak Özçivit’e evden canlı yayın Burak Özçivit, kasım sonunda Atv’de ekrana gelecek ‘Kuruluş Osman’ dizisinin çekimleri nedeniyle haftanın 7 günü, sabah 07.00-20.00 arasında Riva’daki dizi setinde bulunuyor.