Faruk Sabancı


Faruk Sabancı hakkında 'Varlık içinde yokluk çekiyor' yorumu
Faruk Sabancı hakkında 'Varlık içinde yokluk çekiyor' yorumu Güzel sunucu Dilay Korkmaz ile aşk yaşayan DJ Faruk Sabancı hakkında ilginç sözler...
Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz romantizm rüzgarı estirdi
Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz romantizm rüzgarı estirdi Faruk Sabancı, sevgilisi Dilay Korkmaz ile gün batımında çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
Faruk Sabancı'dan Dilay Korkmaz'a fotoğraf fırçası!
Faruk Sabancı'dan Dilay Korkmaz'a fotoğraf fırçası! Faruk Sabancı ile Dilay Korkmaz 1 yıl önce aşk yaşamaya başlamıştı. Faruk Sabancı'nın hayli kıskanç olduğu ortaya çıktı.
Dilay Korkmaz'ın havasını söndüren paylaşım!
Dilay Korkmaz'ın havasını söndüren paylaşım! Sunucu Dilay Korkmaz'ın sosyetik DJ Faruk Sabancı'yla aşkı 'son sürat' sürüyor...
Dilay Korkmaz'dan sevgilisi Faruk Sabancı'ya mesaj
Dilay Korkmaz'dan sevgilisi Faruk Sabancı'ya mesaj Faruk Sabancı dün 30 yaşına girdi. Bir yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Dilay Korkmaz, doğum gününü romantik bir mesajla kutladı.
Dilay Korkmaz: "Paşam beni tatile getirdi"
Dilay Korkmaz: "Paşam beni tatile getirdi" Dilay Korkmaz'ın "Paşam beni tatile getirdi" notuyla yaptığı paylaşım tepki çekti.
Faruk Sabancı'nın güzel sunucuyla aşkı sürüyor
Faruk Sabancı'nın güzel sunucuyla aşkı sürüyor DJ Faruk Sabancı ile sunucu Dilay Korkmaz, ilişkilerine bir dargın bir barışık devam ediyor.